|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ss kako izgleda?????
30.9.2008 16:56:46   
Nea_teja_
Sem v 12 t in danes po kosilu se je iz mene ulila sveža kri.Sem sla v Postojno kjer pa mi G ni vedel nič povedati in je reku naj grem domov počivat in jutri do moje G.Sedaj ne krvavim več no oz.sem sam kako min.Zdej ležim in mi je v trebuhu tako čudno kot da bi dobivala M.A je katera imela kej podobnega .Kot sem brala ste vse imele rjav izcedek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 17:02:51   
Anonimen
Meni se je isto pred meseci ulila kri, prej ni bilo nobenega izcedka.Šla sem na urgenco, ker sem imel še bolečine- krče kot pri menstruaciji.Ni se dalo več rešit.Bila sem v 10 tednu.
Je pa veliko žensk krvavelo, pa vseeno niso splavile.Samo počivaj.Vse dobro ti želim.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 17:07:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Počivaj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 17:11:03   
Nea_teja_
Evo ravno iz wc-ja Iz mene je šla približno centi xtri centi kepa krvi .user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 18:07:16   
blaža
Žal mi je zate, vem kako izgleda to. Mene so tudi iz postojne poslali domov, da naj počivam. Večkrat sem g. vprašala zakaj tolko krvi, pa je rekel, da naj počivam. Ko sem ga vprašala, da pogleda utrip, ni nič odgovoril, samo plod mi je kazal. Pol mi ni dalo mira in sem šla naslednji dan v Izolo, je bla nedelja in mi je prvo utrip pogledala in ga jasno ni blo. Zgleda, da se tistemu v Postojni ni dalo se ukvarjat z mano. lahko bi mi takoj povedal, da ni utripa. In pol sem takoj naslednji dan imela poseg in mi je točno uro pred posegom, vrečka in vse skupaj padlo že v nožnico. Če bi čakala doma, bi mi padlo na veceju. In bi me šok zadel,da bi kaj vidla. Sem bla pa v devetem tednu.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 18:23:31   
Nea_teja_
Blaža kdo te je pa pregledu.Jest sem tud čist v šoku.Rajši bi vidla da bi mi reku pač da ni utripa oz da je odmrl plod ne pa da sedaj doma razmišljam kaj in kako čeprov si mislim da je moja pikica umrčkala.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 18:27:33   
Anonimen
Mogoče pa samo krvaviš in ni umrl.
Jaz nisem nič krvavela, smo na pregledu ugotovili da ne bije srce.
Moja prijateljica je pa krvavela dva meseca po tem ko je bila noseča pa ima sedaj doma fantka. Tako da upanje je še vednouser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 18:42:34   
Anonimen
Pozitivno razmišljaj, punca!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 18:46:33   
Nea_teja_
Ko ti G reče ko ga prašaš kaj to pomeniče je mogoče splav al kaj pa reče ja nevem lahko je al pa ne res več nevem kaj naj si mislim.Bolečine v trebuhu so se mi pojavile po njegovem pregledu in tudi ko me je gledu me je  bolelo.Sedaj me pa špika kot bi dobivala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 18:48:53   
Blueberry
user posted image user posted image  Upam, da se bo vse dobro končalo. Držim pesti!

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 18:54:30   
Anonimen
Kdo te je pa pregledoval?

(odgovor članu Blueberry)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:05:39   
Nea_teja_
Kristan sam sem imela občutek kot  da prvič gleda UZ.Sploh ga ni znal naštimat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:15:34   
MAŠKA
Jaz sem najprej opazila le kapljico krvi.Po UZ pregledu sem začela močneje krvaveti, sledile so kepe krvi. Nato sem šla na abrazijo, naslednji dan domov.
Držim pesti, da se pri tebi zgodbica bolj srečno konča kot se je pri meniuser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:30:29   
blaža
Nea_tea_, na žalost ne vem kako mu je blo ime, je pa bil že precej v letih in se spomnem, da je imel očala. po moje je bil star okoli šestdeset al več.
Jaz imamg. v Izoli in imam dr. Lovšina. Stanujem med Koprom in Postojno, ker sem se iz Kp preselila . Tisti dan smo bli ravno v Postojni na pici, ko sem vidla da krvavim , zato sem šla na urgenco v Postojno. Tam sem čakala približno dve uri, ker je bil g. na operaciji. In pol kot sem ti napisala. Pol se mi je zdelo res za malo.

