|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
5.5.2008 21:27:56   
Fargesia
Lučka, jaz pa zate navijam!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Klomifenke 2008
5.5.2008 21:29:46   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

Lučka, jaz pa zate navijam!!!!!!user posted image user posted image user posted image
 


Hvala, hvala, hvala. user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Klomifenke 2008
5.5.2008 21:31:39   
neela
Evo mene po dolgem času...

maša
- naj se ti še zadnjič ta user posted image čimprej najavi na obisk, potem pa stran z njo za vsaj 1 leto! Želim ti veliko veliko sreče, da ti že majček prinese user posted imageuser posted image user posted image user posted image


Ostalim klomifenkam pa sporočam, da je že čas, da zopet kakšno roza pobarvamo!!!! Naj se maj razcveti v roza barvi!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Klomifenke 2008
5.5.2008 21:32:53   
Fargesia
ooo, neelika, hvala! ja...čakam in čakam...pa nič...ne upam pa testa narest...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Klomifenke 2008
5.5.2008 21:37:51   
lučka 25
O, neela. Si prišla od pogrešanih. se pa popolnoma strinjam s tabo, da je že čas, da spet kakšno prestavimo na roza seznam. Tudi jaz pogrešam to.


Tko, da veselo oblecimo navijaške drese in navijajmo.
user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Klomifenke 2008
5.5.2008 21:41:19   
Fargesia

                              user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • miska73 - 6.ciklus (čaka na laparo)
  • Efi - 5.ciklus (3.IUI)
  • maša82 - čaka na IUI(5.ciklus - 24 m)
  • lučka25 - 3.ciklus (drugače 6.ciklus) (36m)
  • PENCA - 5.ciklus
  • neela - čaka na laparo (22m)
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • waiting - 4.ciklus 
  • nf-8.7. laparo-4.ciklus(21m)
  • roth - 4.ciklus 
  • reby - 3. ciklus(laparo 7.3.)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 3.ciklus
  • bozza - 3.ciklus (5.5. laparo)
  • S1902 - 2.ciklus (drugače 4.ciklus)
  • Čačka - počiva en ciklus(3.ciklusi so za njo-laparo)
  • biba77 -  IUI (2. ciklus K)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • stella81 - 3.ciklus
  • jazzz27 - 3.ciklus
  • Arual - 3.ciklus
  • Lu33 - 3.ciklus
  • naska - 3.ciklus
  • jenyj - 3.ciklus
  • pegas - 2.ciklus
  • METULJ1 - brez K (2.ciklus) (13m)
  • bayb77 - 2.ciklus
  • trinity22 - 2.ciklus - 10.5. test
  • andre3a - 2.ciklus
  • biba12 - 2.ciklus
  • Cari - 2.ciklus - 8.5. test
  • pa3cija - 1.ciklus
  • Mona Liza - 1.ciklus
  • inda1 - 1.ciklus
  • lunica85 - 1.ciklus
  • mimikimi - 1.ciklus
  • atina1 - 1.ciklus
  • sanna - 1.ciklus
  • s.k.. - 1.ciklus
  • tina77 - 1.ciklus


       user posted image SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKE user posted image
  • stunfek - 4.ciklus (test 14.2.)user posted image
  • mmanca - 1.ciklususer posted image
  • nosečka maja - 5.ciklususer posted image
  • amor realuser posted image
  • Bety upauser posted image
  • Petra1111 - 5.ciklususer posted image
  • Janney - naravno user posted image
  • pike -1. ciklus user posted image
  • Bimba80user posted image
  • LUNA06user posted image
  • Vesny196 - naravnouser posted image
  • tasa.m - naravnouser posted image
  • Detece - 1.ciklususer posted image
  • Hator - 1.ciklususer posted image


    "KLOMIFENSKE" MAMICE
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)

  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)
  • bozza
  • biba77 (rodila fantka junij 2006)
  • S1902 (rodila punčko februar 2007)
    "bivše klomifenke"
  • oktavija - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu-nov.2006 )
  • kitka1 - 1.ciklus (gonal F)-4.ciklus K
  • snežinka7 - 3.ciklus IUI



Kandidatke za "Srečanje klomifenk 2008":

1. neela (Dolenjska)
2. janney
3. nf (Ljubljana)
4. stunfek  (Vransko)
5. maša82 (okolica Ljubljane - prke vzhodu)
6. bozza 
7. kitka1 (Gorenjska)
8. petra1111
9. Lučka25 (Gorenjska)
10. PENCA (Kamnik)
11. lunica85
12. Hator



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   [Brisano sporočilo]
5.5.2008 21:46:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Klomifenke 2008
5.5.2008 21:53:37   
lučka 25
Almera, čestitam za tako lep uspeh, kot je user posted image  user posted image user posted image user posted image , pa tudi preteči mali maraton ni mala malica in ti tudi za to čestitam user posted image user posted image user posted image .

