|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razgovor za službo
7.12.2009 12:25:50   
*alja*
Poslala sem prvo prošnjo in sem povabljena na razgovor. To bo moj prvi razgovor.

Razgovor je jutri jaz pa čist prehlajena komaj govorim in diham user posted image . Kako do jutri rešit se prehlada?
Kaj oblečti? A so kavbojke+škornji vredu za razgovor?

Kaj pa bonton ko pridem tja? A dam roke ko vstopim ali jih samo pozdravim? Kaj pa ko odhajam?

Kaka vprašanja me to sploh čakajo?
Če me vprašajo kolko plače pričakujem kaj odgovorit? Moram rečt kaki znesek, ali se lahko kako izognem temu odgovoru (npr. Za dobro opravljeno delo, primerno plačilouser posted image )?

Vsak nasvet dobrodošel.
Me je res strah prvega razgovora, sploh ne vem kako se "obnašat"!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:36:08   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Poslala sem prvo prošnjo in sem povabljena na razgovor. To bo moj prvi razgovor.

Razgovor je jutri jaz pa čist prehlajena komaj govorim in diham user posted image . Kako do jutri rešit se prehlada? JAVI, da si prehlajena in če lahko preložite razgovor za sedem dni. Si ne predstavljam, da boš me d pogovorom kihala in šmrcala
Kaj oblečti? A so kavbojke+škornji vredu za razgovor? Za kakšno delovno mesto? Če bi se tako oblekla za v službo (to) potem ja, če ne pa ne.

Kaj pa bonton ko pridem tja? A dam roke ko vstopim ali jih samo pozdravim? Kaj pa ko odhajam? zaradi prehlada...ostani doma

Kaka vprašanja me to sploh čakajo?  A je to prva zaposlitev? Malo te povprašajo po prošnji , ki si jo verjetno že poslala.
Če me vprašajo kolko plače pričakujem kaj odgovorit? Moram rečt kaki znesek, ali se lahko kako izognem temu odgovoru (npr. Za dobro opravljeno delo, primerno plačilouser posted image )? Zakaj bi se temu vprašanju izognila user posted image . Verjetno imaš izdelano pri sebi koliko potrebuješ za preživetje + dodaš . Verjetno v svoj minus ne boš šla?

Vsak nasvet dobrodošel.
Me je res strah prvega razgovora, sploh ne vem kako se "obnašat"! Sproščeno, kot nekdo, ki je služba že njegova user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:37:34   
blaža
Obnašaj se čisto naravno in normalno.

Itak ne veš na koga boš naletela. maš na razgovoru čisto normalne ljudi pa vse do " psihopatov". tako, da,...

Bodi to kar si in bo vse ok.

Ne obleči se preveč vpadljivo, vseeno pa se lepo uredi. Ne se preveč nadišavit in ne vem kak make up dat gor, vse bolj naravno. Seveda je spet odvisno za katero službo gre. Če boš lepo naravno urejena, pol bo še najboljše.

Jaz mam navado dat roko, spet pa to ocenim na prvi pogled, če me sprejme nekdo toplo, se mogoče zraven nasmehen,... al če se npr. direktor držis svojega zvezka in sedi kor pribit na stol, pol samo pozdravim. pomemben je kontakt z očmi, pa ne bot vsa potna. Deluj samozavestno in to je to.

Pa srečno.

Glede vprašanja plače pa bom tako rekla. Itak, da vsi pričakujejo, da povdariš kako zelo si želiš delati pri njih pa makar za malo denarja. Kao glavno je delo in bla bla. Itak so si pa oni že zamislili ( no vsak po mojem mnenju večina), kolko bi ti dali plačo, če ti pač pol plača ni ok, se itak ti odločiš al boš sprejela, al pa ne.

Drugao je, če oni tebe želijo, pol se ti lahko pogajaš za višjo plačo,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:40:36   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Poslala sem prvo prošnjo in sem povabljena na razgovor. To bo moj prvi razgovor.

