|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex z prostitutko
7.5.2007 19:13:35   
Anonimen
Živ,
Ali smatrate sex z prostitutko za varanje žene? Kaj si mislite o tem?
Jaz osebno sem probal pa moram priznat, da je čist brezveze., ker je vse samo mehansko.  Pa nimam občutka , da sem s tem prevaral ženo ( tehnično sem jo)se je pač enkrat zgodilo na službeni poti z partnerji, kot nek test, da mora vsak, ki pride v firmo to  opraviti. So me najprej napili pol pa odvlekli v tak klub. No zdej se izogibam takih poti , ker so malo preveč  nastrojene temu.
Ne  vidim užitka v tem  in kaj imajo od tega tisti,  ki to redno počnejo pa še plačat morajo.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 19:16:53   
Maleal
Ja menda da je to varanje,zakaj pa nebi bilo,pa prostitutka gor ali dol.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 19:17:23   
Anonimen
A zato k si plačal, pa k so te kao prisilili(kako žeuser posted image ) misliš da nisi prevaral ženeuser posted image

Ja no, kar laži si, če ti je tako lažje.

Upam da si vsaj kondom uporabu, pa da nisi kkšnga spominčka z potovanja ženi prnesu.

In jst res ne razumem kaj majo ljudje od tega, da "seksajo" z nekom k cel cajt razmišlja sam o tem kdaj bo konc, pa če ji je dovolj plačal. Za moje pojme taki moški nimajo niti trohice spoštovanja do žensk nasplošno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 19:23:11   
Anonimen
To je varanje!! Pa še plačal si ji, ko pa imaš doma zastonj pa še to iz ljubezni seks... Ne razumem moških, kaj imate od tega, da varate.. Če niste zadovoljni in če želite marsikaj sprobat, pa zapustite partnerke.. Bolje to kot pa varanje.. Vsaj z moje strani.. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 19:37:04   
G in T
ja simpl. To je väranje, saj utikaš v tujo češpljouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 20:02:38   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ne že spetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 20:04:05   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ne že spetuser posted image user posted image user posted image


kaj pa je ???

kaj ne žeuser posted image spet

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 20:16:19   
tanikaa
Moralizirat kak je varanje mimo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 20:35:32   
Anonimen
Ne, nisi je prevaral. Si jo izdal.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 20:47:30   
total
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

ja simpl. To je väranje, saj utikaš v tujo češpljouser posted image


Točno tako.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 21:02:16   
Čupka
Ne, to ni varanje. Če niso vpletena čustva zame to ni varanje. Sploh ker si to počel s prostitutko. Zame je potem to isto kot masaža, ali kakšna druga negovalna storitev user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 21:04:26   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ne, to ni varanje. Če niso vpletena čustva zame to ni varanje. Sploh ker si to počel s prostitutko. Zame je potem to isto kot masaža, ali kakšna druga negovalna storitev user posted image




Ja, tako nekakouser posted image Samo jaz sem pa res mnenja, da človek drugega ne more prevarat.Saj lahko varaš samo sam sebe.Mislim,da ženo bolj varaš s tem,ko si še  z njo-glede na to,da očitno ne čutiš tistega kar naj bi; kot pa s tem ,ko si šel z drugo na en seks.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 21:08:07   
Anonimen
ko si šel z drugo na en seks.


Ma to je isto, kot bi šel na sladoled s sosedo.user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sex z prostitutko
7.5.2007 21:11:05   
Anonimen
jao a ti to resno. pofuser posted image ...sem eno bejbo, ki je mimogrede prostitutka in še "prisilili" so me v touser posted image user posted image   kWa vse se folk ne spomne delat in pol še razglabljat o tem. mama mia.

ko boš naslednjič kako, ki ne bo prostitutka in še najmanj tvoja žena ji kupi stanovanje ali avto ali....saj v končni fazi jo boš ravno tako kot prostitutko plačal za sex in to spet ne bo varanje-po tvoji logiki seveda. jao

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 6:44:40   
srki
Vi imate pa dobre "teste".

Kriza, kakšne bedarije si eni spomnijo. Test, da mora vsak, ki pride v to službo, seksat s prostitutko. Najbolje, da si jo kar v službi pripeljete, da jo vsak novinec sproba, ne bo treba čakat na službeno potovanjeuser posted image .

