|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rabim pomoč
25.3.2013 13:27:58   
Anonimen

Pozdravljene, imam resno vprašanje.
Tako da bom od začetka začela in sicer od januarja do zdej.
Januarja sem pila logest tabletke od 27.01 do 03.02. sm naredila pavzo in dobilauser posted image
in potem sem se celi februar pila dokler mi ni zmanjkalo tabletk.
Težava pa je v tem da ko sem 03 marca nehala s tabletki user posted image se nism dobila (nism
se sikirala k včasih mi je po en teden zamujala). Partnerju nism povedala da tabletk ne pijem in 14 februarja
sva imela spolni odnos (in ker ni vedu ni pazu). Po odnosu sem uzela takoj tableko (misnila sem da ne bo nič) in
drug dan zgodaj zjutraj. Po enem tednu od odnosa sem naredila test ( ker sem čutila neke spremembe na sebi)
s Clearblue in pokazu mi se + drug dan sem si kupila še en test (druga znamka) in pokazali so se ll črtici.
No težava je pa v tem ali tabletke k sm jih pila in popila (takoj po spolnem odnosu) lahko škodijo user posted image ?
Ker kokr vem da G.priporoča da se 6 mesecev ne pijejo tabletke po načrtovani nosečnostji( samo k pri meni ni bilo
načrtovano) Ali so lahko kake posledice? kaj nj naredim? No nej še povem da imamo 4 letno staro punčko.
Najlepša hvala za odgovor.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 13:37:24   
Anonimen
Te ni sram? Misliš,da boš moža obdržala s tem,ko si speti zanosila?
Draga,čez par let ali boš
živela z možem,ki te vara ali te bo zapustil in ostala boš sama z dvema otrokoma .
pa ne rečt,da to ni bil tvoj namen !! tvoj post vse pove.

ne,na tvojo srečo in moževo žalost otroku tabletke ne bodo nič škodile.
KT izginejo povsem iz telesa v roku 2-4 dneh.In ni treba nobenega 6 mesečnega premora,to govorijo samo nevedni G

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 13:38:05   
Anonimen
Aja,narediš lahko to,da greš na splav. ker nisi sposobna za nobeno zvezo.To ni način odrasle osebe !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 13:44:58   
Anonimen
OK oprosti mi poveš kaj ti ni jasn. Kdo je omenu da mislilm da bom moža obdržala zaradi dojenčka?
Oprosti mislim da si nis dobr prebrala kaj sem napisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 14:11:35   
mateyka
afaik otroku ne bodo tabletke nič škodile. glede tega se ne sekirat in se prijavi pri ginekologu za pregled, da boš pomirjena.

ne bi pa jaz okarakteriziala te zanositve da ni bila načrtovana, ker če ne jemlješ tablet in se ne zaščitiš, partnerju ne poveš, da nisi zaščitena, potem je kar zavestno dejanje tole oplojevanje s tvoje strani - a temu ti vseeno rečeš nezaščiteni neplanirana nosečnot, ker je nisi zacahnila v svojem planerju al kako? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 15:13:37   
Anonimen
meni se tole vse skupaj zdi malo za lase privlečeno... o "nenačrtovani" nosečnosti ne bom izgubljala besed, ker sta že moji predhodnici to lepo pokomentirali. mi pa ni jasno, kako ti je test že en teden po SO pokazal +? meni se zdi to absolutno prezgodaj, da bi bilo dejansko možno.

Auser posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 15:38:38   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Januarja sem pila logest tabletke od 27.01 do 03.02. sm naredila pavzo in dobila user posted image
in potem sem se celi februar pila dokler mi ni zmanjkalo tabletk.Težava pa je v tem da ko sem 03 marca nehala s tabletki se nism dobila user posted image (nism
se sikirala k včasih mi je po en teden zamujala). Partnerju nism povedala da tabletk ne pijem in 14 februarja
sva imela spolni odnos (in ker ni vedu ni pazu). ...
...Po enem tednu od odnosa sem naredila test ( ker sem čutila neke spremembe na sebi)
s Clearblue in pokazu mi se + drug dan sem si kupila še en test (druga znamka) in pokazali so se ll črtici.

