|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   swingerstvo
6.9.2006 12:29:46   
dvojcek33
Ne vem če se je že pisal o tem sem gledal pa nisem najdu. Zanima me, če je kakšen na forumu, ki ima izkušnje s tem in kakšne izkušnje ste imeli dobre, slabe.... Kje ste se najdli ? Kako ste se počutil? Ste večkrat ali sam enkrat?
Midva z ženo zadnje čase premlevava o tem in se nama zdi zanima ideja čedalje bolj. Resno naju pa zanima kako to zgleda. Vaši odgovori bodo zelo dobrodošli.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: swingerstvo
6.9.2006 13:43:36   
tanikaa
Dobil boš vse prej, kot kake dobre odgovoreuser posted image  Pripravi se na bombe in kritike user posted image  Te ni sram, da boš varal ženo, da bo žena varala tebe.....Joj, te bodo napadle.

Sicer pa, da ti vsaj odgovorim na vprašanje, čeprav takih nisi pozval k odgovoru. Jaz osebno s tem nisem imela izkušenj, zaenkrat si tega niti ne morem predstavljati. Sem pa dobila v zadnjem mesecu ali dveh, kar 3 ponudbe user posted image  (oz. midva z partnerjem sva dobila te ponudbe), kar mi nekako nakazuje na to, da je to že nekak vsakdanje. Očitno se vse več parov odloča za to.


Pa kaj nisi ti tisti, od katerega žena je imela željo seksati z drugim, pa si ti bil protiuser posted image  Ne vem, vprašam zato, ker se mi ne da iti iskat.


Pa čimveč pametnih odgovorov ti želim. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: swingerstvo
6.9.2006 13:48:18   
Anonimen
Ja matr ste bolani v glavi, ma res!!!

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: swingerstvo
6.9.2006 13:51:27   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Pa kaj nisi ti tisti, od katerega žena je imela željo seksati z drugim, pa si ti bil protiuser posted image  Ne vem, vprašam zato, ker se mi ne da iti iskat.



Ja, meni se tudi zdi, da je Dvojček ta tiček, ki se je pa zdaj opogumiluser posted image .

No, brez zamere, če se vama to zdi kul, to počnita, brez kakršnih koli mnenj tle gor, ki itak veš, da bodo zelo različna in mogoče celo poniževalna. En od takih je že od Anonimne.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: swingerstvo
6.9.2006 13:56:21   
tanikaa
Očitno smo rešili še en problem v zakonu user posted image  z našim svetovanjem. Ampak kolikor se spomnim, je nekje v največjo debato padel prav s Tjazyem in se mu na koncu celo zahvalil, da mu je Tjazy odprl oči. user posted image

Ma zdaj bom že kar začela verjeti v čudeže - zaradi Tjazya mislim user posted image  Vsa čast.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: swingerstvo
6.9.2006 13:57:57   
Bubamaraa
Če vama je to obema želja in če se zavedajta posledic, ki lahko nastanejo pol kr v akcijo....

Ker jaz si sebe ne predstavljam z drugim, sam če imata željo si jo pa izpolnita.....user posted image


Pa res naj se anonimni tle zadržijo butastih komentarjev!!!!


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.9.2006 14:00:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:11:31   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Samo po moje si malo forum falil.



A misliš, da ni na tem forumu pa nobenega, ki to počne, samo pač ne prizna, saj v končni fazi pa, zakaj pa bi priznal, nekdo to jemlje strogo zaupnouser posted image  in ne razlaga povsod in vsem, kako imajo urejeno spolno življenje.

No, jaz nisem ena izmed teh-swingerjev mislim, da ne bo kakšne pomote.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:12:55   
Sita
O Radha, a te zanima?user posted image user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:14:07   
tanikaa
user posted image Ja, zdaj zanima kako je po tem dogodku. Čez čas pa jo bo zanimalo kako je med, in na koncu bo padla not user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.9.2006 14:15:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
6.9.2006 14:16:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:18:23   
KIRA
jaz sem za ta forum šele pred kratkim slišala tukaj na RR, tako da ti niti ne vem povedat, če boš tu kaj primernega našel. ampak če ne tu, pol pa res ne vemuser posted image :

http://www.sloveniasex.com/html/modules.php

user posted image

sem se potrudila in sedaj mal pobrkljala na slovenijasexu, tole je rezultat:

http://www.sloveniasex.com/html/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=10

LP

< Sporočilo je popravil KIRA -- 6.9.2006 14:25:57 >

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:18:49   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

 Sem pa dobila v zadnjem mesecu ali dveh, kar 3 ponudbe user posted image  (oz. midva z partnerjem sva dobila te ponudbe),  


Ja, očitno sta greha vredna. 
Dvojček33 sprašuje, kako dobiti stik, a ne? Pomagaj mu in mu te tri ponudbe pošlji naprej.

