|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 16:38:46   
lumpa6
vesele velikonočne praznike

user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 16:47:16   
buškica
Ojla, evo nas nazaj. So nas domov poslali. Eeg je bil ok, smo dobili novo zdravilo, ki bo počasi nadomestil oba ki jih rejema sedaj. Upam, da bo pomagal. Gaja je bila zlata pridna punčka in je vse prestala z nasmehom na ustih. Tako da imamo sedaj kontrolo čez 14 dni in do takrat se bo že več vedelo.

Moram pa reči da so tu zdravniki in sestre zlati.

Tako na kratko, ker me Gaja že kliče. Papa


VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE PA VELIKO PIRHOV IN POTIC.




(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 17:00:04   
lemavrica
No zelenjava mu ni šla, očitno bomo še malo počakali s zelenjavo.

Vsem želimo vesele velikonočne praznike
Lemavrica, T & Jaka
 
user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 18:37:26   
PBJ
Še malo o nas, tik pred praznikiuser posted image

Malo pišem, ker imam še  precej drugega dela, berem pa vas še kar pogosto.

Ana zdaj dobrih 14 dni uživa gh in prav lepo nama gre. O mililitrih ne bom pisala, ker ji zmeraj sama delam hrano in niti ne merim, koliko poje. Prvi teden sva poskušale par žličk in ko sem videla, da ji ni, sva končale. Zdaj pa poje kar precej žličk, tako da se lepo naje in eno dojenje opustiva. Do sedaj je poskusila zelenjavo (korenček, cvetačo, grašek) z  rižem, krompirjem ali polento. Drugi teden bova dodale še piščančka.
Jutri bo pa poskusila sadje in me zanima, kako ji bo všeč oz. kako hitro se ga bo navadila.

Ponoči spimo, tu in tam se kaj prebudi za cartanje v veliki posteljiuser posted image , čez dan pa je raje pokonci, da česa ne zamudi, tako da spi le 3x po 3/4 ure...

Jaz pa sem na mlečno-jajčni dieti, čeprav bom šele v sredo videla, kaj ji škodi (če bo seveda pokazalo). Ampak koža je sedaj kar precej boljša.


Vsem vam in vašim najdražjim želim prijetne in zdrave praznike, predvsem pa lepo pomlad. 
 
BUŠKICA, zate in za tvojo sončico pa user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 20:10:00   
aljab
" Mami, nisem pil vode iz Zojinega lončka ( flaške). Kolk je pa prej bilo vodice notri?"
Namreč ko jo je prinesel zraven, je bila skoraj prazna. Vprašala sem ga kdaj prej, pa mi je odgovoril:
"Ja pred tem, ko nisem pil Zojine vodice."


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja ena je že večkrat spraševala o prenosni posteljici za stajco, pa vedno pozabim odgovorit. Jaz jo mam, pa se mi ne zdi dovolj trdna za stajco. Jaz jo mam od Lemi...mogoče ta dražje so bolj trdne. Če kaj pomaga.....


Punce lepo praznujte!!!!




< Sporočilo je popravil aljab -- 21.3.2008 20:11:04 >

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 20:11:43   
aljab
ah...tud jaz ne znam citirat,......

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 20:42:13   
annie
Tudi z naše strani vam želimo vesele in prijetne velikonočne praznike...mi bomo čez praznike pri mojih starših, česa se zelo veselim user posted image ...vračamo pa se v pon. ali torek. Tako, da uživajte in lepo cartajte user posted image in seveda ne pozabit tudi na user posted image ....user posted image user posted image


P.S.: pa ne se preveč nažirat user posted image

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 22:56:29   
sandra85
annie eneju je TEKNILA prosena kaša z bučkami in je pojedu 240mluser posted image user posted image user posted image
skuhala pa sem jo po navodilih: skuhala do mehkega
, pol sem skuhala posebej bučke in pol umešala in pretlačila z vilico.
pikica pokica user posted image user posted image user posted image Nik je prava faca-saj to drži: otroci ne znajo lagatuser posted image
buškica super, da ste doma!!!
no, lepe pranike še z naše strani!!!

