|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skoraj nic ne cutm
29.10.2007 11:44:43   
*erika*
meme pa samo zanima kaj naj naredim,sem teden in pol pred PDP in ze ene dva dni zelo slabo cutm otroka,od danes zjutraj pa do sedaj se je premaknil samo ene petkratuser posted image pa se to se bolj rita kot pa brca,zelo me skrbi,pa se par dni mi je tko slabo da imam vcasih obcutek da se bom sesedla.kaj ve mislite







_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skoraj nic ne cutm
29.10.2007 11:57:49   
Anonimen
Takoj k ginekologu!user posted image

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skoraj nic ne cutm
29.10.2007 11:59:59   
tintin
Seveda, da ne brca več toliko, saj nima veliko prostora. Tudi moj samo rita že par tednov...pa imam do pdp še 4 dni. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skoraj nic ne cutm
29.10.2007 12:03:24   
Edita
Živjo,

po moje je to čisto OK. Jaz imam PDP čez 2 dni, pa je ravno tako občutiti eno samo ritanje. Če si ga od zjutraj pa do sedaj čutila 5x, potem je to po moje OK, saj veš da pravijo da ga moraš čutiti vsaj 10x na dan in glede na to da imaš danes pred sabo še skoraj cel dan, mislim da bo ta zahteva izpolnjena.  Če pa misliš da kaj ni v redu, potem pa le pokliči svopjega ginekologa in pojdi na en hiter pregled.

lp

Edita

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skoraj nic ne cutm
29.10.2007 12:09:57   
Isabellabina
Jaz pravim TAKOJ K GINEKOLOGU!!!!Pri drugem otročku se je meni enako zgodilo in ultrazvok je v Ljubljani pokazal ovito popkovnico okoli glavice tako da se je otročku slabo godilo,in so mi naredili takojšen CR.In po pregledu me je ginekolog dobesedno nadru kaj sem tako dolgo čakala( 3-dni)Tako da brce moraš čutiti do konca dovolj močno ker drugače je lahko prepozno pa mi kar verjemite sedaj pričakujem petega otročka!Vse ostale sem normalno rodila---vag
Pa lep pozdrav! 

(odgovor članu Edita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skoraj nic ne cutm
29.10.2007 12:15:51   
Naja31
Pejt v porodnišnico.
Bolje 1x preveč, kot prepozno.


(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?