|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:34:02   
marjetica8
Kako opravite s tem? Mi smo to poceli v stilu "kar se mora, se pac mora". Do zdej, ko je ze tok velik in mocan, da se zmika, zvija, krici, grize, praska...dokler jst ne obupam. Star 2 leti. Naj povem, da se ne pusti tudi ko spi - ravno tako zmika nogico - se na pol zbudi. GRRRR...user posted image
Hvala za nasveteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:37:18   
Volga
jah nič, če se ne da, se pač ne da user posted image  pustiš, da zrastejo, pa se potem sami polomijo, pa so spet kratki user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:38:21   
Tutan
Mi smo to rešili enostavno tako, da smo škarjice menjali s ščipalčkom. Pa je bilo to pri nas hud jok, hudo izmikanje, tako da ga je ati držal, jaz pa rezala, kolikor se je pač dalo. Potem pa sem 1x enostavno poizkusila z navadnim ščipalčkom, pa ni bil noben bavbav, mu je bilo zanimivo in od takrat naprej pusti brez problema. Pač pred njim sem si jaz s ščipalčkom poščipala nohte in seveda me je vprašal, kaj je to, pa sem mu povedala, da s tem si pa poščipajo nohte starejši, pa sem mu rekla, če ne misli tulit, mu bom s tem. In je pustil.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:41:26   
m_o_i
ne vem, ce bom kaj pomagala, ampak pri nas strizenje ze devet mesecev zgleda tak, da imava vsaj svoj(MAMov, z gumo oblecen) scipalcek-na zacetku je bil namrec problem ta, da je htel prit do scipalca. ko ga je dobil, je bil najsrecnejsi otrok, ker ga je lahko v usta dal in zveciluser posted image

zdaj mu ga dajem v roke preventivno(no, se vedno se kdaj zagrize vanj) in absolutno rabim enega animatorja pred njim(reklame na TV ali ziva oseba).
no, ravno danes mi je uspela manikura, ko je s kuhlo tolkel po piskru v elementu in cudezno sem mu potem samo prestavla kuhlo v drugo roko, da sem prisla do druge rokice.

aja, se tole: mulca posedem na tla, sama se vsedem za njim(da ga imam med nogami). rokico, na kteri strizem nohte, malo vzdignem-svojo pa se boljuser posted image -ker moram met roko nad njegovo glavo, da mu ne zastiram pogleda...
ja, bi blo z avideosmesnice posnet!

na nogah mi pa uspe na previjalni mizi-ko lezi na trebuhu in so nogice dvignjene v zrakuser posted image

pies: sem ravno prebrala volgim post...na (ne)srecouser posted image je kvaliteto nohtov podedoval po meni-trdi ko kamen!! in se ob udarcih zlomijo fuuul globoko v prst...

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 25.6.2011 20:44:02 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:49:15   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

jah nič, če se ne da, se pač ne da user posted image  pustiš, da zrastejo, pa se potem sami polomijo, pa so spet kratki user posted image user posted image user posted image user posted image


Kriza je pol, k praskajo ko user posted image ...Ti mali nohtki so ostri kot britev...user posted image Pa jst recimo pri sebi vidim, da me dolgi nohti ful motijo...se mi okrog obračajo, praskam sebe in druge, itd...Zdej ne vem, kako se počutijo otroci, če imajo dolge nohte, sam če se počutijo pol tako neprijetno kot jst, pol je kriza...
Da pa ne govorim, kolk umazanije je za nohti...sploh otroškimi...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:50:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

jah nič, če se ne da, se pač ne da user posted image  pustiš, da zrastejo, pa se potem sami polomijo, pa so spet kratki user posted image user posted image user posted image user posted image