Razgovor je jutri jaz pa čist prehlajena komaj govorim in diham user posted image . Kako do jutri rešit se prehlada? JAVI, da si prehlajena in če lahko preložite razgovor za sedem dni. Si ne predstavljam, da boš me d pogovorom kihala in šmrcala
Kaj oblečti? A so kavbojke+škornji vredu za razgovor? Za kakšno delovno mesto? Če bi se tako oblekla za v službo (to) potem ja, če ne pa ne.

Kaj pa bonton ko pridem tja? A dam roke ko vstopim ali jih samo pozdravim? Kaj pa ko odhajam? zaradi prehlada...ostani doma

Kaka vprašanja me to sploh čakajo?  A je to prva zaposlitev? Malo te povprašajo po prošnji , ki si jo verjetno že poslala.
Če me vprašajo kolko plače pričakujem kaj odgovorit? Moram rečt kaki znesek, ali se lahko kako izognem temu odgovoru (npr. Za dobro opravljeno delo, primerno plačilouser posted image )? Zakaj bi se temu vprašanju izognila user posted image . Verjetno imaš izdelano pri sebi koliko potrebuješ za preživetje + dodaš . Verjetno v svoj minus ne boš šla?
Vsak nasvet dobrodošel.
Me je res strah prvega razgovora, sploh ne vem kako se "obnašat"! Sproščeno, kot nekdo, ki je služba že njegova user posted image





ma to je zelo odvisno. lahko jim ustreliš za njihove pojem preveč pa jim ne bo prav, premalo pa vsak, ki gre na razgovor itak ne bi želel vprašat.

to je relativno. lahko je tebi čisto ok okoli 800e plače, oni bi pa želeli pridet skozi s tem, da ti dajo 650e in bojo kao " šokirani", da si si drznila kao tolko vprašat.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:41:14   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Poslala sem prvo prošnjo in sem povabljena na razgovor. To bo moj prvi razgovor.

Razgovor je jutri jaz pa čist prehlajena komaj govorim in diham user posted image . Kako do jutri rešit se prehlada?
Kaj oblečti? A so kavbojke+škornji vredu za razgovor?

Kaj pa bonton ko pridem tja? A dam roke ko vstopim ali jih samo pozdravim? Kaj pa ko odhajam?

Kaka vprašanja me to sploh čakajo?
Če me vprašajo kolko plače pričakujem kaj odgovorit? Moram rečt kaki znesek, ali se lahko kako izognem temu odgovoru (npr. Za dobro opravljeno delo, primerno plačilouser posted image )?

Vsak nasvet dobrodošel.
Me je res strah prvega razgovora, sploh ne vem kako se "obnašat"!



Sigurno pokaži več samozavesti. Prehlad verjetno res ni fajn. A se da prestaviti? Ker verjetno te ne bodo ravno veseli, če prideš tja vsa bolna. Pokliči danes in vprašaj.

Če je to komisija 10ih ljudi, potem se verjetno ne boš rokovala z vsakim posebej, če sta pa to ena, dve osebi, se pa seveda rokuješ in predstaviš.
Ne, kavbojke niso ok. Kaj bolj elegantnega vsekakor.
Povej kakšno plačo pričakuješ. Saj verjetno veš kakšne so plače na delovnem mestu za katerega si se prijavila. Če veš da je plača 1000 eurov,verjetno ne pričakuješ, da jo boš imela 2000.

