|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:20:00   
Jančika_
Saj ne vem, kam naj dam tole. Če bo treba, me pač premaknite.

Torej, gre za slabo pošiljko plenic Babylove. Paket, ki sem ga kupila prejšnji teden, je vseboval popolnoma drugačne plenice kot smo jih vajeni: v mednožju niso ožje, trakci so krajši in manj elastični, gumica zadaj je manj močna, pa tudi na otip so drugačne. Na forumu sem prebrala tudi, da slabše vpijajo, ampak sama zaenkrat tega nisem opazila.

Dva dni nazaj sem to omenila prodajalki v DM-u, ki mi je povedala, da v njihovi prodajalni reklamacije še niso imeli in mi svetovala, naj se obrnem na šefico. To sem danes naredila, s sabo sem nesla eno plenico iz strarega in eno iz novega paketa. Imela sem srečo, ker sta bili ravno takrat v prodajalni tudi dve predstavnici s sedeža firme. Povedali sta, da so po Sloveniji dobili nekaj reklamacij in da so takoj poslali pritožbo. Jaz pa naj prinesem ovitek od paketa in eno plenico (zaradi serijskih številk) in mi bodo vrnili denar.

Rekla sem jima tudi, da mi je za en paket vseeno, da pa sem razočarana, ker so se plenice tako poslabšale. Strinjali sta se in rekli, da bodo naredili vse, da se to ne bo ponovilo. Bomo videli.

Vam pa svetujem, da nesete plenice nazaj, če z njimi niste zadovoljne!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:24:53   
morskadeklica
Jaz sem se pa že spraševala, kaj je narobeuser posted image user posted image  Ravno zaradi prepuščanja (babylove so bile edine, ki so zdržale čez noč) smo pristali na teh plenicah. Zadnji paket pa je res obup (že tretjič je plenica spustila). A mogoče veš, a bodo zdaj take plenice, a je samo ena runda pač zanič??? Da vem za drugič, a bomo ostal na babylove, a bomo spet menjaliuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:26:07   
total
Jaz sem jih glih prejšni teden kupila, ker mi jih je počasi začelo zmanjkovat,pa nisem opazila razlike,verjetno nisem naletela na to pošiljko,je pa dobro vedeti,hvala Janičkauser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:27:39   
Pikapolonica
TUdi jaz sem opazila razliko. Samo ne v tem, da bi kaj slabše vpijale - ker še vedno preživimo celo noč z lulanjem in jutranjim posteljnim kakanjem vred - samo, mi je pa čisto vsaka plenica iz tega paketa spuščala neke koščke gela.

Upam pa, da je to res bolj izjema kot pravilo!

LP, user posted image

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:31:59   
Jančika_
Jutri bom nesla ovitek nazaj in bom vprašala, razumela pa sem, da kot da je bila to slaba pošiljka. Po moje tako še ne bodo nič vedeli, bom pa potem sproti spraševala, kako je s tem. Ker če bodo po novem vse take, kot je zadnji paket, bom raje kupovala Libero, ker so vendarle malo cenejše. Malo jih imam na sumu (ne naših, glavne šefe v Nemčiji ali Avstriji ali kje pač so), da so rekli, ajd, tale Slovenija je nekje bogu za nogo, dejmo mi njim slabše pleniceuser posted image .  

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:40:43   
Urška*
Ojla!

Preberite zadnji moj post:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=646648&mpage=2&key=

