|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stil oblačenja
12.2.2007 11:45:05   
Bonnie_RR
Zanima me, kakšen stil oblačenja imate. Kako ste npr. oblečene za doma, za v trgovino, za v službo, zvečer za ven...?

Js sem do pred kratkim imela skoraj vedno, razen doma, na riti kavbojke. Sem vsake totalno uničila, da so bile samo še za v smeti.user posted image No, zdej dam pa nase večkrat (sploh za na faks) tud bolj elegantne hlače, krilo, kakšno srajco... in se ful fajn počutim. Pa z modnimi dodatki (pasovi, nakitom, torbicami...) sem začela malo kombinirat in se mi zdi, da čist drugače zgleda.


Pa ve? Kako se oblačite? user posted image

Lp





_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 11:46:45   
lemavrica
Večinoma imam kavbojke. Za v službo ponavadi kake bolj elegantne hlače, krilo pa redko nosim.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 11:47:12   
Anonimen
Vao,a je danes otvoritev novega foruma o modi in stilu?user posted image
Super,se bom kaj naučila.user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 11:51:23   
CUKRČEK
najraje imam na sebi kavbojke pa puli ali kak pulover oz. poleti majčko. Se pa , če se je treba seevda, znam tudi lepo elegantno obleči.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 11:51:45   
Anonimen
Kul nov forumuser posted image user posted image user posted image

Za v službo mam bolj elegantne hlače, majico al pa pulover, redko srajco.
Doma trenerko.
Za v trgovino odvisno, običajno grem kar iz službe sproti.
Prosti čas pa kavbojke, hlače z žepi.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 11:55:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Zanima me, kakšen stil oblačenja imate. Kako ste npr. oblečene za doma, za v trgovino, za v službo, zvečer za ven...?



Oblečena sem športno, rada pa imam kaj čisto malo odštekanega, ne preveč. Kril ne nosim oz. zelo, zelo poredko, čeprav so mi všeč. Le da ne smejo biti klasična, torej ozka. Najmanj morajo biti na A.
Trenutno imam v službi na sebi temno rjavo oprijeto majico, svetlo rajve cargo hlače in temno rjave Sketchers semiš čevlje s polno peto. Te so mi ravno prav moderne in še vedno športne.

Absolutno se pa ne znam in nočem obleči elegantno.

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 12:19:01   
srki
Doma večinoma nosim trenirko ali pa kakšne ponošene hlače, ki niso več za v službo, v trgovino hodim isto v trenirki, ne kompliciram, za v službo pa kakšne elegantne hlače, majčke, pulije, polovarčke. Srajce zelo redko nosim, tako tudi krila.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 12:37:28   
mehurčica
Najraje športno. Doma VEDNO trenerko, v službo(ko sem jo še imela) sem imela včasih tudi trenerko ali pa hlače-športne, baggy, kavbojke, včasih tud kakšne malenkost elegantne. Sem si pa pred mesecem dni celo kupila 2 minici-eno iz črnega žameta in eno iz jeansa. Za tisto iz jeansa bi mogla še malo shujšat.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 13:24:01   
nuala
Navadno sem doma zvečer in čez vikend v trenirki,
za delat v kavbojkah in majčki/puliju/puloverju, včasih s športnim  rekelčkom in športno-elegantnimo čevlji
za sestanke in podobno obvezno v hlačnih kostimih
za posebne priložnosti pa temne hlačne kostime priredim v "večerno toaleto".

trenutno v temno modrih  kavbojkah na zvonc, oprijeti temno modri majčki majčki, sivomodrem pletenem puliju in rjavih semiš polškorenčkih

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 13:38:58   
Anonimen
Doma sem ponavadi v trenerki. Ven (trgovina, frizer, ...) ponavadi hodim v kavbojkah in kakšni majčki. V službo pa se oblačim priložnosti primerno. Če je popolnoma navaden dan (nič "zunanjih" gostov ali obveznosti), tak kot danes, imam kakšne hlače in tuniko ali puloverček, če imam sestanek pa obvezno kostim ali pa kakšna bolj resna kombinacija (krilo/hlače in rekelc, spodaj pa kakšna bluzica ali majčka).