user posted image


< Sporočilo je popravil sandra85 -- 21.3.2008 22:57:03 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 0:48:17   
december06
No, danes sem pa jaz nočna ptica. Sem bila zelo pridna popoldne. Sem spekla kruh, pa kar dva marmorna kolača (še enega za taščo, ker je ravno komentirala, da ga bo kupla, no, ne peče veliko in sem imela še ravno sestavin doma), seveda je blo treba gledat še BB, prej še malega skopat, potem še cote obesit in zlikat. No, zdaj sem pa pravkar končala še potico. Bomo vidli kaj bo jutri, ups danes, rekla potička. Javim.
aljab kako ti je ratala potica? Ali si je kr ne upaš prerezat, ko na zunaj tako lepa zgleda? user posted image user posted image user posted image

VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE IN VELIKO NASMEŠKOV NA OBRAZU.

P.S. Lina, v ponedeljek pa raje ne sprašuj po kg. user posted image user posted image user posted image user posted image

Nočko vsem.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 7:42:07   
surya
Tudi od nas lepe velikonočne praznike vsem!
Jaz pa letos na veliko štrajkam. Nisem nič prpravljala za praznike user posted image . Mi vsako leto toliko tega ostane, da je kriza. Pol pa mečem. Itak gremo danes k staršem od user posted image , jutri k našim. Edino torto bom spekla za brata, ka ima rojstni dan.

Sandra, Izak noče na lonček pit. Sem najprej to probala, pa ni šlo, pol sva pa začela na flaško. Pa tudi ne gre. Edino jabolčni sok, od sveže skuhanega kompota pije. Če je prav topel. Falot user posted image . Na dan ne spijeva več kot 20ml.

Pikica pokica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pbj, tudi nama so rekli, da ima verjetno alergijo na KM, ampak da ne fejst, pa da testi itak ne bi nič pokazal. V kakšni obliki se vama kaže alergija in v kolikem času po obroku?

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 7:43:08   
helenav
jutrooooooooo

ste nabrale jajčka:-)))  user posted image


so pripravljena za [img]http://www.ani3.dk/paske04/paske330%5Cyg19.gif[img]

PRIDNE!!!

Mi letos štrajkamo.......

Drugače pa smo danes prespali noč brez hranjenja....če ne upoštevam 20 ml čajčka ob 00.00 smo jo tudi prvič prespali v enem kosuuser posted image user posted image user posted image user posted image ...KONČNO...

Zato pa še vedno nazadujemo na drugih stvareh..še vedno ne sedimo in steguje se ko crknjena mačka...komaj čakam da dobim datum za telovadbo...v torek jih bom malo zagnjavla...da če čakajo da pride na 8 mesecev, ko bo sploh pepozno za vaje....user posted image user posted image

Grem , se pritožuje.....

Lep deževen/zasnežen vikend


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 8:48:57   
LINA31
Dobro jutro tudi z moje strani,


z Žanom sva že vstala in malo potelovadila. Je pravi lenih...ga moram vspodbujat, da se kej obrne...če pa me ni zraven, pa to hitro sam narediuser posted image user posted image . Je pa res, da full lepo sedi. Bom probala jaz posneti ene par slikic kako so nama pokazali sedeti pa jih dati v album, glede na to, da guppy nima časa...saj ne bo jezna, kajneuser posted image .
helenav...ti kar zateži za NFTH...češrav v LJ se čaka tudi do 5 tednov na datum...res groza.

Tudi jaz sem gleda BB včerja, pa potem Talente v belem. Srček je spet ponočeval....joj ti moški...še dobro, da me do jutra mine jezauser posted image user posted image . Danes grem pa jaz.

Pri nas full sneži. Jaz pa bom šla zdajle pirhe barvat.
Pa kej napišite...