In kaj menim o tem?

Zdi se mi grdo od tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 6:51:53   
Colt
Nisi je samo prevaral, ampak si jo tudi ponižal, izdal in spravil na stopnjo predmeta kjer lahko stvari delaš za njenim hrbtom. Svaka ti čast, si pravi moški. Ponosen nase? user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 7:00:53   
Marogica
Anonimen, sex je sex, s prostitutko ali z "normalno" žensko. In varanje je varanje. Vprašanje je, kaj ti o tem misliš in kako  se ti ob tem počutiš in s tem živiš. V bistvu se ti moraš vsak dan pogledati v ogledalo in se ob tem prijetno počutiti.

SE pa mi zdiš čuden možakar, da si "moral" opraviti test. TO pomeni, da so ti roko zvijali in pištolo na sence držali, če prav razumem? In ti, revež, si moral? Tako ti bom povedala. ****user posted image  naokoli je lahko, težje je NEfukuser posted image  in ostati karakter, Predvsem pa če gre samo zato, ker to VSI ostali delajo.. Zame bi bil karakter, če bi takrat sodelavcem rekel ne(sploh, če te ni zanimala), ne pa da si bil ovca v čredi. Takšen si tudi nasploh. Človek brez hrbtenice. In to me moti v tvojem postu. Sex še najmanj.

In iskati nekakšne izgovore, da je to bilo mehansko in da so te napili-lepo te prosim...

In pomisli, da bi se ženi nekaj podobnega zgodilo? Bi tudi razmišljal, da je bilo vse mehansko in del tradicije v njeni firmi? In kaj misliš, da te ona potemtakem tudi ni prevarala? Odgovori si sam, ob predstavi, tvoje žene v objemu drugega...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 7:08:11   
Anonimen
Vprašaj ženo, če se ji to zdi varanje.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 7:42:37   
Mina1
se je pač enkrat zgodilo na službeni poti z partnerji, kot nek test, da mora vsak, ki pride v firmo to opraviti. So me najprej napili pol pa odvlekli v tak klub.


user posted image  ja ja kar tolaži se s tem, na silo so te zvlekli in na silo si jo dol dal ali pa ona tebe. Saj se hecaš ne?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 7:52:18   
blue sky
Najhuje je pa še to, da so potem prišel domov in spal še z ženo, kot da je vse ok. Upam vsaj, da si uporabil kondom.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 7:53:24   
maruškaŠ
Ufff bogi revček, k so te prisilili... Očitno res nimaš nobenega obraza in jaz-a. Imel bi ga in bil bi drugačen, če bi se pred sodelvci postavil zase in povedal, da imaš pač rad svojo ženo in niti ne potrebuješ niti ne želiš druge, še dodatno sramotno pa se ti zdi, da bi moral kateri plačevat za to. No, če bi imel rad svojo ženo. Kar jo očitno nimaš, ker si jo ponižal, osramotil, pokazal zvrhano mero nespoštovanja, jo izdal.

Se pa strinjam, vprašaj njo ali se ji zdi to varanje. Tole tvoje se mi zdi še huje od tistih, ki varajo ker se zaljubijo v drugo,....

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 8:34:18   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Zame bi bil karakter, če bi takrat sodelavcem rekel ne(sploh, če te ni zanimala), ne pa da si bil ovca v čredi. Takšen si tudi nasploh. Človek brez hrbtenice. In to me moti v tvojem postu. Sex še najmanj.



Točno tako, še najbolj pa upoštevaj al binin nasvet, najbolje da kar ženo vprašaš, kaj meni o tem oz. če se ji to zdi varanje.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 10:26:12   
AiMa
–{ŚöŽi›ß—R›“‹Ć“I ‘ăᢌöŽi‘ăᢠ. Žá—L‘ĹŹď”V™|Śhż

G in T...ni xie hanyu xiede hen haouser posted image

_____________________________

AiMa



(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 10:29:43   
Moyca_
uf ded brez hrbtenice- fuj, fujuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sex z prostitutko
8.5.2007 10:38:55   
ada2
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?