|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puljenje zoba
9.5.2008 19:40:32   
metkica1
Včeraj sem bila na puljenju zoba - spodnja šestica
Imela sem grozne bolečine že dlje časa tako da druge variante ni bilo.user posted image
Sedaj pa me zanima ali je normalno, da me še danes zelo močno boli rana, kjer je bil zob.
Ne zdržim brez naklofena. Pojedla sem enga zjutraj in sedajle, tudi jest ne morem, ker me čeljust boli, razen tekoče jogurte.
Vem, da se je zobozdravnik močno upiral na mojo čeljust in samo puljenje je rekel, da je bilo komplicirano pa vseeno a mora še sedaj tako boleti'user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: puljenje zoba
9.5.2008 20:44:36   
aischa1
naj ti povem da to boli še nekaj dni- Meni je v sredo pulu osmici in poli me še danes, danes sem bila pri dežurni in je rekla da to zna bolet tudi kakšen teden. Tako,da čim več mrzlih obhladkov.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: puljenje zoba
9.5.2008 20:58:40   
usa
Meni so danes na kirurgiji tudi pulili(rezali oz.izsekali) korenino petice.bolelo ni nič ker sem dobila injekcijo za konje ubijatuser posted image user posted image user posted image .Sedaj je minilo že kar nekaj ur od operativnega posega pa imam z bolečinami kar mir.Vzela sem pa predno mi je inekcija popustila naprosini.Pa predno grem spati bom vzela še eno pa upam da bo kar tako ostalo.Naročili so mi še samo, da ne smem imeti fizičnih naporov in jesti moram pasirno hrano.
Upam da ti bolečine minejo,če ne  pa pojdi jutri  k dežurnem.Lahko da si staknila kakšno vnetje pa ti bo dal notri trak pa bo boljše. user posted image


_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: puljenje zoba
9.5.2008 21:58:29   
hrabra miška
user posted image user posted image Men so pa včeraj pulili modrostneg,pa sem mislila da mi bo še vse spodnje ven zbila ko je z kleščami šarala po ustih. Bolelo je za znoret,potem sem pa preden je injekcija popustila vzela nalgesin in me nič ne boli(trkam ob les-glavo)user posted image user posted image Upam da te čim prej neha bolet.

< Sporočilo je popravil hrabra miška -- 9.5.2008 21:59:04 >


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu usa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: puljenje zoba
9.5.2008 22:53:08   
Anonimen
Mene je bolelo se par dni.

(odgovor članu metkica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: puljenje zoba
10.5.2008 6:36:10   
anajmad
Mene boli še zdej-po dveh tednih.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: puljenje zoba
12.5.2008 19:22:59   
mirabela
pojdi slikat rano, mogoce je koscek zoba ostal neizpuljen

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: puljenje zoba
13.5.2008 13:37:25   
natasarobi
Malo še počakaj, če ne bo boljše pojdi nazaj, da ti da kakšne antibiotike (lahko, da je prišlo do kakšnega vnetja).

Po moje je čisto odvisno kako puli - meni  so enkrat šestico pol ure ven dajal pa še mislila sem, da mi bo ramo zdrbil, ker se je skoz naslanjal nanjo.

Bolel me je tako kot hudič, da nisem rekla ne bu ne mu, samo solze so mi tekle po licih. Bolel je kar cel teden, jest skoraj nisem mogla. Tip mi je vse razmesaril. Res je, da sem šla pa naslednji dan v službo tako, da sem kar delala in mogoče pozabila na bolečino.

Je pa res odvisno kakšen prag bolečine imaš.

Sporoči če je že bolje!!!

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?