|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ročaj za otroško omaro
7.10.2006 10:52:35   
catja2
Ali mi lahko prosim kdo svetuje, kako narediti ročaje za omaro????


Eno omaro bi rada spremenila v otroško omaro in na enih vratih omare sta po 2 luknjici, kjer so stari ročaji!!!

Rabila bi torej idejo za nove ročaje z otroškimi motivi!!!

Iz česa bi jih bilo najboljše in najbolj enostavno izdelati in kako vstaviti vijak v nove ročaje???

Ali pa se mogoče dobi kakšno lepilo, ki bi držalo ta ročaj (da ne rabiš vijakov)???

Pa kakšen predlog kako naj bi izgledal ročaj???? Naj naredim 2 majhna ročaja enega nad drugim, da skrijem luknjici ali naj naredim enega daljšega???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ročaj za otroško omaro
7.10.2006 13:19:33   
GATA
Jaz ti sicer ne znam svetovat kako se naredi ročaj user posted image . Zakaj pa ga/jih raje ne kupiš?

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ročaj za otroško omaro
7.10.2006 13:21:35   
GATA
Aja, še to: luknjice lahko zapolniš s tako maso, ki je za les. In lahko potem narediš čisto novo luknjico kjer želiš....

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ročaj za otroško omaro
7.10.2006 15:41:35   
Anonimen
Catja iz gipsa si lahko narediš. V knjigarni se kupijo razni modelčki (ribice, rožice,...) , v katere vliješ gips in ko se posuši enostavno pobarvaš, polakiraš in z lepilom zalepiš gor. Preden se gips v modelčkih posuši, daš zgoraj plast povoja, da potem lažje zalepiš na omaro z lepilo, ker se sam gips ne bo fajn zalepil.

Te modelčke lahko uporabiš tudi kasneje ko bosta tvoja lubčka večja, da boste sama barvala, pa razna darila se lahko naredijo, ... Maxu sem jaz naredila okvirčke z ribicami in drugimi morskimi motivi. V mojem albumu si lahko pogledaš tiste okvirje na steni.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ročaj za otroško omaro
7.10.2006 15:49:22   
Anonimen
kakšni pa so stari ročaji?

Če je bunkica ali lahko kje drugje dobiš bunkico  (kroglico) za ročaje, ti svetujem, da jo pobarvaš rumeno, iz mussgume pa izrežeš cvet in potem vse skupaj pišraufaš. Iz cveta pa potem lahko gre navzdol po omari še kakšno steblo z listom..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ročaj za otroško omaro
8.10.2006 12:54:12   
catja2
Saj vem, da bi lahko kupila, ampak bi raje sama naredila!!!

Urška saj sem jaz tudi razmišljala, da bi z gipsa naredila, pa nisem vedela, kako bi sem gor prilepilo, no sedaj si mi dala idejo!!!user posted image

Ročaji na žalost niso bunkice, zato je še toliko večji problem, kako narediti nove ročaje!!!

No bom že nekako naredila!!!!

S katerimi barvami pa naj potem pobarvam gips??????????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ročaj za otroško omaro
8.10.2006 17:53:04   
Anonimen
Z akrilnimi barvami. Ko boš šla kaj v Müllerja se ustavi pri meni, pa ti jih posodim, da ne boš novih kupovala. PA če najdeš kakšen modelček tudi. Mogoče se najde celo kaj pobarvanegauser posted image

(odgovor članu catja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ročaj za otroško omaro
8.10.2006 18:35:33   
catja2
zgučano, se vidimo v kratkemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ročaj za otroško omaro
20.10.2006 14:37:40   
Kuba
Catja2,
ročaje lahko narediš tudi iz FIMO mase, za vijak pa enostavno narediš luknjo v motivu, ki si ga naredila in ga daš (glavico) notri in malo ob koncih zgladiš, da se prime. Nato vse skupaj zapečeš in - gotovo. (beri navodila za peko, ki so priložena fimo masi) LP
P.S. preiskusi preden montiraš na omaro, če je vijak dobro 'vkoreninjen' user posted image

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ročaj za otroško omaro
20.10.2006 22:17:07   
jana26
Catja za ročaje ti svetujem, da je bolje, da so pritrjeni z vijakom, ker lepilo bo slej ali prej popustilo pod rokami.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?