Je pa res tako kot praviš, da je potrebno tudi malo odmisliti vse skupaj, samo kaj ko pa je tako težko. Jaz opažam, da sem bila sedaj v pol leta 5x pri G zaradi vseh preiskav, terapij, pooperativnih posvetih. Enostavno mi že to ne da možnosti, da odmislim. je pa res, da razmišljanje in pogovor ne škodi, osedenost pa ja. tako, da če je vse v svoji meji, pomojem ne škodi. Se pa že ves čas borim, da bi upoštevala ta nasvet, ki mi ga vsi stalno dajejo.

Tebi želim, da preostanek user posted image  preživiš mirno in zdravo in naj vaju potem razveseli en pravi korenjak user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 7:20:54   
Anonimen
dobro jutro vsem.

Almera, čestitke za user posted image  in za maraton.

Jaz imam pa danes UZ.. Prejle me je malo špiknilo na desni strani, tako, da upam, da se bo kaj pametnega pokazalo. Vam sporočim popoldne.

lep dan vsem. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 9:56:49   
Anonimen
še eno vprašanje: prej me je zašpikalo v jajčniku, čez kakšne pol ure sem pa na spodnjem perilu imela rjavo-krvav madež. A je možno, da je bila to O? Ker sluzi pa ni bilo. user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 11:08:58   
PENCA
Biba 12 čisto vse je možno. Na sluz se pa tudi vedno ne moreš zanest. Jaz nikoli ne vidim sluzi al pa kakšne spremembe, vendar G pravi, da je vse super.
Hator in Almera bravo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 11:41:03   
jazzz27
Evo še jaz se javim....grem naprej v četriti cikel K....danes me je obiskala user posted image ! user posted image



(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 12:49:06   
Mona Liza
Punce moje, pri meni je pa nastala cela zmešnjava. Zadnjo user posted image  sem imela v začetku marca. G mi je sedaj odkrila policistične jajčnike. Tako da mi je sedaj predpisala Aglurab (sploh ne vem kaj je to; čakam, da grem v lekarno po službi in si malo preberem o tem; kateri kaj znano?).

V glavnem, naročiti se moram pa tudi na laparoskopijo user posted image . In sedaj sploh ne vem, ali je sploh še smiselno do nadaljnjega jemati Elevit, ker ga jemljem že od novembra. Pa prosim, povejte mi, kako je s to laparo? Baje bom prišla na vrsto enkrat v jeseni, ker se kar dolgo čaka. Prej bom pa opravila še en UZ ta teden pri tej G., ki me bo operirala. In pa potem čez 2 meseca se moram še enkrat javiti pri svoji G na UZ.

Karkoli, pa čeprav samo vzpodbuda, mi bo zelo pomagalo. Kaj vse mora ženska prestati, da pride do dojenčka user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 14:47:15   
Anonimen
mona liza, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Te tok razumem, da me kar boli.

Sem ravno iz UZ - rezultat - eden folikel velik 1,4 mm iz katerega itak ne bo nič, ker je danes 12. dan ciklusa. Tud prejšnji mesec je bilo slabo, ta mesec pa itak poraz..user posted image  Pa še sluznico imam tako tanko, da tud če bi prišlo do oploditve se ne bi prijelo.user posted image user posted image user posted image  

Tako da naslednji krog jemljem 3 tablete/dan, zraven pa še Dabroston za sluznico. Po dveh ciklusih pa na HSG.user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Liza)
  Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 15:43:21   
Detece
biba 12user posted image user posted image user posted image  res si zaslužiš, da ti uspe, glede na borbe ki jih imaš. Verjemi v to, da je vse slabo za nekaj dobro. za kaj bo pa dobro ti bo pa pokazal čas. Ti pa držim pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 17:24:16   
lučka 25
jazzz 27 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

biba12 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Upam, da bo močnejša terapija pripomogla k rasti foliklov in seveda tudi k zanositvi. Kaj pa če bi pila čaj krvomočnico, ki debeli sluznico? Poskusit ni greh.

Mona Liza, upam da kmalu prideš na vrsto za laparo in ti bo pomagala pri borbi s PCO.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 18:42:48   
Anonimen
detece in lučka, hvala za spodbudne besede. Saj itak vem, da enkrat bo user posted image , sam enostavno si nisem nikol mislila, da bom mela take težave. Tako da je tole res mal šok, ker vsak mesec zvem nekaj novega. user posted image  Pa sej, če tko gledam - tole je komaj 2 ciklus... Tako, da takšne panike še ni.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 18:51:45   
neela
Mašika - ti si meni malce sumljiva!!! Kateri dan ciklusa pa si, deklica???? user posted image Da nam kaj ne skrivaš oz skrivaš še sama sebi????

