|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skoraj nič ne pije
14.4.2009 20:41:12   
Alči
MOJ sin je star dobrih 9m, ne dojiva se več, razen mogoče enkrat ponoči, pa še to se bolj crklja da zaspi nazaj kot pa da se naje./napije. Problem je, da noče nič pit, ne soka, ne AM, sploh pa ne po flaški. "Najraje" ima pomarančni sok-sveže stisnjen, ampak to popije po žlički, 2-3 požirke, pa konc. Res, da je plenička čist super polulana, ampak ko gledam mal ostale otročke vsi skos neki žulijo po flaškah, naš pa nič... A ne potrebuje, al kaj je...A imate kak nasvet, kako mu "uturit" pijačo? Hvala.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skoraj nič ne pije
14.4.2009 20:43:06   
veveričica
alči kako dobro te razumem .moja 8 mesečna punčka  je ista.nimam pametnega nasveta.žal.očitno nista žejna

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skoraj nič ne pije
14.4.2009 21:01:56   
Netopirčy81
Tekočino lahko dobi tudi preko juhe, sadja in zelenjave. Probaj mu dati vodo...Drgač ti pa ne vem pomagat. Dvomim, da otrok ne bi bil žejen...Če ne pa vpraši še pediatra.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.4.2009 21:10:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skoraj nič ne pije
14.4.2009 21:28:22   
ZvezdicaZaspanka
Ne sekiraj se. Važno, da je plenčka polulana. Moja dva do 8 meseca nista hotela niti kapljice tekočine...edino AM. Potem pa kar naenkrat, skoraj čez noč, je bil čaj zakon...in sta ga kar naenkrat fuuul spila. In še danes pri 13m je zakon. Tako da, še malo počakaj, pa bo tudi tvoj pil...ko bo rabil. Mu pa vsake toliko ponudi, pa tudi če zavrne.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skoraj nič ne pije
15.4.2009 20:30:10   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Alči

MOJ sin je star dobrih 9m, ne dojiva se več, razen mogoče enkrat ponoči, pa še to se bolj crklja da zaspi nazaj kot pa da se naje./napije. Problem je, da noče nič pit, ne soka, ne AM, sploh pa ne po flaški. "Najraje" ima pomarančni sok-sveže stisnjen, ampak to popije po žlički, 2-3 požirke, pa konc. Res, da je plenička čist super polulana, ampak ko gledam mal ostale otročke vsi skos neki žulijo po flaškah, naš pa nič... A ne potrebuje, al kaj je...A imate kak nasvet, kako mu "uturit" pijačo? Hvala.
 Jaz bi najprej poskusila z vodo in pa kar po kozarčku, če mu flaša ne potegne. Sicer pa, če ne bo in ne bo šlo, bo pa treba po žlički. Mi smo imeli celo obdobje, ko smo jo hranili z mlekom po žlički. Pa še dobro, da vse mine. user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skoraj nič ne pije
16.4.2009 9:10:29   
Toja22
Probaj s pomarančnim sokom. Jaz moji stisnem zjutraj pol pomaranče ( dobim okol 30-40ml) in redčim z vodo tako da dobim dva deci. Popoldan ponovim z drugo polovičko. In pri nas samo to užge. Nobena voda, noben nesladkan čaj... Stari smo pa 10 mescev in to prakticiramo že dober mesec


(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skoraj nič ne pije
18.4.2009 23:07:24   
botrca
Daj mu samo vodo, probaj po žlički. Kupi mu magični lonček. Moj tudi do nekje 8. meseca ni hotel nič pit. Zdaj pije samo vodo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skoraj nič ne pije
19.4.2009 11:45:37   
Veselka21
Probaj mogoče s Frutkom - sokom. Jaz ga redčim s prekuhano vodo. To spije v šusu, nesladkan čaj gre pa bolj počasi (in v manjši količini) po grlu user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: skoraj nič ne pije
21.4.2009 18:48:06   
silmarillion
Poskusi z različnimi metodami enkrat iz kozarčka, enkrat iz flaške, nato po žlički. Moja hči Gaja najraje pije iz plastenke.

_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?