|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   swap, servietna tehnika ipd.
19.10.2006 11:29:57   
catja2
Prosim, če mi lahko nekdo razloži kaj pomeni swap: sem gledala slike izdelkov in mi ni jasno a je swap način izdelave al kaj je, ker so tako različni izdelki????user posted image


Servietna tehnika: a moraji biti posebni prtički al navadni prtički; potem se samo nalepi in polakira al kako???? Tudi izdelki s to tehniko so mi zelo všeč in ne vem kako se zraven spraviti!!! Prebrala sem, da date eno plast prtička in potem morate kaj pobarvati al kako tisti motiv ki ga gor nalepite??? user posted image


Pa prosim ne se smejati, ker res komaj spoznavam te ustvarjalne tehnike user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: swap, servietna tehnika ipd.
19.10.2006 11:34:09   
smokvica
za servietno tehniko lahko imaš katerekoli prtičke,vzameš pa samo prvo plast tisto ki je potiskana in če nočeš celotnega motivati priporočam da servietko obrezeš preden začneš kaj delat,nato si izbereš predmet na katerega hočeš nalepit motiv,in na deebelo namažeš od sredine navzven ampak previdno ker hitro lahko stgaš servet,če boš lepla na kozarce jih moraš potem ročno pomivat pa še to ne tam,kjer je motiv,upam da sem ti kaj pomagala,ves material pa lahko kupiš v art trgovinah.

_____________________________

razveseljujeta me Urška in Žiga

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: swap, servietna tehnika ipd.
19.10.2006 12:30:54   
catja2
hvala smokvica!!! user posted image


No sedaj še samo moram izvedeti kaj je swap user posted image

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: swap, servietna tehnika ipd.
19.10.2006 12:34:10   
Mikica
SWAP po meni izmenjavo: ponavadi se dogovorimo za temo izdelka (včasih je bolj ohlapen pojem, včasih pa za točno določen izdelek npr. krožnik s servetno tehniko), vsak izdela svoj izdelek, vodja swapa potem premeša naslove in ti pove komu ti pošlješ svoj izdelek, nekdo drug dobi tvojega. Upam, da sem bila vsaj malo razumljiva.

Za servetno tehniko pa uporabljaš samo zgornjo plast prtička, ga s posebnim medijem, mekolom ali pa tessarol lakom prilepiš na podlago (ta naj bo svetla, drugače se motiv s prtička ne bo videl), prelakiraš, posušiš in to je to. Lahko delaš na različne podlage: les, pluta, steklo, papir... možnost je veliko.
Če delaš na steklo in bi rada, da se stvar da pomiti, potem moraš kupiti poseben medij (lak) za steklo, izdelek še zapešeč v pečici.  

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: swap, servietna tehnika ipd.
19.10.2006 14:07:16   
Anonimen
Catja, ko boš šla naslednjič v Mullerja po plenici idi v drugi štok. Tam imajo vse za servietrno tehniko od lepila, servietk,.... Lahko pa prideš še k meni na kavo user posted image .

Jaz sem za božič dela servietno tehniko na svečke. Lahko pa tudi okvirje polepšaš, kozarce za začimbe, flaške od frutkov,...

(odgovor članu Mikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: swap, servietna tehnika ipd.
19.10.2006 14:25:48   
Kuba
Mikica si pozabla povedat, da je treba Mekol malo razdredčit z vodo ker drugače je preveč agresiven in se servietka strga. Drugače prodajajo prav tisti namaz za servietno tehniko, ampak fora z mekolom je absolutno bolj poceni! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: swap, servietna tehnika ipd.
19.10.2006 17:45:45   
Anonimen
Jaz mekola ne redcim, pa pride prav super. Imam medij za tekstil in sem ga uporabila tocno dvakrat pa mi ni vsec, tako da ce ga katera zeli, ji ga dam. user posted image  Je se 3/4 flaske.

Bom v kratkem dala gor se ostale fotke, jesenska okrasitev in cipke so ze gor na RR, nekaj imam pa se na http://labella.moj-album.com

LP, Ribica

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?