Seveda vedno gledam, da imam skombinirane tudi čevlje in torbico. Pa tudi modni dodatki so zaželjeni, samo da ne izstopajo preveč; npr. kakšna ogrlica, pas...

Nosim tudi krila, še posebej sedaj, ko so oderna malo daljša in imajo pridih "ciganskega" stila, nikoli pa klasičnih kril. Še raje pa imam kakšne fletne oblekce, še posebej za pomald in poletje.

Trenutno? Trenutno imam na sebi rjave kargo hlače, črn pulover, ki je sešit tako, da izgleda,da je nad njim jopčka in športne mary janke.

< Sporočilo je popravil raho -- 12.2.2007 13:39:36 >

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 14:17:03   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Doma sem ponavadi v trenerki. Ven (trgovina, frizer, ...) ponavadi hodim v kavbojkah in kakšni majčki. V službo pa se oblačim priložnosti primerno. Če je popolnoma navaden dan (nič "zunanjih" gostov ali obveznosti), tak kot danes, imam kakšne hlače in tuniko ali puloverček, če imam sestanek pa obvezno kostim ali pa kakšna bolj resna kombinacija (krilo/hlače in rekelc, spodaj pa kakšna bluzica ali majčka).

Seveda vedno gledam, da imam skombinirane tudi čevlje in torbico. Pa tudi modni dodatki so zaželjeni, samo da ne izstopajo preveč; npr. kakšna ogrlica, pas...




enako user posted image


trenutno - črn puli, kavbojke in črne čevlje (špičake) user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 17:21:02   
Anonimen
Hmm .. za v solo in za ven in to imam itak ene stvari, doma nikoli nisem v kakih razvlecenih cunjah, ker grem sama sebi na zivce. Edino za Luno ven vozit imam kaj takega, kar ni skoda (tocno en sp. del trenirke, pa se ta je res taka ozka, pa punce pac .. tiste siroke z zepi ne oblecem pa ce mi kdo placa) .. pa take sportne hlace iz H&Ma.

Za v solo imam za spodaj kavbojke, ene zametne hlace, ki so mi v bistvu mal prevelikeuser posted image  in zgledajo bolj kot baggy varianta, ampak so kul, pa ene volnene take mal bolj fensi .. pa jasno klasika za pomladi/poleti/jeseni - sportne hlace na strikce.

Potem pa se tri krila, dve crni bolj fensi, ki nista ravno za vsak dan in ena cokoladno rjava, malo cez kolena, lustna ..

Ni pa cloveka, ki bi me preprical v hlace na korencka .. se pravi v trenutno modo. Fuj ..

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 17:22:39   
Anonimen
Aja, zraven pa kombiniram uhane, nogavice obvezno barvno usklajene, pasove imam pa samo v dveh barvah, potem pa tisti, ki bolj pase .. torba za v solo je pa skoz ista, adidaske pa tut user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 18:53:48   
dory
doma mam spodnje dele trenerk in majcke + kake jopce so zadnje case in :)...drgac pa casual...kavbojke in benetton majce naprej pa nazaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 19:06:29   
Anonimen
V službi nosim uniformo. Tako, da  z oblačili ne kompliciram (hlače ali kavbojke in majčke, polpuliji,...)
Za doma imam elastične hlače na zvon in raznorazne majčke, ker oblačila za doma niso "razvlečena"jihimamtudi za v trgovino, knjižnjico,...
Kadar pa gremo kam na obisk pa obvezno malo elegantna oblačila!

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: stil oblačenja
12.2.2007 22:31:21   
Anonimen
Za doma imam obvezno trenirko, ker sem rada komot, za ven (kamorkoli - trgovina, služba, kino, nima veze kaj, pa kavbojke in ena športno elegantna majčka, potem pa odvisno od počutja, ali navlečem nase športni pulover s kapuco, malo bolj "fin" pulover ali kakšno jopico. Skratka, oblačim se športno, elegantno izjemoma in še to za posebne priložnosti. Mi je sicer mož že nekajkrat namignil, da bi se lahko malo bolj pedenala (čeprav sem mu bila ravno zaradi športnosti vedno všeč user posted image ), samo jaz se ne počutim dobro tako, pa zdaj sem itak spet noseča pa ne mislim bankrotirat za fancy nosečniške cunje. Bo treba prej rodit pa fejst shujšat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?