|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rab
17.7.2007 12:37:04   
smigli
Hejla punce, mene pa zanima, če ste že ble kej na Rabu in kako je tam primerno za otroke?
Moj sine ima 13 mesecev in še ne hodi, vsaj ne samostojno.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rab
17.7.2007 12:48:02   
Anonimen
plaža Lopar je primerna za takšne majhne otroke - mivka.. Drugače je men lepo, edino kar mi ni bilo všeč, je bilo to, da sem potem k sem bila že 1 teden doma, še vedno raznašala mivko po hiši..user posted image

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rab
18.7.2007 14:21:25   
tina104
Tako kot pravi biba.

Drugače sva z mojim Rab prevozila, ko sva bila še sama in sva se marsikje kopala. Obstaja še nekaj primernih plaž, samo je dostop težek. Na nekatere mislim, da lahko prideš samo s čolnom. Pudarica ali nekaj takega je še ena fajn peščena plaža, ampak kolikor sem videla, se moraš tja z avtom pripeljat, ker ni tam blizu nobenega apartmaja ipd.

Plaža v Barbatu, kjer sva stanovala, mi ni bila všeč. Sicer so bili mali kamenčki, ampak vse je tako na ozko in čolni so parkirani povsod.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rab
19.7.2007 8:56:10   
Taula
Za otroke je luštno. Samo je tam seveda velika gužva.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rab
19.7.2007 9:01:17   
Anonimen
mi smo bli lan na loparju. ma sej je blo kr ok, sam mojim mulcem se je neki trenal. sem mislna da s ebo tamala rada namakala v vodi nizki pa se ni hotla niti se ni hotla igrat z mivko pa tak sam šibala je po celi plaži gor pa dol k en norc. mal me je motil da greš 100 m al pa še več od obale po vodi pa je še skos voda do kolen??!!

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?