|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 13:18:50   
Vrtnica79
.................. no, sem že nazaj. Končno mi je uspelo Vano spravit spat. Kosilo se kuha jaz pa imam zdaj 5 minutk zase.


Klarisima, vidiš kaj dela faušijauser posted image . Upam, da dobro orraviš z inšpekcijouser posted image .



Raho, bravo za zobkeuser posted image . Pa upam, da bo z babico boljeuser posted image .



Trdozimc uživajte na user posted image , pa spomni se kaj na nas.



Ursa1981 čestitke Anji za 6. mesecev
user posted image




Lep preostanek nedelje vsemuser posted image - in nekaj da se malo ohladite!



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 13:28:39   
želva
Vrtnica79. ti se pa tok lepo na vse spomneš in take fine slikce limaš. Sladoled sem pa že zmazalauser posted image

Trdozimc user posted image user posted image user posted image , vrži se še enkrat zame v vodo!

Vtrnica ja boga tvoja Vana, zgleda da bodo zdaj pri vseh zobki na pohodu. Pri nas tudi tako kaže.
Raho, bravo za zobe.
Lep preostanek nedelje

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 13:29:33   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: želva


Lep preostanek nedelje

[/q
uote]

Al sem neizvirnauser posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 14:28:51   
Skaana
user posted image

Ne boste verjele, moja dva drnjohata OBA isti čas... Atena že včasih sploh ne spi čez dan, tako da imam zdle jaz NEDELJO v pravem pomenu besede.

Najprej pokomentiram, ker že dolgo nisem (pa da me ne boste imele za žleht user posted image ):

vrtnica, čudovit seznam (zdaj lahko dodaš še zobke user posted image ), pa pestke za Vano, da ni kaj hujšega kot zobki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

Trdozimc, nadvse lepo se imejte na morju. Bom pa pogrešala tvoje sage, ja user posted image .

Raho, ja supeeeeeeeer za Črtoja in Geo (zdaj sem se spomnila, da te moram nekaj glede njufkičev na ZS vprašat). Pa že prvi Irajini zobki, iiiiii čestitke. A zdaj kaj boli, ali zna z njimi sesat? Ja, Atena je bila pred vrtcem eden najbolj zdravih otrok, kar jih poznam, letos pa že trikrat na AB in dvakrat huda viroza... user posted image Ampak k sreči do zdaj Aleksej ni nič pobral, zato sem jo kar puščala v vrtcu. Sem pa glede vrtcev ful jezna, ker ga nismo dobili tam, kjer se bomo selili. Zato bo Atena kar ostala tu, se bom pač morala 13 km vozit okoli v službo user posted image . Pa Aleksej je tu tudi dobil od septembra dalje. K sreči bo drugi otrok zastonj, tako da rezervacije ne bo potrebno plačevati.
Upam, da bo z babico ok in da boste imeli vaš big krst čimprej user posted image user posted image user posted image . Si pa čist predstavljam, kako je s temi povabljenimi, da ni zamer. Mi smo na Ateninem rojstnem dnevu imeli ulala ljudi, tiste, ki bi jih pa res rada imela, pa že nisem mogla več povabit... Drugo leto bo res treba neko drugo taktiko izbrat (beri le otroci).

Magi, čist si me navdušila s temi tvojimi izdelki. Res imaš čut za to. Jaz sem se pred leti, ko še ni bilo tolk različnih materialov tudi nekaj probavala, a se zdaj lahko skrijem v najtemnejši kot user posted image . Drži se, zdaj ko je Zaki doma. Tarči je pa taki cortek, da ni za povedat na tisti hokejistkini slikici... Moram pa priznat, da sem si bolj debeluščkastega predstavljala. Je pa sam tak lepo korenjakasto izpopolnjen user posted image . Kako pa kaj hiška?

Hokejistka, take skomine si mi nardila s temi slikcami, taki zlati sončki so tile naši... Jaz bi tudi prišla. A kaj ko je Lj od mene 140km user posted image . In zdaj taka vročina...