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:41:05   
muki1
Vidim, da vas kar nekaj uporablja te plenice, jaz pa še nisem probala.
Kako ste zadovojlne z njimi, razen s to zadnjo pošiljko? So boljše, cenejše ? Jaz imam pamperske, na lumpi dobi neko alergijo na ritki od gumice.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:42:44   
Urška*
Muki, jaz sem z njimi več kot zadovoljna!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:50:01   
muki1
Sem prebrala post Urška, hvala za link.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:53:12   
Jančika_
Urška, hvala za link in informacijo! Tisto temo sem sicer prebrala par dni nazaj, a takrat tvojega odgovora še ni bilo.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 14:56:50   
polona2
Tudi jaz kupujem Babylove pleničke, razočarana nad njimi pa sem bila že kakšna dva meseca nazaj, ker so puščale gel. Zato sem kupila Libero, ki pa Hani niso odgovarjale in sedaj smo spet na Babylove pleničkah. Doma sem imela dva mala paketka. Eden je bil še iz stare zaloge, drugi iz nove. Pleničke so res tanjše in imajo druge slikice, ampak kar je najvažnejše, ne prepuščajo in tudi gela ne puščajo več na ritki. Jaz sem torej zadovoljna, tudi s temi, ki jih ve reklamirate.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 15:17:46   
b.nika
Prej sem uporabljala Pamperske, ker sem pa zasledila tu, da jih veliko uporablja Babylove in da so zelo kvalitetne, sem jih tudi jaz preiskusila.Žal pa sem verjetno med tistimi, ki so kupile "slabšo" kvaliteto.Vsako jutro ista pesem-user posted image čisto premočen,user posted image , zato se nama je pod pleničko vnela koža.Sedaj sem nazaj pri Pamperskah in nimamo nobenih težav.user posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 16:21:18   
Primoza
Jaz sem samo poskusno kupil en paket DM plenic, ker so trenutno cenejše od lumpijevih, če imaš DM 15% popust. Vendar nisme zadovoljen, če jih primerjam z lumpijevimi. Seveda pa ne vem, katere so, ali tiste za reklamirati ali pa kar običajne.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 19:34:22   
tinatona
Ej Primoza katero številko lumpijevih pa uporabljate? Jaz imam pol paketa 8-18kg in jih z veseljem odstopim, ker je mali dobil vneto ritko po njih (mi jih je škoda stran vreči). Če jih hočete seveda? 

Lp Tina

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 20:01:38   
urši*
šit, js sem pa glih dans kupla jumbo paketuser posted image
upam , da bodo vredu

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 21:56:57   
Primoza
8-18 kg bi bile ravno pravšnje. Edini problem je da sem čez dan, ko delam v Ljubljani tako zaposlen , da potem le še hitim po otroke v vrtec v Kamniku. Če imaš kako idejo za izmenjavo čez vikend, ko bom tudi delal v Ljubljani mi javi na privat.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 22:03:04   
superfly
Hm, jaz sem včasih uporabljala te planice, pa jih je enkrat v DM v MB zmanjkalo in mi je takrat prodajalka rekla, da starih nimajo več in da čakajo na pošiljko prenovljenih babylove plenic. No, jaz sem takrat kupila Huggies in ker sem bila z njimi zadovoljna sem ostala pri teh, tako da Babylove po tem nisem več kupila. Morda pa so to prenovljene user posted image Če je tako, škoda, sem razmišljala o tem, da bi spet kupila Babylove, po vsem tem pa verjetno ne bom.

lps

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
20.10.2005 22:48:36   
Annny
Mi imamo konstantne težave z Najino vneto ritko, tako da smo preizkusili že vse mogoče znamke plenic, med drugim tudi Lumpije in nove Babylove.
Pri Lumpijih me moti, da samolepilni trakovi ne držijo in je Naji plenica večkrat kar 'dol padla', zato sem kupljeni paket porabila tako, da sem jih ob vsakem previjanju spredaj zalepila še s selotejpom. Zoprno, res. Kvaliteta same plenice je pa dobra in jo lahko samo pohvalim.
Kvaliteta novih Babylove je bistveno slabša od starih Babylove in tudi od lumpijev. Pretanke so in elastika pri nogicah drži slabo. Po cepljenju je naša punči imela težave z diarejo in te plenice so se izkazale kot katastrofalne..sredi noči je prišlo vse skozi bodi, pižamico, spalno vrečo in še posteljnino..res sem zelo nezadovoljna.
A mogoče kdo ve..namreč nimam več računa od nakupa plenic v DM-u..ali jih lahko vrnem tudi brez računa glede na to, da je to njihova znamka in je ne prodajajo nikjer drugje? Hvala!

LP

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
21.10.2005 10:13:58   
asso
Jaz sem samo 1x kupila Babylove pa se mi niso zdele nič posebnega. Drugače sem uporabljala Pampers Premiums za čez noč, ker so debelješe. Sedaj imam Libero in se mi ne zdijo nič kaj drugačne od Babylove, te uporabljam samo za ponoči.
Čez dan uporabljam Pampers ActiveFit oz hlačne, ker so spodi ožje in tanjše, da ni čez dan videt samo plenica.



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plenice Babylove - reklamacija
21.10.2005 12:44:46   
tinatona
Evo Primoza sem ti pisala privat.

LP Tina

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?