|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:04:21   
veveričica
pred pol ure se mi je zgodilo nekaj strašnega moja tašča ki je prišla iz bosne je  udarila po roki  mojo punčko da je pričela glasno jokat.tako sem bila presenečena da sem ostala brez besed in  sem odšla samo v sobo kjer jokam ko dež.kako je lahko  to naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  oprostite ampak morala sem to nekomu povedat ko  pa pride moj iz službe  mu bom pa tudi povedala svoje glede njegove ljube mameuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:08:50   
Doll
In zakaj jo je?
Iz čistega mira dvomim
moj glasno joka in se dere,če samo dvigneš roko,tako da o jokanju ne bom komentirala
zakaj moraš nam povedatuser posted image user posted image
Imaš taščo,če ti ni kaj prav,se pogovri z njo,saj nisi otrok,ki venomer teče k drugemu in toži

grobo napisano,ampak zame resnično

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:09:43   
Anonimen
Jah nooo.....Kaj pa je bilo,da jo je udarila po rokici?Ni pa rečeno,da jo je fejst.Moji tamali samo zažugaš pa se dere,kot bi jo iz kože dajaluser posted image

Pomiri se pa vprašaj taščico kaj je bilouser posted image

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:11:16   
veveričica
močno jo je udarila da je imelA RDEČO ROKICO IN TO ZATO KER PRSTKE NOSI  V USTA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:12:55   
Anonimen
Kolk smo vse alergične na taščeuser posted image

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:13:34   
Doll
No ,pa še vedno nidi odg. na sdruga vprašanja?
Zakaj se ne pogovriš z njo?
meni se to zdi,kot da mi nek otrok govori in da bo šel zdaj zatožit očkatu kaj je nekdo naredu.
jezik imaš,odrasla ženska si,mati in žena.
Torejuser posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:15:25   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

močno jo je udarila da je imelA RDEČO ROKICO IN TO ZATO KER PRSTKE NOSI  V USTA

user posted image povej to možu ane, sicer pa nima pravice jo udart zarad tega ker ima roke v ustihuser posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:15:30   
CLAUDY11
mislim da se preveč razburjaš za prazen nič!!!  to da jo je mal po prstih še ni konec sveta pa verjetno jo tud ni zastonj!!! pogovor se z njo in ji povej kaj te moti!!!!

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:15:44   
Anonimen
In zakaj nisi nič reklauser posted image

Jaz ne prenesem tepeža, tud če sam po roki, men je to vse isto. Udarec je udarec. Bi jih v sekundi slišala, pa če je sam papežuser posted image
A odrasle tud vžgete če delajo kaj k vam ni všeč? Če ne....po kakšni logiki pol otroke tepstuser posted image

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:19:07   
veveričica
JI BOM REKLA SAMO DA SE POMIRIM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:26:27   
CatJa
Če se ne motim, je veveričica nekje pisala, da ima njena punčka le nekaj mesecev user posted image  Še mal, pa bo normalno, da se tepe dojenčke, al kako?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:27:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

JI BOM REKLA SAMO DA SE POMIRIM


Tako je,najprej se pomiri in globoko zadihaj,potej ji pa povejuser posted image

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:28:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če se ne motim, je veveričica nekje pisala, da ima njena punčka le nekaj mesecev user posted image  Še mal, pa bo normalno, da se tepe dojenčke, al kako?


Ups,sem avtomatično mislila da je starejšauser posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:29:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če se ne motim, je veveričica nekje pisala, da ima njena punčka le nekaj mesecev user posted image  Še mal, pa bo normalno, da se tepe dojenčke, al kako?


Sigurnu si je zaslužuuser posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če se ne motim, je veveričica nekje pisala, da ima njena punčka le nekaj mesecev user posted image  Še mal, pa bo normalno, da se tepe dojenčke, al kako?


Ups,sem avtomatično mislila da je starejšauser posted image


Kje pa je meja, mislm starostna....da je kul če se tepe?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:33:40   
suncicica
ne prenasam nobene vrste nasilja,se posebaj ne nad otroci.
majhnemu otroku je zelo tezko razlozit ce nekaj dela narobe  ampak verjamem da se vedno najde nacin. to je popolnoma nesprejemljivo,odraslega cloveka tudi ne udaris takoj ko naredi nekaj kar ti ni vsec.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:38:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če se ne motim, je veveričica nekje pisala, da ima njena punčka le nekaj mesecev user posted image  Še mal, pa bo normalno, da se tepe dojenčke, al kako?


Ups,sem avtomatično mislila da je starejšauser posted image


Kje pa je meja, mislm starostna....da je kul če se tepe?




