|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razprodaje v celovcu-kdaj?
6.7.2004 18:52:58   
Pupica
pozdravljene vse srečke nosečke!

Nekje sem zasledila da so v poletnem času v Avstriji (Celovec, Vilach) razprodaje.

Zanimajo me predvsem razprodaje oblačil (in sicer v H&M). Torej če katera ve, kdaj so, bi bila vesela vsake informacije.

Pa še to, kje še kupujete oblačilca za naše :duda: razen v H&M??

Lep sončen dan še naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   razprodaje v celovcu-kdaj?
6.7.2004 19:02:45   
Anonimen
baje da so že:) nisme pa prepričana...
lp,:fis:

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   razprodaje v celovcu-kdaj?
6.7.2004 22:30:30   
Anonimen
tudi maruška je rekla v zgornejm postu, da so razprodaje v grazu že(center West). h&M tudi do 70%, poltne majčke od 1,90€.
lp,:fis:

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   razprodaje v celovcu-kdaj?
7.7.2004 11:08:04   
Pupica
Ja sej jest sem bla tut mal zmedena, nekje sem zasledila, da so že (predvsem Gradz), potem pa sem še nekje na RR zasledila da so razprodaje od 15.7. naprej.

Pa da ne bom padla not, ko ravno ne bo nič, ali pa že vse razprodano, sem se raje obrnila na vas:))Čeprov še vedno ne vem za Celovc in Vilach (H&M, C&A);) Torej če kdo točno ve, še vedno zelo zaželjena informacija!!

pa še eno vprašanje za mamice, ki hodite po razprodajah, ali so taisti dan ko se začnejo kaj hude gužve???


Hvala vsem za vaše izkušnje in mnenja!

LP

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   razprodaje v celovcu-kdaj?
8.7.2004 8:04:48   
Lunca1
Za otročke imejo tudi v C&A, med letom se mi zdi celo cenejši kot H&M, ne vem pa kako je pri razprodajah.

Lp Lunca

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   razprodaje v celovcu-kdaj?
8.7.2004 8:13:03   
janaja
A mislite da bom še pravočasna na razprodajah čez en jutri 14 dni ko pridem iz dopusta????????:)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   razprodaje v celovcu-kdaj?
8.7.2004 8:29:21   
Mina1
punce, razprodaje so ŽE v Celovcu in tako, je pa že dosti pobrano, ker že nekaj časa trajajo in tako.

Prevereno iz prve roke;)

pa-pa, Mina1, 7t

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?