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 8:50:53   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: december06

No, danes sem pa jaz nočna ptica. Sem bila zelo pridna popoldne. Sem spekla kruh, pa kar dva marmorna kolača (še enega za taščo, ker je ravno komentirala, da ga bo kupla, no, ne peče veliko in sem imela še ravno sestavin doma), seveda je blo treba gledat še BB, prej še malega skopat, potem še cote obesit in zlikat. No, zdaj sem pa pravkar končala še potico. Bomo vidli kaj bo jutri, ups danes, rekla potička. Javim.
aljab kako ti je ratala potica? Ali si je kr ne upaš prerezat, ko na zunaj tako lepa zgleda? user posted image user posted image user posted image

VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE IN VELIKO NASMEŠKOV NA OBRAZU.

P.S. Lina, v ponedeljek pa raje ne sprašuj po kg. user posted image user posted image user posted image user posted image

Nočko vsem.



PRIDNAuser posted image user posted image .
BOMO TEHTANJE TA PONEDELJEK SPUSTILEuser posted image

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 9:05:22   
NalLa
Rožica ti si zadnjič rekla, da tvoj mali ne mara zjutraj mleka. No naš tudi ne in mi je P včeraj rekla naj se ne sekiram in naj mu pač dam kar 2x na dan rižolino ali kaj podobnega, važno da mleko nekako dobi. Če tako dobi dve merci mleka na dan, naj bi to bilo čisto o.k...

Včeraj me je P še spraševala ča ima Lan kakšen zob in jaz pametna rečem da ne, pa pravi no, bomo vseeno pogledali in ugotovi, da ima že 1 zobek. In nato sem bila jaz ponosna kot da bi jaz ne vem kaj naredila, ne pa lan zob dobil.

Aja še nekaj. Kako si tiste, ki ponoči dajete AM čim hitreje pripravite flaško? Ker je bil Lan navajen, da se doji in je takoj dobil zizo je sedaj kar kriza tistih par minut preden jest flaško naštimam.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 9:51:55   
jst86
jutro
user posted image  Lanu za zobek!če nisi opazila,da ga je dobil je bil verjetno pridenuser posted image .glede mleka-če gre pozno spat in sumim da bo kmalu jedel,mu naštimam preden zaspim.sicer piše da naj bi se mleko porabilo v 2 urah,sam jst mu ga kar dam.aja pa pod povšter ga dam da ostane topel.user posted image če pa me preseneti-skoraj vedno,mu dam najprej mal čaja,potem dudo in mu hitro pripravim.jst mam vse v sobi-termovako z vrelo vodo,v flaškah pa odmerjeno količino mrzle vode,tko da ko vročo dodam je ravno pravšnja temperatura.stresem odmerjen prašek v flaško in že papamo.zvečer grem v sobo kot vojak(s termovko na rami) in kot kelnarca(s pladnjem)user posted image ,pa se mi vsi smejijo.user posted image  upam da sem ti dala kakšno idejo.

aljab jst sm 100x spraševala za to prenosno posteljico,pa sem se odločila raje za stajco in bo na morju kar v njej spal.hvala!

LEPE PRAZNIKE VAM ŽELIMO TUDI MI!

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 11:16:46   
helenav
O JST ti morem obvezno povedat....da Klara odkar je v novem vozičku, uživa sto na uro...in jaz tudi..saj grem komot ven tudi za 3-4ure...ti kako si?Kako sprehodi?

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 12:37:57   
babyrok
NaILa - mene so v Pediatrični naučili pripraviti mleko v naprej, ker sem ga morala tudi gostiti in v hladilniku lahko stoji do 24 ur. Jaz ga vedno pripravim zvečer v flaške za naslednji dan in sicer tako, da ga na hitro ohladim v 20 minutah in ga takoj dam v hladilnik.

