|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koren Maca
8.10.2014 15:34:12   
Tikie
Hei.Moje m še ni-sicer jo pa ne pričakujem nekje za vikend oz.najkasneje do 14.10.Čaj sem jaz kupila v Sanolaborju,mislim,da ga drugje(razen tržnica v Lj)niti ni za dobit.Najbolje,da vprašaš v Sanolaborju,jo ziher imajo.Se pravi,da pri tebi tudi ta mesec ni bilo ničuser posted image držim pesti,da ti v tem novem krogu uspeuser posted image

(odgovor članu mamyce)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Koren Maca
23.10.2014 20:46:29   
mamyce
živjo, tikie.

kaj novega, je ratalo al je prišla m? js jo "ne pričakujem " okrog 5.11. Krvomočnico pridno pijem :) čakam, čakam, komaj čakam kaj bo čez en teden

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Koren Maca
23.10.2014 21:29:40   
chapita
Pozdravljene user posted image

A mi lahko prosim napises kako piješ krvomočnico?

(odgovor članu mamyce)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Koren Maca
28.10.2014 10:37:47   
mamyce
chapita, js čaj krvomočnice pijem od menstruacije do menstruacije-od prvega dne, ko nimaš več menstruacije pa do dne, ko jo spet dobiš. Če ti test pokažeuser posted image  moraš takoj nehat pit, ker lahko povzroči splav. Drugače pa med menstruacijo tudi ne smeš piti. To piše na spletu in tudi js tako pijem.

Zanima pa me če bo učinkovalo-5.11. ne pričakujem user posted image , bomo pa videli. Vse so napisale, da ko so začele piti ta čaj jih je najprej v jajčnikih špikalo in so potem tudi zanosile. Mene še nič ne špika :( Zanima me če je katera pila čaj krvomočnice in maco skupaj-ali je lahko kaj narobe?

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Koren Maca
28.10.2014 21:31:51   
chapita
Drzim pesti.

Mene u jajcnikih spika že več ku 6 mescu pa sm bla treh ginekologih in usak drgače pove. user posted image pa ni in ni :(

(odgovor članu mamyce)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Koren Maca
8.11.2014 14:46:43   
mamyce
Živjo, punce. Oglašam se z veselo novico, test je pokazal user posted image  :) sj skoraj nism mogla verjet oziroma še zdj ne verjemem čisto, dokler ne potrdi ginekologinja. Sm dva testa naredila za sigurno, preden sem se prijavila za pregled :) Naj povem, da mi maca ni pomagala, kljub temu, da sva jo jedla oba s partnerjem. Res je tudi, da sma jo jedla samo en mesec, potem sm prešla na čaj krvomočnice in ga pila samo jaz in evo, ratalo. Nisem imela pa nobenega znaka nosečnosti. Ne slabosti, boleče prsi, napihnjen trebuh, kot nekatere poročajo. Tak, da res vsem priporočam čaj krvomočnice. Vendar pozor: res takoj nehat piti čaj, ko je test pozitiven, ker lahko baje povzroči splav.

Aja, naj povem, da je to moja druga nosečnost, prvič je ratalo takoj prvi mesec, sedaj pa sva se "mučila" 7 mesecev. Očitno je res, da ko je ženska starejša težje zanosi (jaz imam 28 let, prvič sem rodila pri 26 letih).

Srečno vsem in držim pesti, da čimprej tudi ve zagledate user posted image

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Koren Maca
12.11.2014 20:22:32   
chapita
Iskrene čestitke user posted image
No če pri meni zdej nbo user posted image ga začnem piti še jazuser posted image

(odgovor članu mamyce)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Koren Maca
27.11.2014 19:05:34   
roses
jaz sem ga v novembru pila krvomočnico prvič, sedaj grem v drugi krog pitja, zraven pijem še folno kislino

poročam rezultate za božič user posted image

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?