|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   radenska
26.12.2008 17:08:58   
pomlad80
Zanima me če lahko pijem radensko med nosečnostjo,ker je namreč edina pijača,ki mi paše. Vse druga pobruhamuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: radenska
26.12.2008 17:13:48   
analucija
tudi jaz sem jo pila, ko se mi jo je zahotelo, pa ni nič narobe. pravijio da zato ne ker potem zaostaja voda v telesu.

(odgovor članu pomlad80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: radenska
26.12.2008 17:23:19   
rija
jaz že od nekdaj živim od radenske.....tudi med nosečnostjo....pa ni nič narobe...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pomlad80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: radenska
26.12.2008 17:30:25   
lino
Zakaj bi bilo kaj narobe z radensko, ko pa se Donat zelo priporoča, sicer zaradi Mg, ki ga vsebuje, ampak ima tudi radenska nekaj mineralov...sigurno boljš kot drugi umetni sokovi in čaji...user posted image

Vsaj jst mislim tk, sicer pa ne preveč pretiravati z ničemer...je fajn kak čajček spit...user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: radenska
26.12.2008 20:56:06   
Najaa
Seveda lahko.
Ko dojiš, pa radenska skrbi za večji nastanek mleka. user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: radenska
29.7.2021 20:52:05   
Lelly28 RR
kar ti paše ti samo pij, že pomeni da to telo rabi. user posted image Sicer pa radenska ima minerale, ki jih definitivno potrebujemo v nosečnosti. Moje izkušnje so, da jih potrebuje otročiček, tudi ko pride iz trebuščka, zato naj ti ne bo nerodno, da mu daš včasih kakšno žličko za pit, samo fino je da jo prej pustiš malce da stoji, da nima mehurčkov. Mehurčki včasih napenjajo majhne otroke. Čeprav moji obe hčerki, sta pili Donat že kot majhni in to brez težav.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: radenska
6.8.2021 22:09:27   
Tasykaa RR
Če ti paše samo pij 👍 sigurno nebo škodlo, telo očitno že potrebuje ☺ 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: radenska
7.8.2021 10:38:25   
mojcy1
Radenska je v resnici koristna zadeva.. Čeprav nekatere pravijo, da po njih cutijo zgago.. Sama ne kompliciram in uživam, kar mi paše... 


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: radenska
7.8.2021 11:37:16   
Tasykaa RR
Radenska dela zgago tudi meni 🙈 tako da je ne pijem 😀 na splošno pijem zelooo malo mehurčkov 🙈 kateri pa paše ji pa sigurno ne škodi 👍 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?