ElaM, uspešno z avtom user posted image . Moram ti pa povedat, da imam jaz tudi zlatega twingota l 97 s platneno streho in nalepljenimi trepalnicami... Res, čudovit avtek. Če ne bi varnost bila vprašaj, ga ne bi nikoli zamenjala. No, seveda ga še tudi lep čas ne bom mogla.

Klarisima, čakam na slikce male krščenke.

Lana, kako se je Blaž imel?

Želva, seveda, ko ga položim, je jok na kvadrat, se kar trest začne user posted image . Men je to res tako smešno, ker je tako zaspan, da mu učke kar skupaj lezejo...

Tejka, vesele čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image . Sploh je težko verjet, da je že naš najmlajši decembrček petmesečnik.

15.7. Kako je Klemen?

Andreja2000, vi se pa verjetno potepate user posted image . Tako je tudi prav.

Evo, zdaj odpošljem in ker še kar spita, sledi drugi del - mi o nas user posted image .





_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 14:51:59   
Skaana
user posted image

Aleksej je še kar ubošček, vročine sicer nima več, a ker imamo v stanovanju 28 stopinj, mu je vroče, nosek ima zadelan in še kar mu hrope v prsih, bomo videli kaj bo zdravnica jutri rekla.

Evo, se je zbudil in je že tečko...




_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 15:21:55   
Vrtnica79
user posted image  me je spet ven vrglo


No, pa še enkrat znova na hitro...........................


Vglavnem, zdaj je bil 1 uro taki jok da ni pomagalo nič, še ziza ne. Joj, res upam da bi bili zobki, ker tako tečna še ni bila nikoli. Jo moremo semo po rokah imet, še vsest se ne smemo je že drenje. Vročine sicer nima več. Pa še ju3 imama ceplenje in če bo taka bom prosila naj nama raje prestavijo.



Za seznam- če želite da dodam zobke mi tiste kateri user posted image  jih že imajo javite na ZS ali poudartie tisk da bo lažje razvidno.




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 15:28:53   
Vrtnica79
Zakaj mi je pa sladoled vrglo ven na čisto zgornjem postuuser posted image





Eh, kak sem jaz user posted image - zdaj pa se spet vidi. Mogoče mi vročina škodiuser posted image

< Sporočilo je popravil Vrtnica79 -- 1.6.2008 15:31:06 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 15:33:38   
15.7.
IZVIRNO SPOROČILO: Skaana

15.7. Kako je Klemen?



Klemzo je dober, glih zaspal je pred 3 urami, smo ga kopali v bazenčku in se je utrudil in še zdaj spi. drugače, ko pa čuje je pa sitko.


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 16:33:50   
Raho
Trdozimc, uživaj na morju....










































Ja, sem ti fauš. Tudi jaz bi šla, pa moram do 10. julija biti DOSEGLJIVAuser posted image

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 19:03:21   
t*e*j*k*a
Skaana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si se pa res na vse spomnila.
Upam da bo Alekseju kmalu bolje!!! Ste se že preselili?

RAho- superca za zobke, mene tud zanima če zdej kej boli dojenje? A kej grize?

No mi smo zaspali ob 18.30user posted image , je bil ful sitko. Še kašice ni jedel, jo bo ko se zbudi. Ko bo treba it spat bo itak ves razposajen in nič utrujen.
Ponoči smo se trikrat zbudiliuser posted image res ne vem kaj mu je zadnje čase- mogoč zboki  (nimam pojma!!!)

Vrtnica79 upam da Vano dajejo samo zobki in da bo čimprej bolje!!

Trdozimc-jaz bi tud na morje šla (morm še 2 meseca počakat)

Šibam papa

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 19:04:08   
t*e*j*k*a
ZA seznam zobkov- lahk napišeš št 0      user posted image user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 20:36:36   
hokejistka
čveke dober večer!