Firasto

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:25:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita



Ja, očitno sta greha vredna. 
Dvojček33 sprašuje, kako dobiti stik, a ne? Pomagaj mu in mu te tri ponudbe pošlji naprej.

Firasto



Zakaj pa sexu praviš grehuser posted image  Glede ponudb pa ne vem, če bi mu glih lahko posredovala. Bom te pare vprašala pa naj se oni odločijouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:26:49   
Anonimen
Dvojček sprašuje kako dobiti stik?


Glede na to, da mu je Tyazi pomagal prit do te točke, bo pa mu še zdaj pomagaluser posted image

Po službi se bo zakadil domov in zavpil Ženska doma sem!!!!!!! Imam eno prošnjo....glej se spomniš ko sem ti rekel, da je svet narejen preprosto?

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:26:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

[


user posted image user posted image user posted image user posted image Dej ...sem ti že po z.s.-jih sporočila večkrat ,da me te tvoje ponudbe ne zanimajo...user posted image user posted image user posted image




Draga moja Radha. Upanje umira zadnjeuser posted image  Vztrajala bom, dokler si me tudi ti ne zaželišuser posted image  Zakaj pa misliš, da sem one tri pare zavrnilauser posted image  Čakam samo nate, draga moja Radha. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:27:44   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Srki,ti si ziher ena izmed njih...user posted image user posted image
In me zanima samo to,kako se bo njun odnos spremenil.Sem pač firbecuser posted image


Ja, ja, Radha, zdaj letim domov, ker me že čakajo in sprašujejo, kje se toliko časa obriramuser posted image .

No, zanima pa tudi mene, kaj se bo iz tega izcimilo.

Aja, se strinjam z Radho, Tanikaa, verjetno sta res greha vredna, če vaju tako zasipajo s ponudbamiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:27:57   
Sita
zato, ker vse kar je dobrega, ali škodi zdravju, ali redi ali pa je nemoralno...


Firasto

< Sporočilo je popravil Sita -- 6.9.2006 14:31:56 >


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:28:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Dvojček sprašuje kako dobiti stik?


Glede na to, da mu je Tyazi pomagal prit do te točke, bo pa mu še zdaj pomagaluser posted image

Po službi se bo zakadil domov in zavpil Ženska doma sem!!!!!!! Imam eno prošnjo....glej se spomniš ko sem ti rekel, da je svet narejen preprosto?






BRAVO user posted image user posted image  ....in spet smo pri Tjazyu user posted image  Dajmo ga enkrat preskočit. Naj dvojček33 postane naš novi gospod.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:29:11   
KIRA
hehe, radha zgleda da si zadnje čase zelo zaželena. kaj pa tvoj ljubi možek pravi na to?? najbrž je že čist na konju in se že na veliko lišpa, ker te sedaj poleg dedcev žicajo še babe. user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KIRA -- 6.9.2006 14:33:41 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
6.9.2006 14:29:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
6.9.2006 14:30:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:31:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Aja, se strinjam z Radho, Tanikaa, verjetno sta res greha vredna, če vaju tako zasipajo s ponudbamiuser posted image



Ne vem če bi se glih strinja s tabo. user posted image


Sem pa dejansko bila šokirana. Sploh pa prvič. Sploh nisem vedela, da je to že tako razširjeno.  Imam občutek, da bo za kakih 5 let že čisto normalno, če bomo rekli, da gremo k sosedovim na seks, tako kot danes pravimo, da gremo na kavo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: swingerstvo
6.9.2006 14:31:33   
KIRA
oj radha. pa mu take stvari zamolčat. cccccc a pol o men tud nč ne ve??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?