Ne razumem ... tablete si pila 8 dni user posted image , potem si naredila pavzo, dobila user posted image , nato si pila tablete še 3 tedne in potem ni bilo user posted image . Zakaj si januarja pila tablete le 8 dni?
Glede na to, da začetek marca nisi dobila user posted image , si bila najbrž že takrat noseča, in nima odnos 14.3. nobene veze. V bistvu je možno, da si noseča že 7 tednov.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 16:14:01   
mateyka
haha, mogoče pa še od prej - kaj pa veš, ko je tako nekonsistentna, glede na to da si lahko noseča IN maš menstruacijo user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 16:17:57   
nyna84
Ja, v teh časih je že vse možno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 18:32:13   
MissTerious
Ammmmm.....okeeeeeej, se samo meni zdi, al ste vse malo preveč burno reagirale na to temo? Pa naj bo noseča, če si to želi....če ne želi, obstajajo za to različne rešitve...NJENA STVAR. A to vas osebno boli al kaj? Je s svojo nepremišljenostjo koga na našem forumu užalila, mogoče prizadela? Torej....relax! user posted image Se mi zdi, da se nekateri tu dobesedno izživljajo nad tistimi, ki si celo drznejo odpreti novo temo...vzamite si zadeve na izi, noo...naj vam bo to lahkotno čtivo, mogoče prostor, kjer se zna najti kaka pametna informacija in nasvet, ne pa bojišče RRjevk.

Naj vam bo lep tale....MATERINSKI dan!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 18:39:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: MissTerious

Ammmmm.....okeeeeeej, se samo meni zdi, al ste vse malo preveč burno reagirale na to temo? Pa naj bo noseča, če si to želi....če ne želi, obstajajo za to različne rešitve...NJENA STVAR. A to vas osebno boli al kaj? Je s svojo nepremišljenostjo koga na našem forumu užalila, mogoče prizadela? Torej....relax! user posted image Se mi zdi, da se nekateri tu dobesedno izživljajo nad tistimi, ki si celo drznejo odpreti novo temo...vzamite si zadeve na izi, noo...naj vam bo to lahkotno čtivo, mogoče prostor, kjer se zna najti kaka pametna informacija in nasvet, ne pa bojišče RRjevk.

Naj vam bo lep tale....MATERINSKI dan!user posted image user posted image user posted image



partnerju zataji da ne jemlje več KT,lepo seksa z njim........ On seksa brezskrbno ,ker pač noče otroka.Ona namerno ne jemlje KT in zanosi.
Aja,oprosti pommebno je samo kaj si ona želi,ko je user posted image moža.
Tu se ne gre da reče,joj namesto zdravega kosila sem možu dala hrano iz konzerve !

(odgovor članu MissTerious)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 19:34:25   
MissTerious
Bom še enkrat vprašala.....Te boli, če je ona zanosila? Sori, ampak meni iskreno dol visi, če je noseča al ni noseča...če je oče njenih otrok njen mož ali sosedov Lojzek...če je zanosila nalašč ali po bedariji...štekaš point? Njen lajf, njene odločitve, posledice bo konec koncev nosila ona...zakaj se sekirat? Ne postavljam se na nikogaršnjo stran, pa dajte se no malo skulirat...al se je treba poklat tu na forumu, ki je namenjen nekemu konstruktivnemu debatiranju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 19:55:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: MissTerious

Bom še enkrat vprašala.....Te boli, če je ona zanosila? Sori, ampak meni iskreno dol visi, če je noseča al ni noseča...če je oče njenih otrok njen mož ali sosedov Lojzek...če je zanosila nalašč ali po bedariji...štekaš point? Njen lajf, njene odločitve, posledice bo konec koncev nosila ona...zakaj se sekirat? Ne postavljam se na nikogaršnjo stran, pa dajte se no malo skulirat...al se je treba poklat tu na forumu, ki je namenjen nekemu konstruktivnemu debatiranju?


V tej temi si tako pametna. Zakaj pa tako nisi v drugih :) preglej svoje poste,pa še enkrat ta svoj zadnji post user posted image ,pa odgovori kar sama sebi.
To je javni forum. če je tebi ok,da neka ženska namerno zanosi,potem ok. meni ni ! Potem so pa moški prasci ,pa ne vem še kaj. Ona pa mati tereza. In ja boli me,da otroci se rojevajo ,ko pač niso zaželeni z ene ali druge strani.
me veseli,da se ne sekiraš za ostale...Saj zato pa gre Slovenija v prepad .Ker se sekiraš samo zase:)
Jaz imam svoje mnenje in ti svojega. je težko razumeti drugačno mnenje ,ki ni enako tvojemu? Ja ,očitno.