Našega škrata danes uspava ati. Me prav zanima, koliko časa bo trajalo, da bo utonila v deželo sanj.

tejka tudi mi nimamo še nič zobkov user posted image
trdozimc uživajte na morju. Jaz že odštevam user posted image Boš zdržala brez RR?
vrtnica79  čimprej se pozdravite user posted image . Verjetno so res samo zobki. Pa hvala za sladoled. Sem si ga privoščila po kosilu. Ker sem v fazi pridobivanja moje prejšnje poostave sem si privoščila Planico brez dodanega sladkorja user posted image .
raho razočarala si me. Vrstni red ni pravilen user posted image . Čestitam za zobka in za Črtojev pogum user posted image . Predvsem pa veliko user posted image za tvojo babico. Sigurno imate najbolj IN voziček na vašem koncuuser posted image . A ste poželi že kaj zavidljivih pogledov?

želva ja, naša je že začela kazati zametke svoje volje. Če ji vzamem kakšno "prepovedano igračo" (beri revijo ali časopis) čisto ponori. Blazno rada namreč "bere" raznorane knjigice. še raje pa ima tisto, kar berem jaz. Samo če dobi kaj v roke, je popolnoma poslinjeno in zmečkano. Zelo zanimiv pa so tudi raznorazni daljinski upravljalci in mobiteli. v ta namen se je pripravljena močno potrudit.
Je mož preživel "maraton" ?

klarissima kako ste preživeli krst? Verjetno še žurirate...

ElaM kateri avto vam je pa ušel, če ni skrivnost. Veš, midva sva oba nora na avtomobile. Že ni bil tapravi. če so vam ga speljali pred nosom. Enako se je zgodilo nam. Sva se iz LJ peljala do CE in so ga 30 min prej prodali. Pa ga čez 14 dni vidiva, da ga novi lastnik naprej prodaja. user posted image Še dobro, da ga nisva vzela.

koliko spijejo vaši user posted image na dan. Jaz juliji komaj uspem 30ml na dan po flaši podtaknit user posted image . je res, da je še pretežno doejena, ampak se mi zdi, da manj lula zadnje dni, ko je tako vroče.

No, Julija še ne spi..... Grem v pomoč user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Decemberčki 007
1.6.2008 22:35:36   
klarisima
Čer user posted image
Samo na brzino sporočam, da je krst potekal kot po maslu user posted image
Mala ga je celega prespala user posted image user posted image in župnik je rekel, da se mu kaj takega še ni zgodilo user posted image še ko jo je z vodico polil je spala user posted image neverjetna je user posted image user posted image user posted image
V glavnem moji Štajerci so razbiljali monotonost Primorcev in celo zaplesali user posted image

Zdaj pa se grem moji princeski pridružit, ker še komaj gledam...pospravila pa bom ju3 user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 8:30:49   
lana38
Komaj uspem vse prebrati, kar napišete. Ko začnem jaz pisati, pa se ponavadi oglasi Tim. Tako, da nimam dosti časa za pisanje. Zdaj se je tudi že zbudil in se pogovarja. Bom pa kmalu morala iti k njemu, ker se bo naveličal.
Blaž je prišel včeraj domov. Pol ure pred prihodom avtobusa sem dobila kar 3 sporočila, da pridejo in naj obvezno pridem po njega.user posted image  Prej me pa 3 dni sploh ni pogrešal in me je kar pozabil klicati.user posted image  Imel se je lepo in bi kar tam ostal še nekja časa, tako je bilo zanimivo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 8:55:48   
nian
pozdravljene čveke!

zobki: 2. glede na tečnobo in neješčnost in zbujanje ponoči in slinjenje in tlačenje stvari v kljunček jih pričakujemo najmanj 10 user posted image

smo bili čez vikend ne enem kmečkem turizmu in je bilo prav fletno. so imeli eno malo gugalnico na dvorišču in je postala aljina. tako da jo gremo kupit nekam danes, da jo namontiramo na vrt.

ko sem brala sem imela en cel kup stvari za napisat, potem pa je en telefon padel in sedaj ne vem nič več.