Mona Liza - če boš šla na laparo v GK Lj se res čimprej pokliči, da najprej dobiš zaporedno številko, potem pa dobiš navodila, kdaj naslednjič pokličeš (ker so dopusti pred vrati je velika verjetnost, da boš res prišla na vrsto po dopustih). Drugače pa se lapare nič bat. Sicer sem jaz tudi tik pred njo, vendar ker vem, kaj me čaka, se jo po eni strani že prav veselim, ker vem, da bom en korak bližje svojemu user posted image . Poleg tega pa mislim, da je nekaj mesecev po posegu malce povečana možnost zanositve (sicer je tudi odvisno od tega, če ti kaj, in kaj ti naredijo ob posegu). Skratka, ti kar pogumno!!! Za vsak slučaj pa prejmi od mene še user posted image za srečo.

jazzz27 - user posted image user posted image user posted image user posted image

Almera - hvala za vzpodbudno zgodbo, take nam dajejo dodatno moč za voljo, da 'rinemo' naprej!!! Želim ti veliko sreče!

lučka25 - kaj sem lahko jaz v drugi vrsti navijačic, ker sem bolj visoka????? user posted image user posted image user posted image user posted image

biba12 - držim pesti za naslednji mesec!! Ti kar pogumno naprej!

nf - KJE SIII?????user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Klomifenke 2008
6.5.2008 23:13:08   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: neela


lučka25 - kaj sem lahko jaz v drugi vrsti navijačic, ker sem bolj visoka????? user posted image user posted image user posted image user posted image




Lahko si v drugi vrsti. Samo za mano raje ne stat, ampak bova raje obe v drugi vrsti, ker sem jaz tudi bolj med visokimi.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Klomifenke 2008
7.5.2008 9:08:18   
Hator
Sam da malo pokukam k vam, saj veste, navijam za vse vasuser posted image user posted image user posted image
Te dni sem precej v skrbeh, ker je moj test user posted image , na UZ pa se še nič ne vidiuser posted image Ampak ne smemo obupat.

P.s. v seznamu bo treba popravit, ratalo nama je v 2. ciklusu s K.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Klomifenke 2008
7.5.2008 10:52:30   
Anonimen
Hator, ne vem če sem ti že čestitala?? Tako, da ČESTITKE!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa brez skrbi - verjamem, da bo naslednji UZ že pokazal malo pikico. user posted image
 
Men pa ni nič jasno.. Še vedno me špika, še vedno je rjav izcedek.. Res ne vem - ali je možnost da kaj nastane iz 1,4 mm velikega folikla?? user posted image user posted image

(odgovor članu Hator)
  Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Klomifenke 2008
7.5.2008 11:13:12   
nf
Ojla punce! user posted image  user posted image  user posted image
Kako smo kej? Je že katera srečka? Sem na hitro preletela in opazila, da je naša Hator!!! Čestitke! Opa bejba, tako se dela! user posted image
Neelč vidim da si me pogrešala user posted image  Kako si kaj?
Maša, ti pa vidim, da še vedno ne pričakuješ! Hudo!!! A si že naredila kak test?
Midva z možem sva bila pa v Toskani in se imela supeeeeerrrrrr user posted image  Ne boste verjele, ampak čist sem odklopila od "delanja na štručki", sploh ne vem, kateri dan cikla je danes! user posted image  Ful sva kolesarila pa bluzila po bližnjih romantičnih mestecih, zvečer na kakšno večerjo v lokalno oštarijo, skratka res je bilo lepo. Toskana spomladi je pa itak zakon, vse cveti in diši, skoraj nobenega turista, poceni... kaj češ boljšega user posted image
Ajde punce uživajte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Klomifenke 2008
7.5.2008 18:10:28   
Fargesia
neelika in nf....ja, danes zjutraj sem naredila test in je valda en velik minus... me ful zvija, priteklo ni še nič, samo ko obrišem je obarvan papir...unih v leonišču za IUI pa nisem mogla priklicat...user posted image user posted image user posted image

Hator, kako pa to da si že imela pregled tako  hitro?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Klomifenke 2008
7.5.2008 19:29:31   
Hator
Zaradi bolečin v jajčniku. Pa od O naprej me je skoz neki šikalo in bolelo. Zdaj počivam in bolečin ni več. Mogoče tu pa tam. Upam, da je in bo vse v redu.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Klomifenke 2008
7.5.2008 19:46:34   
Fargesia
Pozitivno razmišljaj!!! Kdaj imaš naslednji pregled?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?