Ej,jaz mislim da ji
je mogoče pač tako malo bolj grobo dala roko iz ust.Moja je stara 4,5 leta pa stalno umazane prste tiši v usta pa ji potegnem roko iz ust.Tako sem si pač tako predstavljala ne pa zdej dramatizirat o ne vem kakšnem tepežu nouser posted image

Nisem pa res vedla da se govori o mali punčkiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:40:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če se ne motim, je veveričica nekje pisala, da ima njena punčka le nekaj mesecev user posted image  Še mal, pa bo normalno, da se tepe dojenčke, al kako?


Ups,sem avtomatično mislila da je starejšauser posted image


Kje pa je meja, mislm starostna....da je kul če se tepe?




Ej,jaz mislim da ji
je mogoče pač tako malo bolj grobo dala roko iz ust.Moja je stara 4,5 leta pa stalno umazane prste tiši v usta pa ji potegnem roko iz ust.Tako sem si pač tako predstavljala ne pa zdej dramatizirat o ne vem kakšnem tepežu nouser posted image

Nisem pa res vedla da se govori o mali punčkiuser posted image


Saj je napisala da jo je udarila. Tolk da je mela rdečo rokico. To ni isto al pa če ji daš rokico iz ustuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 17:40:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:43:29   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

ne prenasam nobene vrste nasilja,se posebaj ne nad otroci.
majhnemu otroku je zelo tezko razlozit ce nekaj dela narobe  ampak verjamem da se vedno najde nacin. to je popolnoma nesprejemljivo,odraslega cloveka tudi ne udaris takoj ko naredi nekaj kar ti ni vsec.


se čisto strinjam, sama ne tepem otrok in zakaj bi jo moja taščauser posted image  imam 2user posted image user posted image  pa jih ne dobita (tudi tretji jih ne bo!), za kaj takega kot opisuje veverička pa sploh ne pa je starejša stara 4leta, mlajša pa 1leto pa jima samo povem da to ni vredu, mlajši pa sem-če je nesla smeti v usta- izpulila iz rok udarila pa jo absolutno nisem, in sedaj že ve kaj je ba- brez da se jo je udarilo!
LP

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:45:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če se ne motim, je veveričica nekje pisala, da ima njena punčka le nekaj mesecev user posted image  Še mal, pa bo normalno, da se tepe dojenčke, al kako?


Ups,sem avtomatično mislila da je starejšauser posted image


Kje pa je meja, mislm starostna....da je kul če se tepe?




Ej,jaz mislim da ji
je mogoče pač tako malo bolj grobo dala roko iz ust.Moja je stara 4,5 leta pa stalno umazane prste tiši v usta pa ji potegnem roko iz ust.Tako sem si pač tako predstavljala ne pa zdej dramatizirat o ne vem kakšnem tepežu nouser posted image

Nisem pa res vedla da se govori o mali punčkiuser posted image


Saj je napisala da jo je udarila. Tolk da je mela rdečo rokico. To ni isto al pa če ji daš rokico iz ustuser posted image



To je pa res ja.Pa sej zdele že gotovo obračunava s taščo.Pove se ji svoje pa jeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:46:06   
Anonimen
Glejte saj ni važno koliko je stara in kaj je naredila, otrok se ne tepe! Jaz pop... da kdo udari mojega otroka, pa je lahko tašča, mama, raznorazne tetke al pa sam papež. Tega pa ne toleriram, ni šans.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 17:48:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:48:12   
tinica
Jaz tudi ne prenesem, da bi kdo mojega otroka tepel. Še jaz ga nimam pravice tepst kaj šele, da bi ga kdo drug. To je potrebno že na začetku jasno povedati, da se izognemo takšnim situacijam. Pri nas ga je deda tudi samo enkrat udaro pa se je moj tako razkuril, da je bilo takrat zadnjič.

Otrok se ne tepe še posebej ne tako majhnih. Ker vse kar naredijo narobe pač naredijo ker se jim zdi to normalno, saj tako majehen otrok ne dela stvari nameroma.

Po logikah nekaterih bi potem vsakega odraslega morali orenk prebutat za vse napake, ki jih naredi.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tašča je udarila mojo punčko
26.2.2009 17:49:20   
Anonimen
oprostite ampak morala sem to nekomu povedat ko  pa pride moj iz službe  mu bom pa tudi povedala svoje glede njegove ljube mame


Ti kar njej povej.
Obstajajo stvari, za katere raje vidim, da se jih otroku ne dela, in stvari, ki se jih NE dela, sploh, in tepez je ena taka stvar.

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?