čestitke za rojstne dneve, vsem bolnikom želim obilo zdravja ... potem pa že ne vem več


_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 9:22:54   
ursa1981
Vrtnica79 - HVALA!
Ja naša Anja je mela včeri pol leta, kako hitro čas beži.
Smo bili pa v petek cepljeni in smo dobili ponoči vročino - ja bilo je kar hudo, zdaj pa mi ga že dve noči ponoči biksa, zvečer težko zaspi, nato pa se prebuja ponoči in se pogovarja in neče zaspat. Sm kr mal živčna zraven, k še jst pol ne morm spat.

Drugače pa smo ful zrasli spet mamo že 67,5 cm in 7380 g - kar je baje skoraj za kilo premalo. Meni se zdi Anja čist prov lušna in ni preveč bajsasta in ne preveč suha, tako, da se ne bom sekirala.

Vidim, da že imate zobke, pr nas ni nič, tisto kar smo mislili, da bodo zobki je bila le cistica tako, da za enkrat še ni nič.

Drugače se pa Anja skupaj z mano že namaka v bazenču in ji je prov fino. Morja verjetno letos ne bomo videli, mogoče za kake 3 dni, gremo pa septembra z babico in dedijem v toplice.

No, ja nekej pa bo.

Se še kej oglasim.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 9:37:19   
t*e*j*k*a
DObro jutro!!

Mi smo se ponoči dvakrat zbudili, ni blo take panike, tko da smo lepo naspani.
Je pa mali fulk sitko, noče bit več v ležalniku, kr dere se, nč mu ni všeč...Se tolažim s tem da so zobki.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

koliko spijejo vaši user posted image na dan. Jaz juliji komaj uspem 30ml na dan po flaši podtaknit user posted image . je res, da je še pretežno doejena, ampak se mi zdi, da manj lula zadnje dni, ko je tako vroče.




Naš tud skor nč ne pije, pa lula mal manj.

Klarisma superca za krst, štajerci so itak zakonuser posted image user posted image

Lana38-ja tkrat ko je nujno te itak pokličeuser posted image Glavno da se je mel fino, a ne!!!!

No naš tečko je zdej v ležalniku(čudež, kr drgač kr ritko dviguje in ga sploh ne morem pripasat)

Jaz komi čakam, da nem stric ki nam stene kita konča, kr mi je že tečno celi dan za enga skrbet, pa še malega zraven. No sej ni tko hudo, ampak skrb pa vseeno morš met.
TA tedn greva zbrat vtičnice-model in barvo, komi čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej pa morm it kruh ven iz pečice vzet-sem skor pozablauser posted image

papa


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 10:04:41   
Vrtnica79
Jutro, za nami je še ena neprespana noč. Bogo revico tako muči, da je cela razdražena. Vročina je prisotna samo ponoči- 38. Zdaj zjutraj pa jo je imela 37,5 saj ni toliko- ampak se ji vidi da nekaj ni vredu. Boma tako videle kaj se dogaja, ker imama danes posvetovalnico. Nisem navajena da bi jo zobki tako mučili, ker Lataši so pokukali ven brez problema.



Klarisima super za krst. Štajerci pa s(m)o itak zakonuser posted image .Čakam na fotke......


Lana no vidiš da se je Blaž spomnil nate vsaj ko se je vozil domov. Glavno da je užival.


Nian čestitke za 2 zobka user posted image



Ursa a da se je tvoja premalo zredilauser posted image  Meni se ne zdiuser posted image  Koliko je že imela ob rojstvu?


Tejka super da že finiširate v hiši. Kako bo šele fino ko bo vse narejeno. Takrat boš pa tak samo uživala.


In še čestitke kar štirim 6. mesečnicam-
Tjaša (Lorch)
Lara( Kim80)
Zoja (Lilprincess)
Lea (Puhica26)
 


user posted image





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 10:07:00   
Raho
Na hitro, ker potem letim v službo!

Hokejistka, kje sem ga pa ruknila mimouser posted image . Saj sta prvi in druga Taras in Julija. Ali pa sem jaz že čisto neumna.user posted image user posted image user posted image user posted image , kar je tudi možno. Mi vročina škodi.