Česa te je strah? Saj te ne bodo pojedli.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:41:28   
Klemy82
Prvo kot prvo, sprosti se in bodi naravna.
Zdaj, prehlada od danes na jutri se rešila ne boš, mogoče bi ti pomagalo, da sprostiš dihalne poti s kakšno inhalacijo. Obleči se tako, da ti bo udobno, vsekakor pa službi primerno. Ne vem, za kakšno službo gre, če gre za delo v pisarni, bolj 'uradno', če boš delala v trgovini, spet ne rabiš nekega kostima gor vlačit... vseeno pa okusno in udobno.
Vstopiš, pozdraviš, daš roko, morda se lahko 'opravičiš', da si prehlajena, vsekakor imej na dosegu roke kak robec, če boš imela kako krizo s kihanjem... Če si pa res toliko prehlajena, da ne moreš normalno komunicirat, prosi, da ti zaradi bolezni prestavijo razgovor za par dni.
Zdaj, vprašajo te lahko karkoli, pripravi se na to, da te vprašajo, kaj veš o njihovem podjetju (ne si privoščit, da ne veš, s čim se firma ukvarja), zakaj bi rada delala pri njih, kakšne delovne izkušnje imaš, in, ja, tudi, kakšno plačo pričakuješ. Morda ne bi bilo slabo, če se malo pozanimaš, kakšne so plače za takšno delovno mesto in potem nekako izoblikuješ neko cifro. Tisto, da pričakuješ samo ok plačilo za tvoje delo pri nekaterih ne pali in bodo hoteli slišat konkretno cifro. Pozanimaj se, koliko je realna plača za to delovno mesto, ne bit preskromna pa tudi preveč ambiciozna ne okoli teh cifer.user posted image
Glavno pa, bodi sproščena in naravna, taka kot si. Ne delaj se, da si nekaj, kar nisi, ker te bodo hitro pogruntali.
Pa veliko sreče ti želim na razgovoru!!user posted image

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 7.12.2009 12:44:29 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:44:29   
zadovoljna
Poslala sem prvo prošnjo in sem povabljena na razgovor. To bo moj prvi razgovor.

Razgovor je jutri jaz pa čist prehlajena komaj govorim in diham user posted image . Kako do jutri rešit se prehlada?
Kaj oblečti? A so kavbojke+škornji vredu za razgovor?

Kaj pa bonton ko pridem tja? A dam roke ko vstopim ali jih samo pozdravim? Kaj pa ko odhajam?

Kaka vprašanja me to sploh čakajo?
Če me vprašajo kolko plače pričakujem kaj odgovorit? Moram rečt kaki znesek, ali se lahko kako izognem temu odgovoru (npr. Za dobro opravljeno delo, primerno plačilouser posted image )?

Vsak nasvet dobrodošel.
Me je res strah prvega razgovora, sploh ne vem kako se "obnašat"!


Živjo Alja,
 
Kaj se tiče prehlada, boš težko kaj naredila. Lahko samo upaš, da bo boljš.
Kaj se pa tiše obleke, je pa čisto odvisno na kakšen razgovor greš. Če greš na razgovor za kakšno pisarniško delo ali kaj podobnega ni primerno, da oblečeš kavbojke, pol ti priporočam kakšne črne hlače in kakšno srajčko. Če je pa to delo, kot je gostilna ali kaj podobnega, pa bo čist okey da greš v kavbojkah.
 
Ko pa prideš tja, te verjetno ne sprejme takoj oseba s katero boš opravljala razgovor, ampak te bo sprejel nekdo drug, kateremu se boš predstavila in povedala, da si prišla na razgovor. V nasprotnem primeru, če te sprejme takoj oseba s katero imaš razgovor, ji absolutno daš roko in se predstaviš. Pa naj nebo preveč mlajav stisk roke, če se lahko tko izrazim. To kako stisneš roko, da nasprotni osebi prvi vtis.
 
Za plačo je pa zelo težko. Upam, da te tega nebodo spraševali, ker je o zneskih zelo težko govorit. Nesmeš rečt premalo, da se ne podcenjuješ, nesmeš pa rečt preveč. Je pa spet odvisno od tega za kakšno službo gre.
 
Upam, da sem ti vsaj mal pomagala, če pa še kaj rabiš, pa kar vprašaj.
 
Lp, Darja

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:47:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Poslala sem prvo prošnjo in sem povabljena na razgovor. To bo moj prvi razgovor.

Razgovor je jutri jaz pa čist prehlajena komaj govorim in diham user posted image . Kako do jutri rešit se prehlada? JAVI, da si prehlajena in če lahko preložite razgovor za sedem dni. Si ne predstavljam, da boš me d pogovorom kihala in šmrcala
Kaj oblečti? A so kavbojke+škornji vredu za razgovor? Za kakšno delovno mesto? Če bi se tako oblekla za v službo (to) potem ja, če ne pa ne.

