|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nestrpnost?
9.12.2009 10:40:09   
timoteja
Pozdravljeni, redno prebiram tele forume na RR in MON, in opažam eno zadevo: kadarkoli katera punca, mamica pojamra okorg moža oz. partnerja, češ, da ga ni doma, jo ne pogleda, ne poboža, ne poseksa, se ne igra z otroci, vse na ta prvo odgovorite, da takšnega je pa res treba zapustiti, zapostavljate vrednoto družine, ki jo jaz cenim iz dneva v dan bolj, ker je meni kdot otrku moja družina razpadla. Pozabljate na pomemben vpliv očeta pri vzgoji otrok, nikoli ne predlagate, da se stvari lahko rešijo z pogovorom, razumevanjem težav itd. Vse največ pomenijo "naši sončki" - da ne bo pomote, tudi midva imava 2 puži, ki jih imava neizmerno rada, ampak žalostno je, da očki ob prihodu otročka postanejo nepomembni, nebodigatreba, pozabljate, da bodo naši otroci nekoč odšli na svoje... in vi boste ostali sami. Skratka, naredimo več za družine, partnerje, imejmo se radi, podpirajmo se.

_____________________________

Vse bo v redu in nekdo te ima rad.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 10:43:28   
urška76
In pozabljamo na to, da ima vsaka medalja dve strani. Resnica pa je ponavadi nekje na sredini. Me sodimo samo na podlagi ene strani in lahko s tem naredimo drugi strani veliko krivico.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 10:45:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:26:18   
MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: timoteja
Skratka, naredimo več za družine, partnerje, imejmo se radi, podpirajmo se.

user posted image user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:26:41   
baguSka
no vse pa sigurno ne... ne posplosuj... :P

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:32:56   
zmajaz
Jaz se tudi ne strinjam s to trditvijo, vsaj ne v celoti. Ne svetujejo vse tako - kaka Ronja recimo (ki ima vedno zelo dobre nasvete in jih z veseljem berem), že ne bi napisala tako, kot praviš. Pa tudi nekaj drugih je še takih, zdajle se pač slučajno spomnim ravno nanjo. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 11:34:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:51:03   
liliana
Če rešujemo problem drugih, se nam lastni problemi zdijo manjši.....in mnogo lažje je reševati probleme drugih kot lastne......user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:52:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

offtopi
jst pa grem po pokovko user posted image user posted image


ze ob tej uri!!?? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:53:19   
uškinamama
drugi je pa na poti 23.05.2010


baguSka, poglej podpis user posted image , ji ni za zamirit.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:53:24   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Če rešujemo problem drugih, se nam lastni problemi zdijo manjši.....in mnogo lažje je reševati probleme drugih kot lastne......user posted image


o ne ne .. to pa ze ne more bit .... user posted image kako pa ti lahko resis problem neke forumovke in njenega partnerja!?user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:54:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

drugi je pa na poti 23.05.2010


baguSka, poglej podpis user posted image , ji ni za zamirit.


aha... I see... user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 11:57:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Če rešujemo problem drugih, se nam lastni problemi zdijo manjši.....in mnogo lažje je reševati probleme drugih kot lastne......user posted image


o ne ne .. to pa ze ne more bit .... user posted image kako pa ti lahko resis problem neke forumovke in njenega partnerja!?user posted image



Tako, kot je napisala avtorica teme......

"kadarkoli katera punca, mamica pojamra okorg moža oz. partnerja, češ, da ga ni doma, jo ne pogleda, ne poboža, ne poseksa, se ne igra z otroci, vse na ta prvo odgovorite, da takšnega je pa res treba zapustiti"


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 12:13:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:16:18   
baguSka
ja ja boljš pokovka kot pa nutellin namaz


hmmmm... tole je pa ze tezka odlocitev. vsaj zame... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 12:19:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 12:21:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:25:34   
baguSka
u ka je pasal dat tole ven



tole ti pa ciiiist verjamem!!user posted image a kdaj tud njemu kej tacga poves!?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:25:55   
baguSka
zame pa nobene dileme ker ne maram sladkarij in ničesar kar je s cukrom povezanga



ufff.. sm ti fous.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:28:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: timoteja

Pozdravljeni, redno prebiram tele forume na RR in MON, in opažam eno zadevo: kadarkoli katera punca, mamica pojamra okorg moža oz. partnerja, češ, da ga ni doma, jo ne pogleda, ne poboža, ne poseksa, se ne igra z otroci, vse na ta prvo odgovorite, da takšnega je pa res treba zapustiti, zapostavljate vrednoto družine, ki jo jaz cenim iz dneva v dan bolj, ker je meni kdot otrku moja družina razpadla.


Sicer MON-a ne berem, sem samo na RR. Ponavadi te ženske pišejo, da so se že velikokrat skušale pogovorit, pa ni šlo. In kaj ji naj potem spet svetujemo, naj se pogovori. Ona bo cel lajf samo govorila on pa jo ignoriral, ker pač iz določenega razloga ne želi več sodelovati.
Pogovor še zdaaaaaaaaaleč ni vse in vedno še drugačni nasveti. Ne vem od kod ti to, da se jim vedno svetuje, da je treba dat moža pred vrata.

Pri nas so vrednote družine vedno bile na prvem mestu že generacije nazaj in za kakšno ceno? Nekatere ženske so zaradi teh vrednot plačale visoko ceno....veš kaj na primer pomeni življenje z alkoholikom, a ne? Vse za vrednote družine.

Hvala bogu, jaz izhajam iz družine, kjer težav z razumevanjem vrednot nismo imeli, tako je tudi naprej

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:33:36   
baguSka
Ne vem od kod ti to, da se jim vedno svetuje, da je treba dat moža pred vrata.


Mah sej velika vecina se mi zdi da res tko pise. Ne pa vse! In tud jst ne vem zakaj. Ampak predvidevam da zato ker je ogromno zensk nesrecnih in jim je lazje pri srcu, ce obtozijo za svojo nesreco svoje partnerje... da so nicvredni in itak ni od njih nobene koristi.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:40:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne vem od kod ti to, da se jim vedno svetuje, da je treba dat moža pred vrata.


Mah sej velika vecina se mi zdi da res tko pise. Ne pa vse! In tud jst ne vem zakaj. Ampak predvidevam da zato ker je ogromno zensk nesrecnih in jim je lazje pri srcu, ce obtozijo za svojo nesreco svoje partnerje... da so nicvredni in itak ni od njih nobene koristi.user posted image



Itak....ampak  ponavadi takšne poste preskočim, zato jih najbrž tud ne opazim toliko

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 12:41:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:43:02   
mika
Ja baguska, sem šele sedaj videla.......od kod pa tiuser posted image ? Tebe pa že dolgo nisem brala

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nestrpnost?
9.12.2009 12:44:28   
baguSka
od kod pa tiuser posted image ?


z lufta sm padla user posted image user posted image user posted image


jah mal sm vas zacela pogresat... cist iskreno!user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?