|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sindrom snaha - tašča
29.7.2005 12:51:28   
mamci
Drage mamice,

že nekaj časa prebiram vaše probleme, ki jih imate z taščami in mamami.

Lepo vas prosim: DAJTE SE ŽE ENKRAT POSTAVIT ZASE!
A se zavedate, da ste VE zdaj mama in žena (punca) nekomu a se zavedate, da ste ve zdaj te, ki služite denar, ki ste odrasle samostojne, zrele, pametne in predvsem odrasle ženske, ki imate svoje življenje. Da ste STEBER DRUŽINE!

Postavite se zase in za svojo družino, ne pozabite, da vaši otroci to gledajo in posušajo, za njihovo dobro postavite meje pri taščah, mamam in ostalih ljudeh, ki vam "ne dajo miru".

Berem vse različne predloge (beri mail "taščin jezik), seveda so mnenja dobrohotna, pa vendarle ali ste mogoče pomislile, da bi tašči, mami preprosto rekle NE - dovolj je bilo!! in za tem trdno stale.

Poskusite punce, ne bo vam žal.

Še enkrat: ne pozabite, da nas otroci opazujejo in se od nas učijo. Naučimo jih, da se bodo znali "upreti" in se postaviti zase, ko bo to potrebno.

Punce to,kar sem napisala ni graja na nikogar, ampak želja, da bi bile svobodno razmišljale s svojo glavo in živele, lepo polno življenje s svojo družino, kar si tudi zaslužimo.


P.S. meni je to odlično delovalo (pa nisem imela nekih hudih problemov).

lep dan, mamci
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sindrom snaha - tašča
29.7.2005 15:11:58   
Anonimen
Mamci čisto prav si napisala - :bravo:
Jaz sem tudi med tistimi, ki se drugače ne znajo postaviti zase - ko pa sem se, pa je bil ogenj v strehi - tako da brez veze da povem svoje, ker nič ne zaleže!!! Vedno je isto!

- po zadnjem hudem prepiru s :love: jo oba ignorirava in zaenkrat imamo že 3.dni mir!





(odgovor članu mamci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   sindrom snaha - tašča
29.7.2005 22:57:02   
Tinna
Vse je res kar si napisala in lepo si povedala. A pri nas ne zaleže nič.
Lepe besede, grede besede, molk, ignoriranje...rezultat vedno isti. En dan užaljenost in potem zopet vse po starem.
Največji mir je, ko se dela užaljeno in pol par ur ne pride na ogled .... ma že po parih urah jo začne preveč srbet in že pride špikat in delit nasvete.
Čim dlje tem boljše! Žal sem to spoznala prepozno.
Ma resnično sanjava, da bova nekoč na svojem.9nebesa

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




imunski sistem
Lelly28 RR

ali otrokom dajete prehranska dopolnila za bolši imunski sistem?

da (11%)

ne (67%)

občasno (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!