|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svetujte mi
26.3.2008 14:31:22   
*erika*
kljub dvem negativim testom mi menstruacija zamuja cetrti dan.sem 5 mesecev po porodu in prvo sem dobila februrja ko sem nehala dojit je cez tri edne prsla menstra,ta mesec je pa ni in ni.in me zanima ce je katera bila u posobni situaciji,kaj se je zgodilo?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svetujte mi
26.3.2008 14:32:57   
Lunc_a
To je normalno,da M niso redne po porodu.
če te pa tako skrbi pa pojdi do g

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svetujte mi
26.3.2008 14:46:23   
Maxica
Ma ja, to en čas traja, da se vse skupaj poštima, mislim, da je čist normalno, kljub temu, da ti mal zamuja. Počakaj še malo, boš videla, da bo prišla slej ali prej.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svetujte mi
26.3.2008 19:18:14   
nynna
Jaz sem bila v podobni situaciji. Imela menstro dva meseca potem pa en mesec ne (panika na višku), potem pa je drugi mesec spet prišla. Telo potrebuje čas da spet pride v ritem. Naredi test čez kakšen dan da boš mirna.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?