|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sonček-spletna trgovina
29.3.2005 12:25:42   
saba
pozdravljene

mene pa zanima, koliko časa se čaka, ko naročiš preko sončka npr. voziček?

a je katera med vami naročila peg perego premette preko sončka. Zanima me ker ne vem, če za tisto ceno se dobi tudi lupinico al ne? Zdraven sicer piše peg perego premette komlet, ampak nikjer ni specificirano kaj spada v komlet.

aja kako se pa plača, ob prevzetju al kako?:zmeden2:

in še, ali se lahko izbira barvo, ali prodajajo sam tiste barve kot je slikica na njihovi strani?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sonček-spletna trgovina
29.3.2005 13:05:33   
Barbela
Pravijo da 14 dni do tri tedne. Plačilo po povzetju; ali pa se oglasiš pri njih na Bledu da ti uredijo kredit.
Barve imajo vse.

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sonček-spletna trgovina
29.3.2005 17:27:16   
Mana
Jaz sem ga kupila v mami trgovini in na gotovino in če se včlaniš dobiš popust. Prišel nas je z lupinico cca. 89000 sit.
LP

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sonček-spletna trgovina
30.3.2005 9:56:34   
malika
Ko sem jaz naročila avtosedež, sem kar precej časa čakala nanj-najmanj en mesec, ker so imeli neke težave s dobaviteljem, ampak sem ga le dočakala.

Za bilo kakšno vprašanje, pa bo najbolje, da pokličeš g.Janija(na njigovi strani je njegova tel št) in ti bo znal prav vse svetovat.

Plačaš po povzetju, v tisti ceno je vključena tudi poštnina(mislim, da 790 sit) tako da bodi pozorna, ker ti jo znajo poštarji še 1x zaračunat

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?