Kriza je pol, k praskajo ko user posted image ...Ti mali nohtki so ostri kot britev...user posted image Pa jst recimo pri sebi vidim, da me dolgi nohti ful motijo...se mi okrog obračajo, praskam sebe in druge, itd...Zdej ne vem, kako se počutijo otroci, če imajo dolge nohte, sam če se počutijo pol tako neprijetno kot jst, pol je kriza...
Da pa ne govorim, kolk umazanije je za nohti...sploh otroškimi...user posted image



ja, valjda. samo če ne more, pač ne more. dveletnega otroka pa res ni lahko obvladat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:51:37   
Najaa
Pri tavečji nismo imeli problemov s striženjem, tamala je pa imela svoje fore. Dokler je bila še ful majhna, je gledala risanke zraven, tam okol drugega leta pa je znorela sam da je škarjice vidla. Enkrat je palilo, da ji je ati postrigel nohte, enkrat sem mogla bit obvezno jaz... Včasih gledava knjigo zraven, drugič sva na stranišču in šteje šampone, jaz pa režem... Ma tud za smešnice posnet. Najvažneje je, da ona ne gleda kako jaz strižem, ampak ima neko zanimacijo.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:51:51   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Mi smo to rešili enostavno tako, da smo škarjice menjali s ščipalčkom.


Jst sploh ne morem strižt nohtov s škarjicami...Ščipalec je zakon sam mal moraš pazit, da prevč nohta ne 'vzameš' in ga tako preveč v živo ne odstrižeš...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:52:06   
m_o_i
volga pljuva na karbiduser posted image
(al sem sam js skapirala?!)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:57:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

volga pljuva na karbiduser posted image
(al sem sam js skapirala?!)


mensezdi, ja.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 20:59:50   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

volga pljuva na karbiduser posted image
(al sem sam js skapirala?!)


mensezdi, ja.


user posted image user posted image user posted image

Sicer pa lepo vas prosim no, če pri 2 letih ne morete otroku postrižti nohtov, kako ga boste obvladovale pri 16 letih na višku pubertete???

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 21:05:14   
rozilu
Upam, da si jih bojo do takrat sami strigli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 21:09:51   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

volga pljuva na karbiduser posted image
(al sem sam js skapirala?!)


mensezdi, ja.


user posted image user posted image user posted image

Sicer pa lepo vas prosim no, če pri 2 letih ne morete otroku postrižti nohtov, kako ga boste obvladovale pri 16 letih na višku pubertete???



Takrat pa ne palila risanka, ampak kak videospot na MTVju. user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 21:40:37   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Upam, da si jih bojo do takrat sami strigli user posted image user posted image user posted image

Točno takouser posted image  Drgac pa hvala punce, tole s scipalnikom (vsak svojim) se mi ne zdi slaba finta. Bomo probaliuser posted image  Drgac pa, risanke, knjige, reklame, igrace, tata za aimacijo...ne pali...zato sem pa vprasala na forumuser posted image !

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 21:53:11   
K_a_t_i
Pri 2h letih enostavno - ko se je spravil gledat risanko pred spanjem, sem jaz privlekla škarjice in ga vzela v naročje. Ko je začel sitnarit, da NE, sem samo rekla - ok, potem pa ugasnem risanko! In je bil mir...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 22:37:18   
Anonimen
Naša starejša si tudi ni pustila strižt nohte (pa tudi vse ostalo, kar je bilo v zvezi s posegom v njeno telo, je bilo cvilenje in upiranje, od umivanja zob do česanja ipd.). Ampak če je mus, je mus in je bilo cvilenje, dokler ji en dan nisem rekla, dajva gledat, kako daleč bodo nohtki leteli. Prvega mi je uspelo odstrižti tako, da je sfrčal 2m stran in to ji je bilo neskončno smešno user posted image .
Od takrat ni bilo nobenega problema več, zdaj pri 5-ih pa si jih itak sama uredi.

(odgovor članu marjetica8)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 23:22:01   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

volga pljuva na karbiduser posted image
(al sem sam js skapirala?!)


mensezdi, ja.


user posted image user posted image user posted image

Sicer pa lepo vas prosim no, če pri 2 letih ne morete otroku postrižti nohtov, kako ga boste obvladovale pri 16 letih na višku pubertete???