Točno to kar je rekel tebi , je tisti g. rekel meni. če bo , bo , če ne pa ne, da je to naravna selekcija. Ohvala! ma utripa ne bi pogledal. po moji logiki je to prvo kar bi moral nardit.

ti moraš najprej nujno k g, da vidite kako je s tabo. Lahko, da ni odmrl in da moraš počivat. vseeno, če te zvija kot pri menstruaciji, ne vem no kako bo. ni pa vedno vsaka krvavitev ss. V vsakem primeru ti želimuser posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 30.9.2008 19:32:44 >

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:33:25   
FORZA
Jas bi ti svetovala, da pojdi na pregled še enkrat na UZ. Samo tako boš pomirjena če je vse ok.
Ni rečeno, da je ss, kljub krvavitvi.
Sem imela kar nekaj ss-jev in po teh še dva otroka rodila čeprav sem tudi v nosečnosti krvavela.
Upam, da se tudi pri tebi konča dobro.
Srečno!!

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:39:47   
Nea_teja_
Ja Blaža pol je pa isti.Moti me ta občutek bolečine a ga je katera tud mela kot da se krči maternica.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:42:03   
Anonimen
Jaz ti pa predlagam, da greš počivat.Na desni bok.Upam, da bo vse okej.user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:54:51   
Nea_teja_
Sej ležim že cel pop.Rač imam ob postelji da vsaj malo odmislim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 19:59:56   
blaža
ma kaj utrip ti je pogledal, ko si bla na ultrazvoku? Kaj ti je reku?


(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 20:01:36   
Nea_teja_
Ne ni nič ni reku sam da je mehur prazen in da ni dobro ker je kri svežauser posted image user posted image Saj pravim kot bi jaz gledala UZ.ki se mi niti sanja ne.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 20:05:37   
blaža
ja kolko tednov pa si noseča? Kako da je prazen? Ni mi jasno. Bi pa ja pogledal kako je s plodom. Ti kar pojdi jutri ponovno h ginekologu in naj ti nardijo še en ultrazvok, pa naj pogledajo srček. Pojdi al k svojemu al pa na urgenco.

da pa je kri sveža to nič ne pomeni. Je lahko 100 vzrokov zakaj krvaviš in ni nujnoss, če je z otročkom vse ok.

< Sporočilo je popravil blaža -- 30.9.2008 20:06:32 >

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 20:08:50   
Nea_teja_
12 T ravno danes

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 20:13:31   
Jančika_
Meni se zdi odnos tegale ginekologa čisto neprofesionalen. Kako pri 12 tednih NE VE, kaj se dogaja??? Jaz bi šla zdajle na urgenco. Takoj. Ko sem sama splavila pri 10 tednih sredi noči, sem šla na ginekološko urgenco, naredili so UZ in me takoj dali na abrazijo.

Ker če je plod še v maternici in še živ, se to mora videti in bi ti to moral povedati. Prav tako pa bi ti moral povedati, če temu ni tako. Ne more ne vedetiuser posted image . To bi lahko bilo pri kaj jaz vem, 5 tednih, ko se še nič kaj ne vidi na UZ, ne pa pri 12 tednih.


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 30.9.2008 20:15:29 >

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 20:14:13   
blaža
Pol pa vrečka ne more bit prazna in se plod na ultrazvoku mora videt, pa srček tudi. zamoti se nekako do jutri in pol pojdi k g. da vidiš kako je. Jaz bi tako nardila oz, če ne bi šla že danes nazaj. to ti jaz lih ne svetujem, ma sebe pa poznam, da ne bi mogla mirno spat in bi me imelo, da grem takoj na urgenco. Mogoče smo včasih preveč v paniki in pol, pri pregledu ne vprašamo dovolj in pol nam gre doma po glavi vse sorte.  Želim tiuser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ss kako izgleda?????
30.9.2008 20:14:38   
2.2.
kaj pa če bi še kam drugam poklicala in vprašala? ker do jutri....mene bi prej pobralo od čakanjauser posted image user posted image

upam pa da bo vse v redu, se mi kar smilišuser posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?