Ne boste verjele - nam poganja že 3. zobek. V roku enega polnega tednauser posted image . Upam, da jih do konca meseca ne bo dobila vseh dvajsetuser posted image user posted image user posted image user posted image . Ker jo potem že moram naročiti pri zobozdravnikuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Naša noče piti ničesar - sem poskusila vodo, čaj (vsaj 5 okusov), pa poleg protestira in se pritožuje. Zato ji ne bom dala dokler ne bo krize nič. Sicer pa se po novem tako ali tako doji na 20 minut - to je edina sprememba odkar ji izraščajo zobki.

Mene pa očitno daje spomladanska utrujenost. Že 2 večera zapored sem ob devetih mrknilauser posted image .

Letim, ker je Živa začela voziti (to pomeni, da je zrela za spanje). Črto mi je pa tako ali tako pobegnil dol k babiciuser posted image - samo šel je pogledat, če bi mogoče tam dobila kaj drugega za zajtrk (mu namazani kruh očitno danes ne diši)user posted image

Čestitke vsem za polletnico - evo toritce, ampak samo polovicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image : user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In pa seveda, Klarissima - čestitke za krst. Kdaj bomo videli slikice????

Aja Ayo, sem pogledala slikice iz krsta - gabriel je tak cukeruser posted image

Pa še ena fotografija naše damice:

user posted image


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 2.6.2008 20:24:22 >

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 10:10:04   
Vrtnica79







user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image 28.11.2007
VANA (2860g- 45,5cm) Vrtnica79
 
user posted image 29.11.2007
ALEKSEJ (3330g-51cm) Skaana
 
user posted image 30.11.2007
VICTORIA (2044g-44cm) in SARA (1830g- 45cm) Soncek.djukelica
 
user posted image 01.12.2007
ANJA (3360g-50cm) Ursa1981
 
user posted image 02.12.2007
TJAŠA (3200g-49,5cm) Lorch
LARA (2890g-48cm) Kim80
ZOJA (3090g-50cm) Lilprincess
LEA (3500g-51cm) Puhica26
 
user posted image 05.12.2007
AJDA (3630g-51cm) Danvari
 
user posted image 06.12.2007
EVA (4200g-54cm) Andreja2000
IVA (3780g-54cm) Trdozimc
 
user posted image 07.12.2007
MANCA (3130g-51cm) Želva
ALJA (3420g-50cm) Nianuser posted image user posted image
 
user posted image user posted image 08.12.2007
NICK (3430g-51cm) Mat3ja22
ZOJA (3700g-55cm) Vetrnica
ŠPELA (3320g-50cm) Klarisima
ZALA (3290g-51cm) Lili8
 
user posted image 10.12.2007
IRAJA ŽIVA (3480g-52cm) Rahouser posted image user posted image

user posted image 13.12.2007
TIMOTEJ IAN (3860g-52cm) Loncica
 
user posted image 14.12.2007
MANCA (2680g-49cm) ElaM

user posted image 18.12.2007
TARAS (4330g-56cm) Magi*
KLEMEN (3880g-55cm) 15.7.

user posted image user posted image 19.12.2007
EMA (3210g-53cm) Skyline
TIM (3940g-51cm) Lana38
TEJA (3230g-52cm) Karmy85
MIA (3340g-52cm) Baby27
 
user posted image 20.12.2007
GABRIEL (4540g-55cm) Ayo

user posted image 23.12.2007
LOVRO (3850g-54cm) Pikica*

user posted image 25.12.2007
JULIJA (4055g-54cm) Hokejistka
 
user posted image 26.12.2007
AŽBE ( 4710g-57cm) Poka1

 
user posted image 31.12.2007
JAN (3215g-50cm) T*e*j*k*a
 
 
 
22user posted image

10user posted image  

 



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 10:13:38   
Vrtnica79
Uuuuuu, Raho kaj morem že 3user posted image  dodatuser posted image  Kak fino da so ji že pokukali. A ni imela nobenih težav?



Iiiiiiiiii kaka frajerka jeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Prava pozerka!!!!!!!





