|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   semena na traku
15.1.2014 17:40:52   
mini86
a imate kakšne izkušnje z njimi?
lansko leto sem si jih ogledovala, letos pa kupila..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: semena na traku
15.1.2014 17:51:58   
malaMravljica
jaz sem jih enkrat kupila in ce se ne motim je bila berivka. Ni prislo nic ven. saj mozno, da so bila samo moja taka ali samo tista serija, sam mene je minilo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: semena na traku
16.1.2014 8:00:01   
keira1977
živjo,

povem ti polomija.

Mi smo kupli 3 vrste motovilca, enega od teh na traku. Moram ti reč, da je prišu ven samo eden. Nikoli več ne bom kupovala na traku...stara dobra semena, malo truda pa bo.

LP S.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: semena na traku
16.1.2014 12:28:55   
mini86
user posted image ok..pol bom samo tko za probo kupla še kakšnega..

k od mojga nona je po nesreči kupla tak korenje na traku in je bil ogromen in ful lep..od kle mi ideja o trakovih

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: semena na traku
16.1.2014 12:44:50   
rakica82
jaz sem lani kupila bolj po naključju peteršilj na traku. Še nikoli nismo imeli tako lepega, ful je hitro zrastel, blo ga je ogromno, lepo gost in zelo lepo je rastel. so me vsi spraševali kaj za ena semena imamuser posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: semena na traku
16.1.2014 12:46:42   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

jaz sem lani kupila bolj po naključju peteršilj na traku. Še nikoli nismo imeli tako lepega, ful je hitro zrastel, blo ga je ogromno, lepo gost in zelo lepo je rastel. so me vsi spraševali kaj za ena semena imamuser posted image


a je bil v krogcu..k tazga mam js zdj..a si ga na vrt posadila al tudi kakšnega v lonček..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: semena na traku
16.1.2014 12:51:58   
nyna84
Tudi jaz večkrat kupim te trakove, ker mi je všeč, da je vse lepo v liniji (se lažje odstranjuje prevel potem).

Nisem ugotovila od česa je odvisno, ampak najbrž ne od traku temveč semen v traku. Nekatere stvari so namreč lepo zelo zrasle, nekatere pa sploh niso.
Poskusi. Če ti v dobrih 14 dnevih nič ne pokuka iz zemlje, greš še vedno lahko kupit drugo seme.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: semena na traku
16.1.2014 12:54:01   
mini86
kaj pa si sadila s temi trakovi..

js mam doma neko mešano solato-pač lepa na sliki je bla, in pa peteršil..
rada bi pa kupila še vsaj korenje..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: semena na traku
16.1.2014 12:58:26   
rakica82
Mini samo v vrt sem sadila, ni bil v krogu ampak enako kot klasična semena vrečka notri pa namesto semen 3 trakovi.

Lahko je blo naključje, meni je lani uspelo, letos bomo vidli kako bo

samo tako ,a že sadite? a ni malo zgodaj, lani smo še aprila meli sneg

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: semena na traku
16.1.2014 13:09:13   
mini86
ma neeeeuser posted image user posted image

ne sadim še..sam si pa planiram pa počasi nabavljam..uživam skratka..user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?