(odgovor članu MissTerious)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rabim pomoč
25.3.2013 21:54:07   
Anonimen
o bed s čim se vi ubadate.....kaj a pametnejsega dela nimate...
to je forum k nekateri neki ne vedo pa iscejo pomoc od unih k kj vedo
mislim da je samo ena pametna oseba gor in to MissTerious
dej mal skolirite se..mogoce pa ni mislila da zataji nosecnost in da si partner ne zeli otroka
sej kokr razumem da je napisala da imajo ze otrocka
kaj a vi tud partnerju poveste danes pijem tabletke do takrat jih pijem in pol pricakujem m
to zmeraj poveste? ali se kdaj zgodi da ne poveste k mislite da ve da ne pijete ker M pricakujete
mene moj zadost dobr pozna in ve do kdaj pijem in kdaj M pricakujem tko da ne rabm vsak mesec
bit ko papiga
mislim pa ce uzivate s partnerjem v odnosu da dostkrat se zgodi da ne morta prekint uzitka tud ce ve da
ne pijete tabletk
tko da....VZAMITE SE MAL V ROKE

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 8:23:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

o bed s čim se vi ubadate.....kaj a pametnejsega dela nimate...
to je forum k nekateri neki ne vedo pa iscejo pomoc od unih k kj vedo
mislim da je samo ena pametna oseba gor in to MissTerious
dej mal skolirite se..mogoce pa ni mislila da zataji nosecnost in da si partner ne zeli otroka
sej kokr razumem da je napisala da imajo ze otrocka
kaj a vi tud partnerju poveste danes pijem tabletke do takrat jih pijem in pol pricakujem m
to zmeraj poveste? ali se kdaj zgodi da ne poveste k mislite da ve da ne pijete ker M pricakujete
mene moj zadost dobr pozna in ve do kdaj pijem in kdaj M pricakujem tko da ne rabm vsak mesec
bit ko papiga
mislim pa ce uzivate s partnerjem v odnosu da dostkrat se zgodi da ne morta prekint uzitka tud ce ve da
ne pijete tabletk
tko da....VZAMITE SE MAL V ROKE



ja imaš prav vzemi se v roke,pa preberi post kot je treba !!
Ona je NEHALA vzemati tabletke. Ti je jasno zdaj? partnerju NI povedala,da jih NE jemlje več.
In kakšne ima veze da že imajo otroka?
ja,ok če partner VE da ne piješ tabletke in če vzameta v zakup,da se nosečnost lahko zgodi ok. Ona to možnost ni dala partnerju,ker on NE ve da KT ne jemlje več. On misli,da jih ona da.
In zdaj bo zagotovo rekla partnerju in okrog,da je zanosila med jemanjem KT tako kto večina user posted image

Torje uporabi svoj nasvet,pa se vzemi v roke in dobro preberi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 9:10:36   
astrid1

o bed s čim se vi ubadate.....kaj a pametnejsega dela nimate...
to je forum k nekateri neki ne vedo pa iscejo pomoc od unih k kj vedo
mislim da je samo ena pametna oseba gor in to MissTerious
dej mal skolirite se..mogoce pa ni mislila da zataji nosecnost in da si partner ne zeli otroka
sej kokr razumem da je napisala da imajo ze otrocka
kaj a vi tud partnerju poveste danes pijem tabletke do takrat jih pijem in pol pricakujem m
to zmeraj poveste?
ali se kdaj zgodi da ne poveste k mislite da ve da ne pijete ker M pricakujete
mene moj zadost dobr pozna in ve do kdaj pijem in kdaj M pricakujem tko da ne rabm vsak mesec
bit ko papiga
mislim pa ce uzivate s partnerjem v odnosu da dostkrat se zgodi da ne morta prekint uzitka tud ce ve da
ne pijete tabletk
tko da....VZAMITE SE MAL V ROKE