Takrat pa ne palila risanka, ampak kak videospot na MTVju. user posted image user posted image


ja itak da sem mislila striženje nohtov pri 16 letihuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
25.6.2011 23:38:11   
Roberta69
Ko je bil manjši, sem mu strigla nohte med spanjem, kasneje so bila obdobja, ko je šlo brez problema in spet takšna, ko je šlo malo težje. Odkar razume, zakaj gre, je tako, da mi "pusti", no, še vedno vsake toliko odmakne roko, ker ve, da bova drugače "drgnila" (bolj ali manj uspešno) s krtačko, ker se za dolgimi nohti rada nabere umazanija in tisto boli, to pa niti ne.

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
26.6.2011 8:35:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Prvega mi je uspelo odstrižti tako, da je sfrčal 2m stran in to ji je bilo neskončno smešno user posted image .


se pravi da ste mel vsakič celo sobo z nohtki nametano? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
26.6.2011 9:06:31   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

volga pljuva na karbiduser posted image
(al sem sam js skapirala?!)


mensezdi, ja.


user posted image user posted image user posted image

Sicer pa lepo vas prosim no, če pri 2 letih ne morete otroku postrižti nohtov, kako ga boste obvladovale pri 16 letih na višku pubertete???



Takrat pa ne palila risanka, ampak kak videospot na MTVju. user posted image user posted image


ja itak da sem mislila striženje nohtov pri 16 letihuser posted image



Umiri konje, da se ti oči ne bo bodo zavrtele okoli glave. Samo hec je bil in vsi vemo, kaj si mislila.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
26.6.2011 13:32:22   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

volga pljuva na karbiduser posted image
(al sem sam js skapirala?!)


mensezdi, ja.


user posted image user posted image user posted image

Sicer pa lepo vas prosim no, če pri 2 letih ne morete otroku postrižti nohtov, kako ga boste obvladovale pri 16 letih na višku pubertete???



Takrat pa ne palila risanka, ampak kak videospot na MTVju. user posted image user posted image


ja itak da sem mislila striženje nohtov pri 16 letihuser posted image



Umiri konje, da se ti oči ne bo bodo zavrtele okoli glave. Samo hec je bil in vsi vemo, kaj si mislila.


Jaz sem čist mirna, ampak ne morem dojet koliko enih problemov imate, da 2 letnemu otroku postrižete nohteuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
26.6.2011 14:08:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Prvega mi je uspelo odstrižti tako, da je sfrčal 2m stran in to ji je bilo neskončno smešno user posted image .


se pravi da ste mel vsakič celo sobo z nohtki nametano? user posted image




user posted image user posted image user posted image
Delovala sem pragmatično: za vsak nohtek smo pogledali, kam je frčal, potem sem ga šla pa pobrat in vrgla v smeti user posted image .

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
26.6.2011 14:19:36   
pikipo
Mi strižemo nohte med gledanjem najljubše risanke pa ni problema. Zaenkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
26.6.2011 18:26:24   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Jaz sem čist mirna, ampak ne morem dojet koliko enih problemov imate, da 2 letnemu otroku postrižete nohteuser posted image



Ne vem sicer, kako imaš živahne otroke, sam eni otroci so res fajn živahni, povrhu vsega pa pri npr. striženju nohtov brcajo, cvilijo, odmikajo roko, itd. Hitro ga lahko zastrižeš in to pač potem boli...Jst osebno nisem dojela, da bi kdo imel nekaj ekstra hudih problemov s tem, marjetica je spraševala samo za nasvet...mislim pa da ji to ni glih problem št. 1 v življenju...

P.S.: Kaj pomeni pljuva na karbid?



_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: striženje nohtov - misija nemogoče!
26.6.2011 18:56:29   
m_o_i
ce pljunes na karbid-poči user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?