|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF avgust/september
12.7.2016 14:23:20   
1aneja1
Punce pozdravljene!

Je tu katera, ki planira it avgusta/septembra na IVF?
Jaz razmišljam da bi šla v začetku septembra...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF avgust/september
15.7.2016 9:03:23   
Anonimen
Hei!

Jaz čakam na pošto za novi postopek za 2.otroka. Pošto pričakujem v avgustu. Tako da bo moj postopek verjetno šele sep/okt.

A user posted image

(odgovor članu 1aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF avgust/september
17.7.2016 9:23:02   
1aneja1
Na kateri kliniki pa si?
Jaz v Lj... ko se odločim za postopek moram poklicat ob začetku menstruacije. Seveda ko začnejo spet delat. Verjetno bom tudi jaz na vrsti tam nekje septembra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF avgust/september
22.7.2016 12:32:33   
bibk
Evo punce jaz tudi imam v avgustu 2.postopek za 2.otroka... Po punkciji oz. Po ET bi rada bila na bolniski ampak ne vem kaj da recem delodajalvu zakaj em na bolniski... pa tudi bi rada nek tak razlog da ce me slucajno kdo kje vidi ne bo frke... Ima katera kaksne ideje...

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF avgust/september
24.7.2016 11:06:58   
1aneja1
Bibk, na kateri kliniki pa si?
Jaz ko sem šla na prvi postopek sem si kar dopust vzela, ravno zato ker se mi ni dalo nobenmu nič razlagat...
Tokrat bom povedala šefici, na srečo mava super odnos in mi ni problem.

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF avgust/september
24.7.2016 22:02:19   
bibk
Jaz em v Mb, sem razmisljala tudi o dopustu ampak bi raje koristla bolnisko, ze ki mi pripada.... ssmo ne pade mi na pamet noben dober izgovor... kaj pa katera ve kako je ce sem jaz uradno na dopustu pa ko dejansko pridem iz dopusta recem da sem bila bolna in prinesem bolnisko? Ali bi morala obvestit da sem zbolela in da bom koristla bolnisko?

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF avgust/september
25.7.2016 11:45:02   
itaMara
Saj zakaj bi pa moral povedat za kaj gre? To je tvoja zasebnost in te ne sme nihče vprašat kaj je bilo...no vpraša že, samo tebi ni potrebno povedat. Na bolniški pa itak ne piše za kaj se je šlo. Ti kar lepo bolniško vzemi, prvi dan pošlji mail v službo, da si na bolniški in izkoristi dopust za kaj bolj prijetnega user posted image

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF avgust/september
26.7.2016 10:27:58   
bimba81
bibk, jaz te popolnoma razumem....jaz sem na istem kot ti, nevem kaj bi rekla. pri privatniku ne moreš kar
reč: grem na bolniško in adijo...nisi dolžen, ampak za imet lep odnos je prav, da poveš: grem na bolniško zaradi tega in tega, edino si je potrebno izmislit dober izgovor user posted image

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF avgust/september
27.7.2016 23:45:17   
1aneja1
Se strinjam... če nisi v neki veliki firmi in maš dost dobre odnose ne moreš kr rečt da si na bolniški in ne povedat razloga. Mislim lahko, samo je mal čudno.

Ne vem, samo neki si zmišljevat je pa tud tako-tako. Kaj pa vem... kaj pa če rečeš, da maš neke ženske težave in da boš razložila, ko se vrneš iz bolniške?
Če je šef moški itak ne bo upal preveč dlje spraševat user posted image
pa pol loh itak rečeš da ni blo nič narobe, samo noseča si pač user posted image

(odgovor članu bimba81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF avgust/september
28.7.2016 8:10:35   
Akajni
Jaz predlagam pojasnilo: "Imam giekološke težave, zaradi katerih ne morem dolgo sedet". Od tu naprej ni nihče še nikoli nič vprašal, sploh moški:) Dejansko je pa tudi res. Jaz sem bila vedno toliko napihnjena, da me je tam okrog punkcije vedno vse bolelo, če sem sedela. Nisem pa bila veliko na bolniški, ker je škodovala moji psihi:)

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?