|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 12:05:52   
pomladpoletje
Imela sem vezo ki je trajala 12 let , zaradi vseh možnih nesoglasij prepirov in nerazumevanja se je fant odločil da zaključi to zadevo Krivda je bila na obeh, a večji del je predpisan meni. .Meseca januarja lani sem se z sinom odselila k očetu z željo da ostaneva v v stiku in poskusiva rešit vezo. Partner me je popolno odstranil iz življenja, motili so ga smsi v bistvu vse, zaradi sina sva se videvala a bil je zelo hladen in dajel občutek da sem le vsiljivka vendar govoril da rešujeva vezo in obstaja možnost da vse rešiva. Dokler februarja ni zaključil in si ustvaril svojega življenja začel je vezo z žensko za katero je pravil da je le nekdo z interneta da mu ne pomeni nič.... a je vseeno hodil okrog z njo se družil hodil na izlete, še otroka je vozil z njo in njenimi otroci na igrala, bistvu začel je lagat....... marca sem ugotovila da sem noseča z njim , prvega sina sem imela brez težav, zatem sem imela 3 splave ki so me ubili in dejstvo je bilo da nikoli već ne bom rodila, zaradi vseh težav ki sem jih imela mi niti na misel ni prišlo da sem noseča, borila sem se z bolečino ob koncu veze, ker sem ga želela nazaj in niti nisem vedela da sem noseča . Ne glede na posledice sem se v svojem srcu odločila da otroka obdržim saj sem se 8 let trudila prestala 3 splave in to da sem zanosila je bil zame čudež. Z sinom sem se vrnila v hišo nazaj domov on je odšel pa k tej svoji ženski,z besedami da sodelujeva zaradi otroka. Najprej mi je dal vedet da otrok ni njegov da ga hočem nazaj zaradi otrok da silim v njega..... Res hotela sem ga nazaj a ne zaradi otrok zaradi njega in zaradi tega kar sem čutila do njega. Prosila sem ga za priložnost za ljubezen za upanje.... a ostal je z njo...... vendar ni prekinil stikov, čisto vsak dan je prišel domov, delal doma urejanje okolice , bil z sinom , skušala sva ves čas z pogovori...... a vsak večer je potem šel k njej....... bila sem na robu, uničena a želja po družini in njem me je vodila naprej..... upala sem da je še ostalo kaj ljubezni v njem, da si tudi on kot nekoč želi družine( tako je tudi pravil) upala sem da bova našla skupno besedo. Zaradi vsega sem res bila divja , v bistvu sem vse dni preživljala z njim, od 16 kar ej prišel domov do 22 ure ko je šel k njej, ves čas sem upala a bila le globoko prizadeta, ostajal je njen, bila je jeza v meni žalost razočaranje.........res sem mu nagajala njegovi tako imenovani vezi z njo, z njo je bil vse noči vse vikende ko je ona bila fraj....... Pripravljala sem se na porod , v bistvu sva bila v nekem prijateljskem odnosu ( kljub vsemu) skupaj sva se pripravljala na porod, veselil se je otroka z mano. Prišel je dan ko sem rodila . Rodila sem mu še enega sina.Nadaljeval je življenje kot doslej, cel dan z nami kot družina , večer k njej. Ne v nosečnosti in ne zdaj mi v bistvu ne pusti da zaživim svoje življenje da ga bi lahko prebolela in šla naprej. Jasno sem mu povedala da ga še vedo ljubim, ne glede na vse, da sem za družino z njim pripravljena na vse, pozabit in oprostit, naj mi le da eno priložnost, ker ne morem več tako živet , čez dan smo kot družina zvečer gre, Vedno ko se psihično pripravim da grem in pustim ta del življenja, se obrne in naredi tako da ostanem. tako je že 7 mesecev. Sedaj se je odločil da si želi družine z mano, da naj mu dam čas da reši z njo in da nama bo dal priložnost da začneva gradit odnos najprej prijateljski pol mogoče kaj več če bo slučajno v njegovem srcu kaj zaropotalo. Sem čist na dnu, ve da ga ljubim da si želim družine z njim da želim sodelovat in se borit za to kar sva ustvarila v najini vezi.Želim se borit, a on želi da gradiva prijateljski odnos , kako naj to zmorem. Želim ga nazaj vse naredit v dobro nas a ne zmorem prenest da vsako noč gre k njej!!!!!!!!!kako naj gradim, sem čist obupana in po želji po uspehu me boli ko odhaja in zaradi tega se prepiram , ker me preveč boli. vem vsi mi pravijo da naj grem, zaključim in zaživim. a srce me drži tukaj. Zelim da je z otroci ker je kot očka cudovit. Kaj naj naredim????Pravi naj mu dam čas da uredi, da medmes lahko gradiva na odnosu. Glede dela okrog hiše, stroškov v hiši , kurjave,,, vse se dogovoriva, sodelujeva ,imamo skupaj kosil še na sprehod gremo, a ko pride noč gre, ina takrat se v meni vse poruši. Čisto vsak dan pride domov in ko mu rećem da naj ne pride pravi da mora zaradi otrok ker jih ima rad . Dobesedno živi na 2 stolih ima družino in svojo nočno vezo. Iz vseg srca si želim gradit odnos, a nemorem dokler je v vezi z njo. Pravi da naj dokažem da sem se spremenila da bo takrat tudi on začel delat korake proti meni. Nisem več dovolj pametna. Naj se še borim vztrajam in probam al naj vse pustim in grem svojo pot? A je že kdo bil v podobni situaciji????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 13:39:15   
RIJA*
isuse, ženska,poišči si dobrega psihiatra...ker ga nujno rabiš...nisi zaljubljena, bolana si. user posted image

