|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rast
12.7.2008 22:12:24   
*jasminika*
alo..kolegia me je prosila da naj vas vprašam če se mogoče da kaj kupiti da bi ji otrok bolj zraseo.namrač star je 4 leta in je visok nekje 80cmuser posted image ..zanima jo če je kakšen dodatek k prehrani.mogoče mu manjkajo vitamini.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rast
12.7.2008 23:07:19   
Peli
To bi se bilo najbolje posvetovat z zdravnikom.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rast
12.7.2008 23:13:45   
Zamima
se strinjam,... a zdravniki pa nič ne "težijo" da je premajhen? user posted image Meni skoz težijo zarad Zaline teže user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rast
13.7.2008 8:00:13   
aleži
Če sta oče in mati majhne rasti ne bo otrok velik in obratno.
Jaz se ne bi sekirala, se bo že stegnil lahko v puberteti ali pa ko bo začel več jesti.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rast
13.7.2008 10:28:19   
hariba
No če bo več jedel predvidevam,da bo šel v širino in ne dolžino. Ja vsekakor ima pri velkosti največji vpliv dednost,lahko pa da je tudi kakšen drug vzrok,ker 80 cm se mi zdi res malo,toliko je moja njamlajša imela pri enem letu pa tudi nisva midva ravno velika. Morda mu primankuje rastnega hormona. Jaz bi sigurno otroka peljala k zdravniku in vprašala.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rast
13.7.2008 10:55:32   
viv_
Definitivno na posvet k pediatru. Me preseneča, da jo do sedaj že niso poslali naprej.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rast
13.7.2008 11:03:31   
Anonimen
namrač star je 4 leta in je visok nekje 80cmuser posted image


To je pa zelo majhen fantek. Obvezno k P.

(odgovor članu *jasminika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rast
13.7.2008 11:09:31   
Nončika
Midva sva oba majhne rasti in prav tako nizke teže. nama je pediater takoj povedal, da je mala in nizka teža posledica dednosti. Naša deklica je proti svojim vrstnikom pravi drobižek. pri treh letih ima 90cm in 12kg. peditater nama ne teži. a tudi meni se zdi 80cm pri 4letih malo premalo.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rast
13.7.2008 20:15:59   
*jasminika*
starša sta majhne velikosti.nista velika.kaj pa kakšen vitamin ki je pomemben za rast?naprimer v sadju.kateri vitamin bi dobro pomagao.pedijater ji ne teži..ni glih 80.malo nad 87cm mi je danes povedala.merila ga je.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rast
13.7.2008 21:40:53   
*jasminika*
meni je tudi premajhen.naš bo avgusta 4 pa je visok 106cm.kako pa vaši?user posted image

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?