|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sir kiri ali skuta
25.3.2009 11:40:15   
veveričica
ali ste dajale svojim 6 do 7 mesecev starim user posted image  topljene sirčke ali skuto.jaz  bi samo malo med zelenjavo dodala pa nevem če lahko.kaj pa skuta ali smetana.hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sir kiri ali skuta
25.3.2009 11:42:15   
jajula
mi smo šele pri 6m začeli z uvajanjem, tko da smo tudi z uvajanjem mlečnih izdelkov začeli kasneje.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sir kiri ali skuta
25.3.2009 11:43:25   
veveričica
jaz sem pričela uvajati pri 4 mesecih

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sir kiri ali skuta
25.3.2009 12:42:04   
ZvezdicaZaspanka
Jaz na začetku še nisem dajala skut in sirčkov. V zelenjavo sem mu dala malo AM. Kasneje pri 7-8 mesecu sem začela z malo kisle smetane (žličko). Topljene sričke pa šele pri 10m. Skute sem dala ponavadi v sadje pa še to najprej žličko pri 8-9 m.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sir kiri ali skuta
25.3.2009 13:19:26   
petrolejka
Mi2 sva uvajala mlečne izdelke po 8m. Jaz bi še malo počakala ali mu pa res dodaj majhno količino kisle smetane ali nespasirane skute. Jaz bi s temi topljenimi sirčki in ostalo pocarijo počakala. Tudi spasirana skuta ni ne vem kako dobra, saj ima kar nekaj dodatkov. Čim manj predelana živila za male in velike korenjake. Tako je moje mnenje. Vsaka pa dela tako kot misli da je najbolje za njenega user posted image .

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sir kiri ali skuta
25.3.2009 13:37:52   
josephine27
tudi mi smo začeli po 8m

_____________________________



(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sir kiri ali skuta
25.3.2009 18:38:01   
deja77
Naš tamali je star 6,5 in mu že dajem skuto in kislo smetano (GH začela pri 4 mesecih) dam mu pa v sadje al zelenjavo pa tud v meseka sam ne vsaki dan kako žlico mu dam in spasiram da dobim kašico no s tem tud izbolšam okus in raje poje. Probaj malo da vidiš če mu je všeč 

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sir kiri ali skuta
25.3.2009 18:43:53   
kajajaka
Skute in jogurte sem začela uvajata pri 6 mesecih, tudi maslo, kislo smetano in kravje mleko (npr. v pire) sem začela hrani dodajati po 6. mesecu. Pije še vedno AM (stara je skoraj 9 mesecev).
Uvajati sem začela s 4. mesecem in v zelenjavo in sadje mešala do 6. meseca le AM.

Sirov ji še ne dajem, zaradi peveč soli.

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 25.3.2009 18:44:17 >

(odgovor članu deja77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sir kiri ali skuta
27.3.2009 8:30:39   
tasyo
Mlečne izdelke sem ji začela uvajat po sedmem mesecu, najprej kislo smetano za izboljšanje okusa, potem navadno skuto in nazadnje sire (to šele v 10. mesecu). Puterček pa sva uporabljali že prej v pirejih in podobnem

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sir kiri ali skuta
28.3.2009 13:29:16   
mateyka
od namazov je najbolj brez dodatkov Dukatela mlečni namaz. poznam fanta, ki je alergičen na vse možne dodatke in dukatelo lahko je brez problemov.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sir kiri ali skuta
28.3.2009 13:31:33   
Anonimen
Ko sem zadnjič prebrala kolk E-jev ima KIRI sirček, me je minilo, da ji sploh še kdaj dam.

Drugače pa smo na KM od 6,5 meseca, vključno vsi mlečni izdelki.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sir kiri ali skuta
28.3.2009 17:54:58   
josephine27
Ko sem zadnjič prebrala kolk E-jev ima KIRI sirček, me je minilo, da ji sploh še kdaj dam.


preberi še na vse ostalih sirčkih, jogurtih in skutah pa lahko potem vse to ukineš


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sir kiri ali skuta
28.3.2009 17:57:05   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ali ste dajale svojim 6 do 7 mesecev starim user posted image  topljene sirčke ali skuto.jaz  bi samo malo med zelenjavo dodala pa nevem če lahko.kaj pa skuta ali smetana.hvala za odgovore


lahko.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?