Seveda, absolutno seznanjam partnerja s kontracepcijo, saj je moja plodnost stvar naju obeh. Zato pa sva partnerja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 10:00:45   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

o bed s čim se vi ubadate.....kaj a pametnejsega dela nimate...
to je forum k nekateri neki ne vedo pa iscejo pomoc od unih k kj vedo
mislim da je samo ena pametna oseba gor in to MissTerious
dej mal skolirite se..mogoce pa ni mislila da zataji nosecnost in da si partner ne zeli otroka
sej kokr razumem da je napisala da imajo ze otrocka
kaj a vi tud partnerju poveste danes pijem tabletke do takrat jih pijem in pol pricakujem m
to zmeraj poveste? ali se kdaj zgodi da ne poveste k mislite da ve da ne pijete ker M pricakujete
mene moj zadost dobr pozna in ve do kdaj pijem in kdaj M pricakujem tko da ne rabm vsak mesec
bit ko papiga
mislim pa ce uzivate s partnerjem v odnosu da dostkrat se zgodi da ne morta prekint uzitka tud ce ve da
ne pijete tabletk
tko da....VZAMITE SE MAL V ROKE



ja imaš prav vzemi se v roke,pa preberi post kot je treba !!
Ona je NEHALA vzemati tabletke. Ti je jasno zdaj? partnerju NI povedala,da jih NE jemlje več.
In kakšne ima veze da že imajo otroka?
ja,ok če partner VE da ne piješ tabletke in če vzameta v zakup,da se nosečnost lahko zgodi ok. Ona to možnost ni dala partnerju,ker on NE ve da KT ne jemlje več. On misli,da jih ona da.
In zdaj bo zagotovo rekla partnerju in okrog,da je zanosila med jemanjem KT tako kto večina user posted image

Torje uporabi svoj nasvet,pa se vzemi v roke in dobro preberi

Dokler se skrivaš pod anonimno, se ne oglašaj. Avtorico teme zanima, ali lahko kontracepcija vpliva na otroka in ne kaj si ti misliš o njenem jemanju kontracepcije.
Ti pa samo lajaš in pljuvaš, kaj koristnega pa od tebe nismo izvedeli. Ne mnenja, ne nasveta, samo žolč. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 10:03:53   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

o bed s čim se vi ubadate.....kaj a pametnejsega dela nimate...
to je forum k nekateri neki ne vedo pa iscejo pomoc od unih k kj vedo
mislim da je samo ena pametna oseba gor in to MissTerious
dej mal skolirite se..mogoce pa ni mislila da zataji nosecnost in da si partner ne zeli otroka
sej kokr razumem da je napisala da imajo ze otrocka
kaj a vi tud partnerju poveste danes pijem tabletke do takrat jih pijem in pol pricakujem m
to zmeraj poveste? ali se kdaj zgodi da ne poveste k mislite da ve da ne pijete ker M pricakujete
mene moj zadost dobr pozna in ve do kdaj pijem in kdaj M pricakujem tko da ne rabm vsak mesec
bit ko papiga
mislim pa ce uzivate s partnerjem v odnosu da dostkrat se zgodi da ne morta prekint uzitka tud ce ve da
ne pijete tabletk
tko da....VZAMITE SE MAL V ROKE



ja imaš prav vzemi se v roke,pa preberi post kot je treba !!
Ona je NEHALA vzemati tabletke. Ti je jasno zdaj? partnerju NI povedala,da jih NE jemlje več.
In kakšne ima veze da že imajo otroka?
ja,ok če partner VE da ne piješ tabletke in če vzameta v zakup,da se nosečnost lahko zgodi ok. Ona to možnost ni dala partnerju,ker on NE ve da KT ne jemlje več. On misli,da jih ona da.
In zdaj bo zagotovo rekla partnerju in okrog,da je zanosila med jemanjem KT tako kto večina user posted image

Torje uporabi svoj nasvet,pa se vzemi v roke in dobro preberi

Dokler se skrivaš pod anonimno, se ne oglašaj. Avtorico teme zanima, ali lahko kontracepcija vpliva na otroka in ne kaj si ti misliš o njenem jemanju kontracepcije.
Ti pa samo lajaš in pljuvaš, kaj koristnega pa od tebe nismo izvedeli. Ne mnenja, ne nasveta, samo žolč. user posted image



če me vprašaš kdo sem ti z veseljem povedam. Sem ji tudi odg.že v prvem postu ,torej,kaj si pa ti povedala? NIč ,kar je vprašala :)

