|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2014
6.5.2014 12:42:31   
jona klara
katte- čestitke, me pa zanima zakaj sta razmišljala o darovani, oz. kakšne težave si imela'?a sta bila umetni prvič?vso srečo, ker meni je v prvo takoj uspelo sicer v ivf, sedaj pa že 2 leti v 4 ivfjih ničuser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo aprila 2014
6.5.2014 13:36:38   
Katte
Hvala user posted image .
O darovani celici sva razmišljala zato, ker sem imela FSH izmerjen 23. Naslednji mesec sem imela na 2. dan 19, vseeno začela jemati klomifen in je uspel čudež.
Zdaj pa sem kar na lastno pest vzela klomifen in spet je takoj uspelo. Ne vem, kako to. Mogoče je moj problem kvaliteta celic, ki jo potem klomifen izboljša... Ne bi smelo delovati, ampak je user posted image .
AMH pa si nisem dala nikoli izmeriti.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo aprila 2014
7.5.2014 8:13:34   
jona klara
katte- uh kako se je lepo izteklo pri takem fsh, jaz ga imam okoli 8 pa jim že ni všeč, amh pa o,52- slaba rezerva, ampak vedno sem vseeno upala, da bo ena vsaj dobra, pa očitno ni.A KLOMIFEN NAJ BI IZBOLJŠAL KVALITETO?še nisem slišala, oz. meni ni nobeden rekel..Tebi pa srečno v nosečnosti in veliko užitkov tudi z taprvim- rečno in hvala za infouser posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo aprila 2014
7.5.2014 20:56:16   
Katte
Hvala še enkrat.
No, da bi klomifen izboljšal kvaliteto jajčec, tudi jaz še nisem zasledila v strokovni literaturi. Tudi Rešu ni bilo jasno, kako je uspelo.
Brala sem, da ženske z visokim FSH ne zanosijo ali pa imajo zaporedne splave. Jaz upam, da se moja pikica obdrži.
Tudi tebi želim, da ti uspe zagledati še enkrat plusek, do takrat pa cartaj svojega fantka.

< Sporočilo je popravil Katte -- 7.5.2014 20:57:27 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo aprila 2014
14.5.2014 22:18:49   
Bravissima
Oj, vidim, da je še en forum na temo postopkov in zanositve. Uspelo mi je v prvo, 11.4 sem bila na uradnem krvnem testu na GK LJ, kjer je bilo potrjeno. Zdaj sem v 9.tednu, seveda je še vedno prisoten strah, da bo kaj narobe. Sem pa videla prejšnji teden biti srček, čisto malo mi je odlgeglo. naslednji teden v čet imam prvi pregled pri svoji G, seveda močno upam, da je vse v redu. V 5.tednu sem namreč imela nepojasnjeno krvavitev. Zdaj nimam več teh problemov, ampak strah ostaja. Ljudje so že opazili, da je nekaj drugačnega na meni. Najbližji sprašujejo, jaz pa samo molčim.Čakam na 12.teden, da bom lažje povedala nekaterim to novico. Je pa tako lažje, ko ste ve tukaj. Da se lahko o tem (razen s svojim parnterjem) pogovarjam tudi z drugimi, z vami.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 130
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?