|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjav izcedek
31.5.2006 12:40:30   
Anonimen
Dva dni preden bi morala dobiti M, se mi je pojavil rjav izcedek.Ker se mi ni prikazala user posted image  , sem naredila test,ki mi je pokazal user posted image .Poklicala sem g. in mi je predpisala tablete
dobroston.Danes je že deseti dan, izcedek pa še ni izginil in me je strah, da ne bi prišlo do ss,ki sem ga že imela v mesecu decembra.
Ali je kateri klub temu,da je imela rjave izcedke nosečnost potekala normalno?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjav izcedek
31.5.2006 15:14:51   
Naja30
Možno je čisto vse. Si pa še zelo na začetku in tukaj se kaj dosti ne da narediti. Držim pesti, da bo vse ok. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjav izcedek
31.5.2006 16:31:28   
sončnica22
pozdravljena!
jaz sem tudi imela rjav izcedek na začetku nosečnosti, pa sem šla dežurni ginekologinji, ki mi je pripisala tablete Dabroston, ki se v sloveniji zelo težko dobijo jaz sem ene šla iskat na Hrvaško, ene pa dol v BiH (nekaj tbl imam še doma če bo sila ti jih pošljem!) !  In sem jih pila do vključno 13.tedna! Rjav izcedek pa se mi je umiril po parih dnevih!
Ne razmišljaj o splavu...! Vse možnosti so, da se vse dobro konča-večinoma se! Samo počivaj,počivaj,počivaj-najmanj do 12 tedna! PA SREČNO

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjav izcedek
31.5.2006 17:27:10   
Natka1
razmišljaj pozitivno! user posted image  Nasmešek na obraz in naprej! Kot bi trenil boš v rokah imela user posted image .
Meni, ko sem sicer imela ss, je dr. Pušenjak odgovoril, da dokler je le rjavi izcedek ni nič hudega.

Pogumno naprej!user posted image user posted image user posted image
Natka

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjav izcedek
31.5.2006 18:34:52   
MIASE
Hej! Ne paničari in bodi čimbolj sproščena, ker tudi stres vpliva na otročka. Jaz imam žal z rjavim izcedkom slabe izkušnje-ss, toda poznam veliko žensk, ki so imele tekom nosečnosti celo krvavitve. Poskušaj čimbolj mirovat in v kolikor se ti pojavi krvavitev pojdi takoj k ginekologu. Vem da te je strah ampak misli na kaj lepega in nikar ne razmišljaj o ss. Želim ti čimmanj nevšečnosti, boš videla da bo vse OK.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjav izcedek
31.5.2006 19:05:09   
Anonimen
Hvala punce,ste me zelo potolažile.Zdaj pa samo upam,da se bo srečno končalo.

(odgovor članu MIASE)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rjav izcedek
1.6.2006 9:07:23   
Vesna
tudi jaz sem imela rjav izcedek na začetku,pa sem po narejenem testu,ki je pokazal+ takoj šla k G.in mi je dal Dabroston, in seveda počivanja in bolovanje tako da se je nosečnost obdržala,sem v 30 tuser posted image .Rjav izcedek sem pa imela,ker sem bila na začetku noseča za dvojčka,in sem enega zgubila,to je bil ta izcedek.tako da je možno tudi kaj takega.držim pesti,in čim več počivaj.Sprostit se je težko in odmislit,saj si človek in ne robot,tako da ti želim tudi čim manj solz in tekanja na wc, in preverjeanja da ni kaj narobe,kot ponavadi počnemo.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rjav izcedek
1.6.2006 9:29:14   
Ženkica
Jaz sem imela v 7. in 8. tednu malo rjavega izcedka nekaj dni; pa se je vse skupaj pošlihtalo in sedaj je vse ok user posted image . Ravno danes sem nastopila 13. teden oz. II. trimesečje.

Ne skrbi in srečno.

Ženkica

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rjav izcedek
1.6.2006 17:46:43   
TVN
Tudi jaz sem imela težave z rjavim izcedkom (pa tudi s svežo krvavitvijo) na začetku nosečnosti in se je vse lepo končalo. Je pa dobro, da se greš pokazat h ginekologu, da preveri, če je vse o.k. s tvojo pikico.
Lepo nosečnost!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rjav izcedek
1.6.2006 20:35:31   
milla
Jaz sem imela rjav izcedek v 8. tednu in sem dobila Dabroston. Sedaj sem v 31.tednu, tako, da user posted image .

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rjav izcedek
2.6.2006 11:13:37   
katarina2004
Naj te potolažim tudi jaz sem ga imela in sicer tudi tam okoli 1 meseca.

Tudi jaz ti želim mirno in lepo nosečnost!

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rjav izcedek
2.6.2006 13:03:04   
Nitka
No, jaz ti pa lahko povem, da sem ga tudi imela 2 dni skupaj v 5. tednu in na pregledu je GK ugotovil, da je od občutljivega materničnega vratu, tako da je bilo vse ok. izcedek je tudi izginil.

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rjav izcedek
3.6.2006 11:11:56   
Alisa
Jaz sem imela rjav izcedek tja do 16. tedna nosečnosti. Včasih je izginil za par dni potem pa spet jovo na novo. Zdaj sem v 34. tednu pa je vse ok. Nisem pa dobila nobenih tablet ampak sem morala samo počivat in pazit da kaj ne dvigujem po nepotrebnem.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rjav izcedek
5.6.2006 17:23:49   
severnica77
No, pa še ena v tej druščini. Tudi jaz sem ga imela v 6t, trajal je skoraj dva tedna. Dobila sem tablete Utrogestan in počivati sem morala. Potem je izginil, sedaj sem v 13t in je zaenkrat vse v redu.