nimam besed no....

(odgovor članu pomladpoletje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 13:51:52   
polhek2
občutek imam, da boš ne glede na naše odgovore še naprej tiščala glavo kot noj v pesek....


Začni imeti rada najprej sama sebe in poišči strokovno pomoč, resnično jo potrebuješ....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 13:54:37   
perla*
Ti pa res nimaš rada sama sebe. user posted image Kako se lahko tako ponižuješ?
Meni je kar nerodno ko tole berem, ali je to sploh možno? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 14:29:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: pomladpoletje
A je že kdo bil v podobni situaciji????


zelo malo ljudi. večinoma zaradi tega, ker bi vsi prej prekinili tako mučenje.

(odgovor članu pomladpoletje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 14:34:01   
Balerina
Mene je ob branju najprej prišlo na misel kdaj bo kdo od vaju pomislil na otroke. Sta morda pomislila kako se počuti starejši sin? Če sta vidva tako zmedena in ne vesta pri čem sta kako mora biti šele sin zmeden?

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 16:28:29   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: pomladpoletje

Imela sem vezo ki je trajala 12 let , zaradi vseh možnih nesoglasij prepirov in nerazumevanja se je fant odločil da zaključi to zadevo Krivda je bila na obeh, a večji del je predpisan meni. .Meseca januarja lani sem se z sinom odselila k očetu z željo da ostaneva v v stiku in poskusiva rešit vezo. Partner me je popolno odstranil iz življenja, motili so ga smsi v bistvu vse, zaradi sina sva se videvala a bil je zelo hladen in dajel občutek da sem le vsiljivka vendar govoril da rešujeva vezo in obstaja možnost da vse rešiva. Dokler februarja ni zaključil in si ustvaril svojega življenja začel je vezo z žensko za katero je pravil da je le nekdo z interneta da mu ne pomeni nič.... a je vseeno hodil okrog z njo se družil hodil na izlete, še otroka je vozil z njo in njenimi otroci na igrala, bistvu začel je lagat....... marca sem ugotovila da sem noseča z njim , prvega sina sem imela brez težav, zatem sem imela 3 splave ki so me ubili in dejstvo je bilo da nikoli već ne bom rodila, zaradi vseh težav ki sem jih imela mi niti na misel ni prišlo da sem noseča, borila sem se z bolečino ob koncu veze, ker sem ga želela nazaj in niti nisem vedela da sem noseča . Ne glede na posledice sem se v svojem srcu odločila da otroka obdržim saj sem se 8 let trudila prestala 3 splave in to da sem zanosila je bil zame čudež. Z sinom sem se vrnila v hišo nazaj domov on je odšel pa k tej svoji ženski,z besedami da sodelujeva zaradi otroka. Najprej mi je dal vedet da otrok ni njegov da ga hočem nazaj zaradi otrok da silim v njega..... Res hotela sem ga nazaj a ne zaradi otrok zaradi njega in zaradi tega kar sem čutila do njega. Prosila sem ga za priložnost za ljubezen za upanje.... a ostal je z njo...... vendar ni prekinil stikov, čisto vsak dan je prišel domov, delal doma urejanje okolice , bil z sinom , skušala sva ves čas z pogovori...... a vsak večer je potem šel k njej....... bila sem na robu, uničena a želja po družini in njem me je vodila naprej..... upala sem da je še ostalo kaj ljubezni v njem, da si tudi on kot nekoč želi družine( tako je tudi pravil) upala sem da bova našla skupno besedo. Zaradi vsega sem res bila divja , v bistvu sem vse dni preživljala z njim, od 16 kar ej prišel domov do 22 ure ko je šel k njej, ves čas sem upala a bila le globoko prizadeta, ostajal je njen, bila je jeza v meni žalost razočaranje.........res sem mu nagajala njegovi tako imenovani vezi z njo, z njo je bil vse noči vse vikende ko je ona bila fraj....... Pripravljala sem se na porod , v bistvu sva bila v nekem prijateljskem odnosu ( kljub vsemu) skupaj sva se pripravljala na porod, veselil se je otroka z mano. Prišel je dan ko sem rodila . Rodila sem mu še enega sina.Nadaljeval