< Sporočilo je popravil Vrtnica79 -- 2.6.2008 10:15:23 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 10:27:32   
soncek.djukelica
ojla,

evo mene spet med vami!Se pa kar veliko dogaja na tej temi, sem cca eno uro brala za nazaj!
Moje punce so v redu, prestopile magično mejo 6 mesecev in pričakujemo prve zobke!
Smo pa že pri vsakem obroku na GH, nakar jima ponudim tudi dojko in tudi to vzameta, čeprav kar čutim,da se mi je količina mleka zmanjšala odkar smo začele z dodatno prehrano! Kuham jim pa žal še ne, sem 2x probala, pa se jima je obrnilo!user posted image
Sara se je obrnila že na trebuh in celo noč lahko tako prespi, Victoria se pa počasi obrača! Je pa res težaven otrok, ker sitnari preden zaspi in pol jo moraš imeti na rokah, pa gujcat jo... medtem ko Saro lahko komot položim v posteljo in se bi sama z rokicami igrala, se obrnila in zaspala!user posted image
Vrtnica, popravi seznam, Victoria je imela 2040g!
lp vsem


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 11:21:30   
pikica*
U, ste pa naklofale čez vikenduser posted image . Mi smo se pa raje potepali. V soboto smo šli na Zbilje in potem še na ribice tam v bližini, v nedeljo pa smo spet leteli na Dolenjsko in uživali na pikniku. Mulčka sta bila pa cel vikend prava angelčka. Ko bi le trajalouser posted image .

Kar se spanja tiče.....možno, da je otreokom vroče. No, vsaj pri nas je bilo tako. Zoje je bila prvo poletje itak čista katastrofa, dokler nismo skužili, da punči ne prenaša vročine. Lovro je pa sicer malce boljši, ampak vseeno je ponoči kar bogi. Tako je zdaj čez noč oblečen samo v pižamco brez podplatkov, pokrijem ga pa samo s prevleko od kovtrčka. Pa še to bolj zato, ker si jo rad čez glavo potegne (mora imet vedno nekaj čez glavo, ko spi). Vse, kar je več, mu je preveč.

Nimam pojma o čem vse je še tekla beseda....aja, veliki kviz "kdo je kdo".....nimam pojmauser posted image . Samo Tarasa prepoznam, pa še to bolj zaradi vozičkauser posted image . No, upam, da bom vseeno lahko prišla na naslednjo kavicouser posted image .

A že 6-mesečnike imamo? Joj, gre hitro čas. Čestitke!

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 11:51:10   
lana38
Sem pozabila mojega user posted image  pohvalit, ker nam je v soboto stanovanje počistil in pospravil.user posted image Še Blaž je bil včeraj presenečen, ko je prišel domov.
Tim spije od 10 do 20 ml čaja cel dan, pa še to mu komaj podtaknem. Verjetno ni žejen.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Decemberčki 007
2.6.2008 12:13:43   
hokejistka
Midva sva že nazaj iz dopoldanskega sprehoda. Julija je za malico zmazala celo majhno jabolko in pol manjše banane, potem se je pa še dojila user posted image .

lana38 pridnega možeka imaš. pri nas je pa bolj tako, da ju jaz ven naženem in potem sama pospravljam. Je tako v manj časa več narejeno.

pikica naslednjič se nam pa obvezno pridruži. Upam, da bomo kmalu ponovile, ker se dopust hitro približuje.

sd lepo, da si se oglasila in super da tvoji deklici pridno napredujeta.
raho Iraja Živa je pa res en cuker user posted image . Kako to misliš, da jo dojiš na 20 min user posted image a si mogla dopust vzet, da ti to uspe? Pri vas grejo pa zobki res po tekočem traku. Mi smo pa še vedno škrbasti user posted image

tejkaa  je kruh uspel? A prideš še k meni en hlebček spečt. Jaz bi tudi domačega jedla user posted image

Tamala že tečnari in ni več zadovoljna v igralnem centru, tako da mi že visi v naročjuuser posted image . Uživajte

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?