|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 7:08:05   
mišamaša77
Pozdravljene, eno gospodinjsko vprašanje, ker ravno nabavljava pralni stroj, me zanimajo izkušnje tistih, ki že imate dojenčke; torej, ali se splača imeti sušilni stroj, oz. ali je bolje imeti 2 in 1 ( pralno/sušilni stroj) ali imate posebej pralni in sušilni stroj? user posted image
Ker moj pravi da če je 2 v1 da nikoli tako dobro ne pere ali pa ne suši dobro.
Se mi zdi pa da je dobro imeti sušilec, pravijo da niti likati ni treba potem (toliko)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 7:33:49   
Honey26
sicer ga še nimam (sušilca) a je v nujnem planu. Baje se res splača. Pri meni je potreba tudi zato ker nimam (oz. ne bom imela) več kam stojala za sušenje dat (zdej sušim v bodoči otroški sobici...).

Torej, bolj je ločeno. Tako so še vse (ki jih poznam) rekle, ki so imele ali imajo kombinacijo 2 v 1. Problem je ker ne posuši toliko kot lahko opere (potem sušijo eno žehto v dveh rundah), čeprav so baje tudi taki ki posušijo tolk k operejo (a teorija je nekaj praksa pa drugo). Drugi problem so "mucke". Pravi da se pri sušenju (predvsem opazno na belih stvareh) naberejo mucke, ki ostanejo od pranja...

Kakorkoli že, jest sem za ločeno. Plus je tudi to, res je, manj je potrebno likati (oz. enih stvari potem sploh ni treba), plus prihranek časa... z dojenček pride gora malih cunjic za prat vsak dan in sušenje je lahko zamudno...

suma sumarum:

-sušilec ima prednosti (čas, prostor, likanje)
-2 v 1 ni ravno najboljša ideja

upam da sem ti kaj pomagala user posted image .

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.3.2010 7:38:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Honey26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 7:46:12   
žab*ca
Ne predstavljam si več življenja brez njega.V majhnem stanovanju nimaš pozimi kje sušiti perila.
Je res boljša varianta ločeno eno in drugo,če je prostorska stiska,daš sušilec na pralni stroj.
Glede likanja pa moram reči,da jaz kljub temu vse še zlikam,saj mi iz sušilca nikoli ne pridejo
res čisto nič zmečkane cujne (tudi če takoj,ko posuši poberem ven)

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 7:54:54   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Nujen sicer ni, je pa kar priročen. Vsekakor bi ti svetovala, da kupiš ločeno, saj lahko (če imaš dovolj močno varovalko) medtem ko eno žehto pereš, drugo že sušiš.
Kar se likanja tiče, ga je pa res manj oziroma ga sploh ni. Jaz takoj tople cunje zložim in tako razen srajc in kakšnih bolj finih majc, ne likam nič. Za malega nisem nikoli nič likala.


se podpisem.

Sicer sem ze prej bolj malo likala,samo najnujnejse,zdaj pa se to ne.Perilo je 100%bolj mehko in da ne govorim kako je fino,ker ni treba hodit v zg.nadstropje obesat.
Sem bila malo pri starsih na dopustu,kjer nimajo susilca in nisem mogla verjet kako je perilo trdo.

Ti susilec le kupi, ne bo ti zal.Sama si sploh vec ne predstavljam,kako sem lahko toliko let brez njega prezivelauser posted image .Pa se zdaj ga ne bi kupili,mi niti na misel ne bi padlo,ce ne bi imela ene zarukane sosede v bloku.Sva susili v istem prostoru,s tem,da ima ona 1otroka,jaz3,susi na 4ih strikih-si jih je kar prilastila,ker je ze dalj casa tu,jaz pa na 2in pol.Pa da ne govorim,kolk mi je bilo med nosecnostjo slabo,ker je vedno vstavljala ogromno mehcalca.In to z vonjem po parfumu,bljak.So bile kar storije,pa mi je na misel padla resitev-susilecuser posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 7:56:44   
blaža
meni je tudi super in smo ga nabavli ravno po rojstvu drugega otroka in nam pride zeloo prav. Pa še kopalnica je prijetno topla, ko se da sušit, tako, da nam pozimi še to služi.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 8:02:11   
zmajaz
Meni je ob 2 majhnih otrocih tudi super. Že to je, da rabim v bistvu nekoliko manj oblačil, ker so takoj oprana in suha in spet za uporabo. user posted image Likam mogoče 10 % oblačil ali še to ne. Pa definitivno je boljše imeti ločeno pralni stroj in sušilec, ker sta vsak zase bolj učinkovita in varčnejša.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 8:38:00   
špelin@
Sušilec ni nujen, je pa zelo dobrodošel user posted image Nikakor se ne bi odločila za varianto 2-in-1.

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Pa definitivno je boljše imeti ločeno pralni stroj in sušilec, ker sta vsak zase bolj učinkovita in varčnejša.

