|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:11:43   
živa
No, takole gre naša zgodba: smo super zadovoljni z racmankami, mali je star 3 mesce in do sedaj je imel "kožo kot dojenčkova ritka"user posted image . Zdaj pa so se mu na trebuhu pojavile rdeče pikice in se kar širile, doker mu nisem na ritko dala nekaj pampersk, da so se posušile in izginile. Ko sem spet poskusila z racmanko in ga nisem preoblekla tri ure, so pikice spet tu. Mazala sem ga z riboderminom, da ne bi koža prišla v stik z urinom, pa očitno ne ponmaga.

Ne bi se radi odpovedali racmankam, ampak te pikice so prav nadležne. Ima kdo kak nasvet?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:14:29   
Seven*
Kadar so prisotne pikice gre ponavadi za glivicno vnetje. Poskusi s Canesten kremo. Najbrz gre v Pamperskah malenkost na bolje, potem pa spet izbruhne, ker se ne pozdravi cisto. Glivice so pac nadlezna zadeva. Katere prekrivne hlacke imas za Racmanke?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:34:25   
beti 1
Ali si mogoče v zadnjem času menjala pralni prašek?
Pri mojem starejšem so se te pikice pojavile, ko sem zamenjala pralni prašek. Dosti je blo, da sem par plenic oprala pri mami z drugim praškom, pa je bil že pikast.
Močno svetujem dodajanje kisa v predalček za mehčalec, jaz uporabljam kar alkoholnega nearomatiziranega, uniči še zadnje sledi praška v plenicah.
lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:36:01   
živa
Seven, hvala za hiter odgovor!

Prekrivne hlačke imam kombinacijo bombaž-mikropor.

A misliš, da so glivice? Take rdeče pikice, skorajda mehurčki, enkrat smo imeli celo tako hudo, da je bilo kar malo rumenkasto.

A Canesten dobim brez recepta ali moram k zdravniku? Katera krema pa je to (jaz poznam samo tisto za vaginalno uporabouser posted image )?

Lp,

živa

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:38:27   
živa
Beti, to je pa možno - nazadnje je tašča kupovala prašek (imamo skupno pralnico v bajti) in bi bilo čisto možno, da je kupila kak drug pralni prašek. Bom preverila. Kis pa redno dodajamo.

Hvala!

živa

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:41:34   
Anonimen
Canesten se dobi v lekarni brez recepta, v tubi.

Lahko greš tudi k zdravniku; nam je predpisal neko cinkovo kremo ("sveža" raztopina, ki jo zmešajo v lekarni), ki je pomagala v dveh dneh in potem je bil mir.

< Sporočilo je popravil Mič -- 26.4.2006 12:44:07 >

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:43:07   
karla 04
Cau!

Jaz sem imela podoben primer. Sem pa ugotovila, da so krive plenicne predloge od Tosame. Zdaj jih vec ne uporabljam in je OK, pa se dvakrat spiram plenice. Od praska uporabljam Dash. Mi je pediatrinja rekla, da je ta zelo uredu tudi za alergike.

Lp, K

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 12:56:46   
HuAnita
Pri nas pa ravno obratno, pri bombažkah nikoli težav, če pa gremo kam za par dni, pa ime tiste za enkratno uporabo, je pa joj... Sami izpuščaji.
No, so ti pa druge napisale, kako in kaj. Jaz jo imam čimveč razvito, da se suši, pa ribodermin gor, pa je ok v nekaj dneh.

(odgovor članu karla 04)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: racmanke in plenični izpuščaj
26.4.2006 13:10:18   
Seven*
Beti 1 ti je dala super predlog. Morda je res kriv prasek? user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?