je življenje kot doslej, cel dan z nami kot družina , večer k njej. Ne v nosečnosti in ne zdaj mi v bistvu ne pusti da zaživim svoje življenje da ga bi lahko prebolela in šla naprej. Jasno sem mu povedala da ga še vedo ljubim, ne glede na vse, da sem za družino z njim pripravljena na vse, pozabit in oprostit, naj mi le da eno priložnost, ker ne morem več tako živet , čez dan smo kot družina zvečer gre, Vedno ko se psihično pripravim da grem in pustim ta del življenja, se obrne in naredi tako da ostanem. tako je že 7 mesecev. Sedaj se je odločil da si želi družine z mano, da naj mu dam čas da reši z njo in da nama bo dal priložnost da začneva gradit odnos najprej prijateljski pol mogoče kaj več če bo slučajno v njegovem srcu kaj zaropotalo. Sem čist na dnu, ve da ga ljubim da si želim družine z njim da želim sodelovat in se borit za to kar sva ustvarila v najini vezi.Želim se borit, a on želi da gradiva prijateljski odnos , kako naj to zmorem. Želim ga nazaj vse naredit v dobro nas a ne zmorem prenest da vsako noč gre k njej!!!!!!!!!kako naj gradim, sem čist obupana in po želji po uspehu me boli ko odhaja in zaradi tega se prepiram , ker me preveč boli. vem vsi mi pravijo da naj grem, zaključim in zaživim. a srce me drži tukaj. Zelim da je z otroci ker je kot očka cudovit. Kaj naj naredim????Pravi naj mu dam čas da uredi, da medmes lahko gradiva na odnosu. Glede dela okrog hiše, stroškov v hiši , kurjave,,, vse se dogovoriva, sodelujeva ,imamo skupaj kosil še na sprehod gremo, a ko pride noč gre, ina takrat se v meni vse poruši. Čisto vsak dan pride domov in ko mu rećem da naj ne pride pravi da mora zaradi otrok ker jih ima rad . Dobesedno živi na 2 stolih ima družino in svojo nočno vezo. Iz vseg srca si želim gradit odnos, a nemorem dokler je v vezi z njo. Pravi da naj dokažem da sem se spremenila da bo takrat tudi on začel delat korake proti meni. Nisem več dovolj pametna. Naj se še borim vztrajam in probam al naj vse pustim in grem svojo pot? A je že kdo bil v podobni situaciji????

A je to hec ali kaj user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu pomladpoletje)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 17:36:13   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

isuse, ženska,poišči si dobrega psihiatra...ker ga nujno rabiš...nisi zaljubljena, bolana si. user posted image

nimam besed no....


Oba skupaj ga poiščita.

Sama si boš grob samo še bolj globoko izkopala.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 18:55:32   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

isuse, ženska,poišči si dobrega psihiatra...ker ga nujno rabiš...nisi zaljubljena, bolana si. user posted image

nimam besed no....


Oba skupaj ga poiščita.

Sama si boš grob samo še bolj globoko izkopala.




sveta jeza me je popadla, ko sem začetni post prebrala do konca...user posted image da obstaja nekdo tak neumen...da dopušča tako ravnanje. bi šla do tee ženske, avtorice, ji prilimala eno z desne in eno z leve...mogoče bi se zbudila...

tip očitno samo na nek način ščiti svoj teritorij, svoje premoženje, ker vidi, da se z njjo ne bo mogel razumno razdeliti....na ta način je tudi z otroci več, kot bi mu bilo verjetno dovoljeno, če bi se razšla tudi "uradno" ...ko pa je njegova nova fraj, pa je lepo doma...on po moje pri sebi ravno nima nekih velikih problemov user posted image
me pa res zanima, kaj bi porekla na vso zadevo njegova nova partnerica?

tip se pali na tak tip žensk....in je rojen pod srečno zvezdo, da mu je uspelo najti dve taki butari user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 23.3.2015 18:57:33 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se je vredno boriti še naprej
23.3.2015 21:10:07   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

isuse, ženska,poišči si dobrega psihiatra...ker ga nujno rabiš...nisi zaljubljena, bolana si. user posted image

nimam besed no....