Želim ti, da bo vse v redu. Kot vidiš pa je to tudi kar pogost pojav.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rjav izcedek
12.6.2006 7:23:05   
onina
Tudi jaz sem ga imela prvič v 5. tednu in sem klicala G, ki me je vprašala, če sem imela ravno spolne odnose. Ko sem odgovorila pritrdilno, je rekla, da je nožnica v nosečnosti bolj prekrvavljena in, da zaradi tega pride do krvavitve (rjavkaste). 1. pregled imam pa pojutrišnjem, tako da bom šele takrat videla, če je vse OK.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rjav izcedek
17.6.2006 8:09:21   
pearl
Tudi jaz sem imel rjav izcedek v 6 t nosečnosti, šla sem h g., predpisala mi je Dabroston in 1 t strogega mirovanja. Splačalo se je, danes sem v 35 t in moja nosečnost poteka brez vsakršnih težav. Po bolniški odst. sem ves čas redno hodila v službo brez težava, tudi sedaj sem še precej aktivna.
Vendar pa rjavega izcedka ne smemo jemati preveč lahko in se moramo nemudoma zglasiti pri G., da pregleda plodek, če je z njim vse OK. V mnogih primerih gre zgolj za normalno obliko pojava, ko bi morala nastopiti user posted image  - torej hormonsko spremembo, ter se nosečnost povsem normalno zaključi.
Samo pozitivno razmišljajte - to gore premika.


(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rjav izcedek
19.6.2006 7:22:44   
onina
Bila na pregledu in je vse OK.user posted image

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rjav izcedek
20.6.2006 8:06:43   
ribicau
Super onina! Drži pesti še jutri zame! Sem v podobni situaciji.

LP

(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rjav izcedek
21.6.2006 7:06:57   
onina
Ribicau, sporoči, kako bo! Jaz sem pred pregledom bila ful pesimistična, a potem zeloooo vesela, ker je bilo vse OK!!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rjav izcedek
21.6.2006 14:55:42   
ribicau
Onina! Z mano in z user posted image  je vse v najlepšem redu. Upam, da tako tudi ostane!

LP

(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rjav izcedek
21.6.2006 16:07:31   
severnica77
Čestitke Onina in Ribicau user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rjav izcedek
27.9.2010 20:57:35   
lala222
Pozdravljeni,

obrnila sem se na vas in bi prosila za kakšen nasvet in če je imela katera že podobne težave. Namreč že dobro leto jemljem kt yasminelle in do zdaj ni bilo nobenih težav. začele so se prejšnji teden in sicer, ko je nastopil čas za M, sem nehala tabletke jemat v torek in sem potem dobila M v petek. Sedaj pa sem pojedla vse tabletke in do včeraj nisem dobila nič M, razen na vsake toliko časa se mi pojavlja rjav izcedek in tiste \'\"kroglice\'\" al kako naj rečem, k mi ponavadi tudi gredo ven, samo da sedaj ni nič sledu o krvi, ampak je vse tako rjave barve in trdo oz. suho in gosto, ne vem kako bi temu rekla. peče in srbi tudi ne. spolne odnose sem pa imela v četrtek in kolikor mi je znano, naj bi kt tudi takrat ščitile pred nosečnostjo in tako hitro verjetno ne bi mogla zanosti. prejšnji mesec je bilo še vse v redu, res je da imam bolj šibko M, ampak sedaj je ni skoraj nič, razen tisto trdo in rjavo pride ven na vsake tok časa. Kaj menite bi bilo za narediti? res me grabi že panika.
Lp

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rjav izcedek
2.3.2011 7:13:00   
Pika987
Sem v 11 tednu in me zanima ta rjavi izcedek zjutraj se mi je pojavil, čisto malo potem pa sem preverjala še naprej pa ni bilo več, drugi teden imam nuhalno pa ne vem ali paničarit že prej ali ne?

Prosim za pomoč.

Pika    user posted image

(odgovor članu lala222)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rjav izcedek
8.1.2012 13:47:44   
Tutti
Spoštovane,
jaz z rjavim izcedkom žal nimam dobrih izkušenj. V 5 tednu nosečnosti sem se zjutraj obrisala rahlo rdeče, nato sem imela 3 dni malo rjavkastega, malo rdečkastega izcedka. Četrti dan sem dobila močne krče in tudi močno se mi je ulila kri. Ko sem šla do ginekologa so mi vzeli kri. BHCG je bil še vedno visok, kljub močni krvavitvi. Naslednji dan mi je ginekolog z UZ diagnosticiral izvenmaternično nosečnost. Dobila sem metotraksat, ki v nekaterih primerih pomaga prekiniti takšno nosečnost. Injekcije niso bile učinkovite, čeprav sem v roku 5 dni dobila dve dozi (dvakrat po 3 injekcije). Nato sem bila operirana (laparoskopsko). Srčno upam, da v vaših primerih ne bo tako. Vso srečo. Tutti

< Sporočilo je popravil Tutti -- 8.1.2012 13:50:35 >

(odgovor članu Pika987)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rjav izcedek
9.1.2012 12:49:57   
Taddy78
Jaz imam eno slabo izkušnjo z rjavim izcedkom, saj je pri meni pomenila, da z nosečnostjo nekaj ni vredu, oz. je šlo za nos. brez ploda.
Pa tudi eno dobro izkušnjo, ampak je šlo za rjavkast izcedek pred testom, ki je trajal 2 dni in je pomenil prihod štruce, ki jo sedaj že 1 mesec cartamo doma.

(odgovor članu Tutti)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?