|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rokice zateguje nazaj
1.8.2008 9:01:53   
Taaja
Živjo!

Imam 4,5-mesečno punčko, vse ok, samo opažam, da rokice zateguje pokrčene nazaj. Problem nastopi, kadar jo položim na bok, ker zategne rokice, potem pa pade naprej ali nazaj. Zato jo tudi ne morem več prevaliti na bok z obratom medenice, ker fiksira trup. O kakšnem obračanju na trebušček ni govora, ker takoj pokrči rokice, se močno upre in pade v jok.user posted image
Prej nisem bila toliko pozorna na to, tudi mala še ni bila tako močna, sedaj ji pri dojenju striktno dam rokice naprej. Nosila sem jo že prej z rokicami naprej. Poskušam tudi tako, da ko leži na trebuščku, jo dam ležat čez brisačo, zvito v svitek, tako da so rokice naprej in ne morejo zlest nazaj čez svitek. Prej na trebuščku sploh ni hotla ležat, zdaj jo namenoma vedno več dajem. Na roke se sploh še ne opira, ima pa pokrčene (ne iztegnjene navzad).
Je imela še katera tak problem? Kakšne prijeme pri handlingu ali vaje ste uporabljale, da ste ga rešile?

Hvala in lp!
Taaja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rokice zateguje nazaj
1.8.2008 11:38:35   
kmarija
Pri nas smo striktno vedno popravljal rokico, če je ostala zadaj. Popravljal pa tako kot so v RA pokazal (preko rame) pa jo  je nato kr hitro sama naprej dajala. user posted image
Pa vsako stvar, ki so jo v RA pokazal smo od začetka ves čas delal, pa moram reči, da se full pozna user posted image  Sej potem, ko osvojijo oz. popravijo te gibe je lažje (ni treba non stop popravljat)

< Sporočilo je popravil kmarija -- 1.8.2008 11:40:45 >

(odgovor članu Taaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rokice zateguje nazaj
1.8.2008 13:24:13   
buček
ja tudi naša je to delala pa mi je P dala napotnico za RA.mi smo šli k privat neofizioterapevtki ker je bilo za RA treba čakat dva meseca. tam mi je pokazala vaje in mislim da je bilo v cca 1m že ok. ko smo prišli v RA so nas domov poslali ker ni imela več nobenega problema.
ja pa dvigovati niz boka, rokico popravljat naprej, igra naj bo taka da ima pred seboj nekaj v rokah. veliko smo pa delali vaj iz knjige igriva vadba za dojenčke

< Sporočilo je popravil buček -- 1.8.2008 13:26:17 >

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rokice zateguje nazaj
1.8.2008 14:50:06   
Taaja
buček: ne morem ti poslat zasebnega sporočila, zato bi te kar tu vprašala: v kateri RA je bilo treba čakat 2 meseca in h kateri nevrofizioterapevtki ste potem šli? Mislim, da bom naredila podobno, ker mi je škoda, da zaradi teh rokic razvoj ne gre normalno naprej, niti se ne morem normalno igrat z njo.

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rokice zateguje nazaj
1.8.2008 18:31:47   
buček
TAAJA imaš ZS

(odgovor članu Taaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?