Točno tako user posted image

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 8:40:47   
SaaS
Jaz imam kombiniranega. Sem sicer zelo zadovoljna, a če imaš prostor za dva stroja, nabavi raje ločeno. Jaz nimam prostora v kopalnici, zato imam 2 v 1. Problem je v tem, ko je eno oprano, moram sušiti vsaj v dveh rundah in med tem ne morem naprej prati naslednjega stroja.
Po drugi strani je pa kombinirani super, če kdaj zvečer ugotovim, da nimam kakšne cunje oprane, recimo nobenih hlač za sina, zvečer napolnim pol stroja, naštimam pranje in sušenje eno za drugim, vplopim časovni zamik in juhuuu ob 7h zjutraj čiste, suhe, tople, dišeče mmmmm cunjice že čakajo, da jih oblečemo user posted image .
Pred kratkim pa sva prenovila mansardo in še eno kopalnico, kjer bom imela prostor za dva stroja, tako da bomo nabavili sušilca posebej. Kombiniranega pa definitivno obdržim, ne bom menjala samo za pralnega.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 8:45:42   
x_srečka_x
Imam posebej pralni in sušilni stroj, sta pa eden na drugemu (sušilni stroj je na pralnemu),tako da praktično ne zavzema drugega prostora.
Jaz ga zdaj ne dam nazaj, ker ne vem kje bi toliko cun posušila naenkrat. Če sta pa posebej pa lahko tako kot je ena napisala, sušiš pa še pereš zraven.
Glede likanja pa zdaj pol manj likam tako da meni je user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 8:53:21   
lillchy123
ni nujen, je pa zelo uporaben. sploh za dojenčke, ker je res perilo veliko mehkejše.
imam pa jaz 2v 1 in sem super zadovoljna. mi je prou fino, ker dam zjutraj prat in ko pridem domov samo zložim in pospravim.user posted image imam pa res takšen stroj, da lahko sušim toliko kot perem. in zelo lepo opere in posuši. imam ga 4 leta in se ni nikoli pokvaril. trkam na les user posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 9:07:40   
_sanja_*
Mi imamo ločeno. Je pa sušilec za moje pojme nujna stvar. Seveda se marsikatera znajde tudi brez njega, ampak jaz se (najbrž) ne bi.

Ne predstavljam si, kako bi drugače posušila vse te cotke. Poleg tega so veliko mehkejše, pa še likat mi nikoli ni trebauser posted image

Sem pa za ločeno. Kakor so še zgoraj napisale punce - ko eno žehto operem, jo lahko dam takoj sušit, medtem pa perem drugo. To je pri nas stalna praksa. 

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
23.3.2010 9:28:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
23.3.2010 10:13:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 12:17:41   
sanelaa
Tudi mi ga imamo, pa je zakon!

Bombažne pleničke, pižamce, posteljnina, gate, zokni, brisače.............vse se super posuši in je ultra mehko. Imamo vsakega posebej, iz pralnega stroja samo zmečem v sušilca, iz sušilca pa direkt v omaro.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 12:17:49   
Naja31
Jaz imam 2-v-1 pa sušilno funkcijo zelo redko uporabljam. Ločeno ne morem imeti, nad strojem pa je bojler in se ne da nanj postaviti sušilca.
Jaz sušim samo če ni druge, perilo je vedno grozno zmečkano, pa tudi po sušenju ima zelo čuden vonj. otroška oblačila so se mi vedno skrčila, pa ga ne uporabljam preveč.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
23.3.2010 13:41:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 13:44:57   
Volga
Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:36:33   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.

šid, jaz pa kar tadrugega in brez sušilca. a nisi mogla prej povedat?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:39:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


šit, pa kaj nisi prej rekla....sem mislila, da je karavan premalo, pa smo kar kombija nabavliuser posted image

na evo....v ms pa še bugabuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:43:57   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


šit, pa kaj nisi prej rekla....sem mislila, da je karavan premalo, pa smo kar kombija nabavliuser posted image

na evo....v ms pa še bugabuuser posted image


Vsak večer, preden zaspim, se zahvalim bogu, da mi je pokazal pot do RR. Ker sem živela po user posted image potih. Zdaj pa čakam, da mi da dnar za karavana in sušilec, da bom končno supeRR mama, ker si jo moj otrok (mimogrede vozi se še v navadnem os. avtu in cotike mu sušim na štriku) prekleto zasluži...user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:45:20   
rija
saj bo hektorina....če ne prej, pa pri tretjemuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:46:15   
hektorina
Otroku, avtu al boguuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:46:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj bo hektorina....če ne prej, pa pri tretjemuser posted image




Joj ne, pojma nimate, pri trerjem je pa že obvezen kombi. Pa DVD plejer not.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:49:30   
Raho
Iz nobenega sušilca cote ne pridejo tako dišeče kot iz štrika za perilo.
če seveda imaš srečo, da ti noben sosed v tistem času ne kuri vejuser posted image

Karavan - nope

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?