Oba skupaj ga poiščita.

Sama si boš grob samo še bolj globoko izkopala.




sveta jeza me je popadla, ko sem začetni post prebrala do konca...user posted image da obstaja nekdo tak neumen...da dopušča tako ravnanje. bi šla do tee ženske, avtorice, ji prilimala eno z desne in eno z leve...mogoče bi se zbudila...

tip očitno samo na nek način ščiti svoj teritorij, svoje premoženje, ker vidi, da se z njjo ne bo mogel razumno razdeliti....na ta način je tudi z otroci več, kot bi mu bilo verjetno dovoljeno, če bi se razšla tudi "uradno" ...ko pa je njegova nova fraj, pa je lepo doma...on po moje pri sebi ravno nima nekih velikih problemov user posted image
me pa res zanima, kaj bi porekla na vso zadevo njegova nova partnerica?

tip se pali na tak tip žensk....in je rojen pod srečno zvezdo, da mu je uspelo najti dve taki butari user posted image


Če ni vse skupaj izmišljeno.

Žensk, s katerimi se dela tako grdo, je še precej...samo načini so različni.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: se je vredno boriti še naprej
24.3.2015 15:52:17   
ronja
Predlagaj mu zakonsko terapijo, da gresta skupaj, če si res želi vezo rešit. Če je kakšna možnost, da bi vidva spet zaživela skup kot par, potem morata prej predelat te zadeve, ki so se nagrmadile, vse zamere in vse... ampak on mora med tem nehat s to novo žensko. In nekdo drug mu mora povedat, da ne more delat na tej vezi, če je v drugi vezi, ker ti mu očitno ne moreš, saj se to že dolgo vleče... Ker tole oboje skupaj ipak ne gre. Ne moreta rešit veze, če en od vaju ni pripravljen tvegat. Ne vem, kaj sta imela, da ti ne zaupa več, vendar je dejstvo, da on trenutno ne zgleda ravno pripravljen vlagat v to vezo. Mu je ok, da sta prijatelja, ja, samo ti si želiš nekaj drugega. Ti nočeš prijateljstva pod isto streho. Ja, vsekakor je dobro, da ostaneta prijatelja, ko se razideta, vendar pa tole ni ravno to...

Če sta vidva tako zmedena in ne vesta pri čem sta kako mora biti šele sin zmeden?
Sin mogoče niti ne ve, da očka hodi ponoči drugam...

me pa res zanima, kaj bi porekla na vso zadevo njegova nova partnerica?

Saj smo že dostikrat brale podobne zgodbe... nova ženska verjetno čaka, da se bo dokončno ločil od žene in ji zagotavlja, da do žene ne čuti nič in da je tam samo zaradi otrok.

Po mojem ima sicer tudi on probleme, verjetno vsi trije trpijo. Amapk to niti ni važno - vsekakor trpi avtorica in vsekakor je treba to končat! Tudi sama nisem prepričana, ali bo sama zmogla in se mi zdi dobro, da bi dobila neko zunanjo oporo, recimo v terapevtu.

pomladpoletje,daj mu ultimat: ali zakonska posvetovalnica/terapevt/karkoliže ali pa gresta narazen. Če si res želi to vezo obnovit, potem bo šel in tam mu bojo seveda povedali, da tole sedenje na dveh stolih ne gre v nedogled in da se mora odločit, ker že predolgo cinca. In ti bo hitro jasno, ali se splača borit. Moram priznat, da dvomim, da bi se sama tako dolgo borila... Res pa je, da mogoče drugače gledaš, če imaš dojenčka doma... Poznam punco, ki je imela tri otroke s fantom, od katerega je bila baje ves čas ločena... In tudi ona po vsakem dojenčku ni hotela videt problemov, ker je takrat pač življenje za samohranilko precej težje...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomladpoletje)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: se je vredno boriti še naprej
31.3.2015 19:31:52   
molekulca
ronja, se podpišem pod to.
Po eni strani te čisto zastopim, ampak TI moraš narediti prvi korak in spucat stvari pri sebi, šele potem lahko pričakuješ od njega spremembe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?