Kaj pa bonton ko pridem tja? A dam roke ko vstopim ali jih samo pozdravim? Kaj pa ko odhajam? zaradi prehlada...ostani doma

Kaka vprašanja me to sploh čakajo?  A je to prva zaposlitev? Malo te povprašajo po prošnji , ki si jo verjetno že poslala.
Če me vprašajo kolko plače pričakujem kaj odgovorit? Moram rečt kaki znesek, ali se lahko kako izognem temu odgovoru (npr. Za dobro opravljeno delo, primerno plačilouser posted image )? Zakaj bi se temu vprašanju izognila user posted image . Verjetno imaš izdelano pri sebi koliko potrebuješ za preživetje + dodaš . Verjetno v svoj minus ne boš šla?
Vsak nasvet dobrodošel.
Me je res strah prvega razgovora, sploh ne vem kako se "obnašat"! Sproščeno, kot nekdo, ki je služba že njegova user posted image





ma to je zelo odvisno. lahko jim ustreliš za njihove pojem preveč pa jim ne bo prav, premalo pa vsak, ki gre na razgovor itak ne bi želel vprašat.

to je relativno. lahko je tebi čisto ok okoli 800e plače, oni bi pa želeli pridet skozi s tem, da ti dajo 650e in bojo kao " šokirani", da si si drznila kao tolko vprašat.


Ja, saj zato je prav, da imaš pri sebi razčiščeno koliko moraš zaslužiti. Če ima recimo alja,kredit za avto, najemnino za stanovanje, štiri otroke,  šolnino..., ji nič ne pomaga , če bodo gospoda šokirani. Ona s to plačo ne bo prišla skoz. Pa ne mislim zdaj, da če je plača za tako delovno mesto  600 eurov , naj ona vpraša 1500 e. Pa tudi 589,53 ne. Meni kot delodajalcu se bi zdelo kul, da mi prosilec pove kaj pričakuje. Za kasnejše odnose.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 12:58:47   
blaža
ma predvsem moraš bit realen in se pozanimat kolko je ponavadi plača za tako delo. kaj pa delodajalca briga, če maš ti makar pet otrok in dva kredita za hišo? po moje čisto nič.

Odvisno kakšno maš izobrazbo pa za kako delo se gre predvsem. Včasih ti niti izobrazba ne pomaga, če se pač poteguješ za neko delo npr v gostilni al pa trgovini.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 14:48:54   
*alja*
Gre za delo v trgovini. Nisem še končala diplome in trenutno si res želim službe kakršne koli. Ko bom enkrat nekje začela lahko vedno iščem kaj boljšega.

Razgovora ne morem prestavit ker 15 bi se naj že začelo delat.
Vročine nimam, tudi kašljam ne fejst.
V nos si pa našpricam Operil in bom upala na najboljše.

Kaj si bom oblekla še ne vem, bo kar nekaj iz omare ker it ne morem nikamor danes.

Glede plače če me bodo vprašali bo vredu če rečem da sem seznanjena z višino plače in da se strinjam z njo, ker če se nebi se sploh nebi potegovala za to delovno mesto.

Jutri držite pesti 8.30, mogoče bo kaj pomagalo.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 14:57:02   
Klemy82
Alja, sotrpinka, bom ful držala pesti za tebe, da dobiš službo. Vem, kako ti je, ker sem sama čist na istem. Veliko sreče!user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 15:09:19   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Alja, sotrpinka, bom ful držala pesti za tebe, da dobiš službo. Vem, kako ti je, ker sem sama čist na istem. Veliko sreče!user posted image


Res? Če maš ti tudi razgovor? Se borive za isto službouser posted image user posted image




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 15:55:53   
Klemy82
Ne, ne, ne boriva se za isto službo. Iščem pa jo, to pa ja. Pa fax končujem. :)

_____________________________

Jst.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 16:16:02   
bumerang
Proti prehladu vzami Cold3 ali Daleron (vedno pozabim, katero je katero, v glavnem tista modra podolgovata škatlica ne rdeča) najmanj 4 ure prej in prehlad bo skoraj izginil.
Sicer pa sproščeno, oblečena pa primerno. Jaz škornjev ne bi obula.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 16:49:51   
Anonimen
Drzim pesti zate,tudi jaz imam jutri ob 8.30 razgovoruser posted image .


