|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s hrbta na trebuh
19.12.2007 16:51:11   
Pupa1
Mislim, da je tema žeenkrat pred kratkim bila odprta, a je ne najdem. Zanima me, kdaj so se vaši malči začeli obračati s hrbta na trebuh. moja pupa je stara 4 mesece, pa še nič. S trebuha na hrbet pa se obrne že od dveh mesecev in pol dalje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 17:06:12   
MADMAX
pri 4 mes. se nimaš še nič bat, nekateri se prej obračajo nekateri pa kasneje. Moj sinko se je iz trebuha na hrbet pričel obračat pri 7 mes tako tudi samostojno sedeti, pri 8 mes pa se že obrača v obe strani tudi iz hrbta na trebuh.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 17:41:34   
sandra113
pri 6,5 mesecih se še vedno ne obračamo..vse bo..ob pravem času.

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 17:53:11   
Ani77
Mi smo bili pa speedy....Pri 4 mesecih se je obračal s hrbta na trebuh kot za šalo, pri 5-ih pa še kontra. Zanimivo pa je, da se sedaj, pri 5,5-ih mesecih, še vedno obrača samo na eno stran. Se zna tudi na drugo,  vendar se vedno obrne le na desno.

(odgovor članu sandra113)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 21:35:21   
alesha
Naša se obrača s hrbta na trebuh od 6 meseca. Je pa res, da sva z njo ful vaje delala in ji kazala kako se to dela. To so mi svetovali v razvojni, ker ima ekstenzijski vzorec in sem ji morala malo pomagati.
S strebuha na trebuh se je pa začela obračati zadnjih 10-14 dni.


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 21:39:30   
Anya22
Pri 6 mesecih se še ne obrača. Pustimo času čas.

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 21:43:30   
kaya2007
naša pri 4 mesecih sploh ni hotela bit na trebuhu, zdaj pri 7 jo pa komaj obdržim na hrbtu, takoj se obrne! kdaj se je začela obračat se pa ne spomnim, ampak imaš sigurno še čas, brez skrbi!

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 21:45:09   
Bonnie_RR
Nekje pri 3,5m. Obratno pa takorekoč nikoli, ker bi lahko na prste preštela kolikokrat se je obrnil s trebuha na hrbet.
Ko je odkril obrat s hrbta na trebuh mu je bilo pa to tako všeč, da je bil po tem res veliko časa na trebuhu. Še med previjanjem se je hotel obračat na trebuh...user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s hrbta na trebuh
19.12.2007 23:55:24   
julci
Naša se je iz hrbta najprej obrnala na trebušček pri 3 mesecih in enmu tednu,14 dni kasneje pa kontra.Zdaj pri 6,5 mesecih se pa prav kotali čez celo posteljo.Ji pa nismo nič pomagali.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s hrbta na trebuh
20.12.2007 0:12:37   
sandra85
iz hrbta na trebuh pri 3,5 mesecih (zaenkrat je še sreča, če mu uspe)
obratno pa nekje pri 3 mesecih


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s hrbta na trebuh
20.12.2007 9:10:39   
Anonimen
Iz hrbta na trebuh pri 4.mesecu, iz trebuščka na hrbet pri 3.mesecu... Upam, da se zavedaš, da niso vsi dojenčki isti, eni prej, eni pozneje... Ne se toliko presekirati zarad tega... user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s hrbta na trebuh
20.12.2007 9:13:10   
bačko
Iz hrbta na trebušček včeraj 5 mesecev iz trebuščka na hrbet pa 3,5 mesecev.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: s hrbta na trebuh
20.12.2007 9:34:04   
VesnaLana
Naša pupa se je začela obračati s hrbta na trebuh nekje pri 4m , sedaj smo stari 6m in se je ene 3X obrnila s trebuha na hrbet. Torej vsak po svoje in ob svjem času. Do enega leta se vse zgliha. Eni prej drugi kasneje.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: s hrbta na trebuh
20.12.2007 14:23:08   
malena26
Naša je stara 5mesecev in se še vedno ne obrača!

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: s hrbta na trebuh
20.12.2007 19:47:34   
N _ B
Pri 6,5 meseca se še ne obrača namerno. Včasih mu slučajno uspe.

(odgovor članu malena26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: s hrbta na trebuh
20.12.2007 22:24:51   
Anonimen
pri 6,5 mesecih se še vedno ne obračamo..vse bo..ob pravem času.


Tudi pri nas je tako. Vse bo še prišlo

(odgovor članu sandra113)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: s hrbta na trebuh
21.12.2007 17:05:30   
Anol
Naš je star 7,5 mesecev, pa sploh ne kaže interesa. Ene parkarat mu je sicer uspelo se preobrnit iz trebuha na hrbet, ampak mislim da bolj slučajno.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: s hrbta na trebuh
5.1.2008 16:30:53   
soncipunci
naš se je s trebuščka obrnil na hrbet obrnil točno pri štirih mesecih, ampak imam občutek, da mu to rata bolj slučajno - od napenjanja, ko mu na trebuhu ne paše več, ker še ne obvladuje glave, da mu ne bi zaropotala po tleh (moram vedno jaz paziti nanjo). s hrbta na trebuh pa mu še ni uspelo, čeprav nekaj poskuša, ampak potem glavico potegne nazaj in mu ne uspe. drgač pa hodimo v razvojno zaradi hipertonije.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: s hrbta na trebuh
6.1.2008 11:50:47   
Mesečnica
Našemu je do 6 mesecev kdaj pa kdaj slučajno uspelo, da se je obrnil s trebuha na hrbet. Večinoma je pa le sitnaril, ko se je hotel obrniti user posted image . No, pri 6 mesecih in nekaj dneh pa je le pogruntal, kako se lahko obrne in potem je to kar naprej počel. V drugo smer, s hrbta na trebuh, se je pa prvič obrnil pri 6 mesecih in pol in od takrat naprej je prava mala vrtavka user posted image user posted image user posted image . Zdaj je star 7 mesecev in en teden, pa se že skoraj plazi.

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Število otrok!
Alter_ego

Koliko otrok imate?

0 (16%)

1 (41%)

2 (28%)

3 (9%)

4 (3%)

več (2%)


Število vseh glasov: 457

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!