Rok je še malo smrkav ampak je že veliko boljše. Pri čiščenju noska je pa tako priden, da sploh ne morem verjet. Ko mu dajem fiziološko v nos (5 brizg po 1ml v vsako nosnico) se sploh ne joka več. Kakšno olajšanje je to, ker se mi je vedno kar srce trgalo, ko je bilo treba čistiti. Čeprav zdravniki pravijo, da se nam takrat, ko jim čistimo ne smejo smiliti, ker je to dobro za njih, ampak je hudo poslušati tak jok. Zdaj mu pa zapojeva Hudo mravljico... in se čisto umiri in potrpežljivo prenaša, da je konec. Jaz sem tako vesela.

Če katero zanima kako zgleda babyvac naj si pogleda filmček pod link, ki sem ga pripela v četrtek. To je res super stvar za čiščenje, saj ne znajo sami izpihati. Mi smo iz noska v 3 dneh potegnili čuda ni pol...

Lepe praznike in veselo kepanjeuser posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 14:02:51   
jst86
helena midva sva do zdej hodila na sprehode z lupinico v vozičku,zdej sm kupila pa trikolesnika abc design rodeo,sam ga še nisem sprobala,ker sem ga dobila šele v četrtek.ko me je videl sva komot vozičkala,brez joka.user posted image  vidiš pa lahko tud midve vozičkava!user posted image

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 15:54:47   
guppy
Sandra, za seznamček!
Maja ima 1. zobek!!! Datum: 21.3.2008!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 17:18:16   
Naty 76
Pošiljam vam zajčka, ki rad barva jajčka, 
eno pišče, ki hren išče 
in kuharico lisico, da vam speče orehovo potico. 


Ker imate zdaj pomoč,
v miru in harmoniji uživajte Veliko noč!  

Guppy, danes pa zobki skačejo ven. Žan ima že tretjegauser posted image . Sandra za seznamček.



_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 21:27:57   
NalLa
babyrok in jst86 hvala za odgovor

< Sporočilo je popravil NalLa -- 22.3.2008 21:30:08 >

(odgovor članu Naty 76)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: septembrke 2007, 2.krog
22.3.2008 22:05:50   
sandra85
NaILa, guppy in naty user posted image user posted image user posted image za zobke!!!user posted image
NaILA, kateri dan pa napišem na seznamček?

mi imamo obisk iz štajerske za vikend (oziroma do torka) in uživavamo...
jutri se gremo kopat (js se ne bom, ker imam user posted image user posted image ) je pa teta čisto nora, da se bo lahko ona z svojim nečakom kopalauser posted image
enej je začel pridno papcat (na obrok poje 200-250ml GH), rad gloda piškotek, nor pa je, ko mu dam kej sladkega tako da mal okusiuser posted image

lepo se imejte pa veliko sončka vam želim (mi smo ga danes imeliuser posted image tako da je bilo super za dolg sprehod!)



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: septembrke 2007, 2.krog
23.3.2008 6:38:47   
NalLa
Sandra bom zbrala en dan vse podatke (še od kg in cm,  ki jih nisem nič sporočala) in ti vse skupaj napišem

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: septembrke 2007, 2.krog
23.3.2008 8:20:50   
helenav
user posted image

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: septembrke 2007, 2.krog
23.3.2008 8:24:53   
helenav
dobro jutro

pri nas sonce.....vremenarji so spet udarili mimouser posted image user posted image .

Včeraj me je pekova podzavest premamla in sem naredila tole.:
user posted image

seveda, danes jo že pol manjka.....


sandra katere pleničke daš Eneju za v bazen?

mi pa s hrano štrajkamo....nasploh se mi zdi, da nekam zmanjšuje obroke....pa fulll pije....vaši tudi? Naša popije nekje 200ml čez dan komot....

zdej pa še ena naloga...ki sploh ne paše takim praznikom..čez teden dni bom spet leto starejšauser posted image user posted image user posted image user posted image ...in kupila si bom orbitrek, da me ohranja mlajšouser posted image ..šalo na stran....a ima ktera kašne predloge kateri orbitrek kupit....cena od 200 do 350 eur...več ne dam....ker prah pa ni tako dragocenuser posted image user posted image .

lep dan in praznik.....

< Sporočilo je popravil helenav -- 23.3.2008 8:25:46 >


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?