|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   so to HEMEROIDI??
22.11.2006 20:25:05   
_andreja_
Ko grem na velko potrebo me tko boli okoli luknje, kot da bi se ko kakec ven leze kaj trgalo spodej?? včasih je tudi kaj krvi... pa tudi potem ko se pokakam me še kar lep čas boli spodej luknja... ampak me neha me ne boli non stop.....sam ko pa boli je pa tako grozno....user posted image user posted image user posted image  kaj menite so to hemeroidi ali samo takšne grozne razpoke, ker lahko bi bili tudi notranji, ker na zunaj moj dragi pravi da ni nič groznega za videt, da je vse normalno...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: so to HEMEROIDI??
22.11.2006 20:51:33   
vesna.com
Hem. so lahko tudi notranji in lehko krvavijo.Ampak načeloma boli skoz,ko greš na potrebo le še toliko bolj.Tko da bi bla lahko tud kakšna druga rana ali poškodba.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: so to HEMEROIDI??
22.11.2006 21:15:50   
Anja25
Ja čist možno, da so to hemeroidi. Jaz nisem imela nikoli težav s tem, od drugega poroda (13 let), pa me ta nadloga muči. Včasih me boli, včasih peče, včasih pa samo srbi. Ko se v bideju umivam, prav čutim z roko kako ena majhna bulica gleda ven iz odprtine za veliko potrebo. Pa to ne zmeraj. Tako, da je čist verjetno, da imaš zlato žilo.


LP Anja

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: so to HEMEROIDI??
22.11.2006 21:44:24   
lukec
Tudi jaz sem imela po porodu kar precej težav s hemeroidi. Res je, da boš najbolj sigurna, če boš otipala kakšno bulico, ker pač to pomeni, da je žila malo "ven pogledala". Meni je pomagalo spiranje z mrzlo vodo, pa zelo bodi natančna pri higijeni. Dobijo se tudi posebni vlažni robčki. Sicer pa nekateri pravijo, da jih lahko tudi sama "porineš nazaj" kar s prstom in robčkom, ampak jaz si tega nisem upala.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
23.11.2006 11:54:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: so to HEMEROIDI??
23.11.2006 13:10:14   
_andreja_
sončica daj prosim poročaj kaj ti bo zdravnica povedala...če je to to bom tudi jaz šla se malce pokazat da bom vsaj vedela pri čem sem, pa povej če ti je dala kakšno kremo pa če se dobi tudi brez recepta??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
23.11.2006 14:45:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: so to HEMEROIDI??
23.11.2006 15:30:31   
_andreja_
joj groza, poli v bistvu sploh ne veš ali so to hemeroidi ali grozne razpoke?? a to si šla k osebnem zdraniku ali k ginekologu??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: so to HEMEROIDI??
23.11.2006 18:26:25   
Marelica
Andreja, brez panike!

Mi2 z možem sva imela oba že to neprijetno zadevo. Jaz že v času nosečnosti, mož pa zaradi dela na strehi, ker je predolgo v razkrečenem položaju vztrajal. In pri nama je bilo čisto drugače, če primerjava:
mene je bolelo le pri veliki potrebi, če sem bila bolj zaprta in krvi skoraj nikoli nisem videla. Sploh nisem hodila k zdravniku, ker me ni toliko motilo. Vozlič, ki je malo ven pogledal sem lahko brez problema in bolečin spravila na svoje mesto. Pri možu je bil pa cel user posted image . Ga je tako bolelo, da še sedet ni mogel, krvi je bilo ful, vozlič pa tudi zunaj. Ampak je bil trmast in je raje po moško prenašal bolečino, kot da bi šel svojo rit pokazat zdravniku. Po enem tednu se mu je stanje samo po sebi popravilo in sedaj ni ne duha ne sluha.

Ti svetujem, da vseeno greš k zdravniku, če te tako boli. Je toooliko primerov, da so že vajeniuser posted image .

Naj hitro mine!!!

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
27.11.2006 19:17:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: so to HEMEROIDI??
9.2.2008 15:20:56   
pupe
zvečer sem umila z hladno vodo in namazala z domačim medom
tudi v črevo
zjutraj zopet umila z hladno vodo in uporabila kremo
med resnično pomagauser posted image
sedaj po 6 mesecih jih skoraj nimam večuser posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: so to HEMEROIDI??
9.2.2008 15:34:05   
andie
Ja men so po porodu izpadli hemoroidi in to je blo vse, kar je bolel glede poroda.
Bolel me je kak tedn po porodu tko fjst, da nism mogla dolg sedet in sm norela, ker nism mogla v miru dojit.
V lekarni lahko kupiš BREZ RECEPTA(!!) Modolex, smo ga že večkrat in je v prosti prodaji.
Je rektalno mazilo in pomaga zlo, js sem mela res velike in izpadle (Bljekuser posted image user posted image ), ampak se je v par dneh vse pošlihtal.

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?