(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 19:41:26   
*alja*
Kaj je boljše da oblečem kavbojke ali elegantne črne hlače?
OK škornji odpadejouser posted image jih nebom mela


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 19:59:46   
blaža
črne hlače. Edino, če je trgovina, ko prodaja jeans, pol pa kavbojke.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 20:05:38   
Tanja55
a se lahko ustulim tukaj z vprasanjem: kaj potem obuti na crne hlace oz. hlacni kostim? Skornjev nimam, imam samo ene crne gleznarje, ki jih sicer uspesno nosim na siroke sive hlace, ne bi jih pa ravno h kostimu obula, so bolj sportni. Imam ene cevlje s peto ampak ni sans da v njih pridem cez celo mesto, pa na dva avtobusa. Sem zato razmisljala, da bi jih vzela s sabo in se, preden vstopim v stavbo, preobula. Sam dezni plasc pa cevlji s peto? a to gre? In kam naj pol stlacim gleznarje, ce ne grejo v torbico?

Vsekakor je dress core business like in ze to, da nimam ravno krasne frizure, me mal matra. Ne bi rada se s cevlji kiksnila.

sori, alja, ko ti kvarim temo...ampak, da ne odpiram nove no...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: razgovor za službo
7.12.2009 20:10:56   
blaža
ma dej, obuj kar pač maš. da bo udobno. Dej te športno elegantne čevlje, pusti pete, sej če boš drugače zrihtana, ne bo panike. Glavno, da so namazani pa zloščeni, da niso umazani.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: razgovor za službo
9.12.2009 10:14:22   
*alja*
No razgovor sem opravila. Uspešno ali neuspešno izvem v naslednjih dneh, mogoče še ta teden.

Nekatera vprašanja so bila user posted image . Na eno res nisem vedla kaj naj odgovorim, drugače je pa kar šlo. Vprašali so me, če me sprejmejo, kaj bo za mene motivacija na delovnem mestu? To vprašanje mi je bilo tako da nisem vedla kaj odgovorit.
Zunaj ko smo čakali se je že vidla napetost med nami. Mož od ene ki je prišla na razgovor me je že zunaj zasliševal (pa kaj ti maš kake delovne izkušnje? Kako šolo maš? Koliko let delovne dobe? Po kakih vezah si prišla not? pa kar ni nehal, dokler nisem odšla not na razgovoruser posted image )
Sploh nisem vedla kaj naj mu odgovarjam, najraje bi mu rekla kaj te briga, pa sem se zadržala. To je bil moj prvi razgovor za mojo prvo službo.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: razgovor za službo
9.12.2009 10:17:43   
Anonimen
a možje hodijo z ženami na razgovore za službo? to pa...

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: razgovor za službo
9.12.2009 10:31:00   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

a možje hodijo z ženami na razgovore za službo? to pa...


Ja bil je tam.
Očitno zato da nas je vse zasliševal. Ja res je bilo čudno da je bil tam.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: razgovor za službo
9.12.2009 10:37:00   
Anonimen
čudno. bi bilo bolje, če bi se sam potem prijavil za razpisano delovno mesto,...

sicer malo bolj pozno, a moj nasvet...

na razgovoru je najbolje, da si to kar si, ker če si sprejet(a), se ti potem v službi ni potrebno pretvarjati oz. imaš kasneje manj konfliktov, ker običajno izberejo osebo, ki ustreza njihovemu karakterju (predvsem, če gre za manjšo firmo,...)


(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: razgovor za službo
9.12.2009 11:59:51   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

a možje hodijo z ženami na razgovore za službo? to pa...


pri nas se je že zgodilo, da so na razgovor prišle z možmi, prijateljicami, otroci,..user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: razgovor za službo
9.12.2009 12:01:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

a možje hodijo z ženami na razgovore za službo? to pa...


pri nas se je že zgodilo, da so na razgovor prišle z možmi, prijateljicami, otroci,..user posted image


So what? user posted image

(odgovor članu Urshy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?