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 10:16:15   
sladka_seka
dejte no kok ste pa stari...
ce katera ve dogovoriti na vprasanje ce sem prav razumela
ali KT kaj skodi otroku nej odgovori?
zato pa obstaja forum da nekaterim pomagas.. mal se vzamte v roke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 10:16:33   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Dokler se skrivaš pod anonimno, se ne oglašaj. Avtorico teme zanima, ali lahko kontracepcija vpliva na otroka in ne kaj si ti misliš o njenem jemanju kontracepcije.
Ti pa samo lajaš in pljuvaš, kaj koristnega pa od tebe nismo izvedeli. Ne mnenja, ne nasveta, samo žolč. user posted image


če me vprašaš kdo sem ti z veseljem povedam. Sem ji tudi odg.že v prvem postu ,torej,kaj si pa ti povedala? NIč ,kar je vprašala :)


Ne bom se spuščala na tvoj nivo. user posted image Zmerjala je zagotovo nisem. Preberi moj post še enkrat - se ga lažje bere kot tvoje (sploh kar se slovnice tiče)


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 10:37:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sladka_seka

dejte no kok ste pa stari...
ce katera ve dogovoriti na vprasanje ce sem prav razumela
ali KT kaj skodi otroku nej odgovori?
zato pa obstaja forum da nekaterim pomagas.. mal se vzamte v roke


Kolk si ti stara da ne znaš brat? je že odgovorjeno

(odgovor članu sladka_seka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 10:38:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Dokler se skrivaš pod anonimno, se ne oglašaj. Avtorico teme zanima, ali lahko kontracepcija vpliva na otroka in ne kaj si ti misliš o njenem jemanju kontracepcije.
Ti pa samo lajaš in pljuvaš, kaj koristnega pa od tebe nismo izvedeli. Ne mnenja, ne nasveta, samo žolč. user posted image


če me vprašaš kdo sem ti z veseljem povedam. Sem ji tudi odg.že v prvem postu ,torej,kaj si pa ti povedala? NIč ,kar je vprašala :)


Ne bom se spuščala na tvoj nivo. user posted image Zmerjala je zagotovo nisem. Preberi moj post še enkrat - se ga lažje bere kot tvoje (sploh kar se slovnice tiče)



ne sekiraj se zaradi moje slovnice. Povem pa to kar mislim,za razlik ood tebe. je težko slišati resnicouser posted image ,Ti že veš

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 10:48:35   
Anonimen
punce, zakaj tolk napadanja in obsojanja..ene ste pa res, mislim....no comment!!!!

moj odgovor na prvotno zastavljeno vprašanje-

sama sem kljub rednem jemanju KT zanosila, sva se takrat odločila da dete obdrživa in je blo oz. je vse ok!!!
tako, da draga anonimna, glede na mojo izkušnjo  KT ne škodujejo..za vsak slučaj pa se posvetuj še z svojim G.

Srečno!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 11:35:52   
Anonimen
Druge si želimo otroka se trudimo po 10 let ene pa tako ....nimam besed

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rabim pomoč
26.3.2013 12:37:33   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Dokler se skrivaš pod anonimno, se ne oglašaj. Avtorico teme zanima, ali lahko kontracepcija vpliva na otroka in ne kaj si ti misliš o njenem jemanju kontracepcije.
Ti pa samo lajaš in pljuvaš, kaj koristnega pa od tebe nismo izvedeli. Ne mnenja, ne nasveta, samo žolč. user posted image


če me vprašaš kdo sem ti z veseljem povedam. Sem ji tudi odg.že v prvem postu ,torej,kaj si pa ti povedala? NIč ,kar je vprašala :)


Ne bom se spuščala na tvoj nivo. user posted image Zmerjala je zagotovo nisem. Preberi moj post še enkrat - se ga lažje bere kot tvoje (sploh kar se slovnice tiče)



ne sekiraj se zaradi moje slovnice. Povem pa to kar mislim,za razlik ood tebe. je težko slišati resnicouser posted image ,Ti že veš

O kateri resnici to govoriš?
In kot sem že povedala: pod anonimno res ni težko lajati.


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

moj odgovor na prvotno zastavljeno vprašanje-

sama sem kljub rednem jemanju KT zanosila, sva se takrat odločila da dete obdrživa in je blo oz. je vse ok!!!
tako, da draga anonimna, glede na mojo izkušnjo KT ne škodujejo..za vsak slučaj pa se posvetuj še z svojim G.

Srečno!!!!

Tudi jaz mislim, da kontracepcija ne škodi otroku. Svetujem pa, da se čim prej naročiš pri G, sploh ker ne veš, koliko časa si že noseča - lahko že od začetka februarja - takrat si imela zadnjo M.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?