|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bioresonanca
19.3.2008 22:40:34   
Anonimen
Pozdravljene.
Ker nameravam svojega user posted image  peljati na bioresonanco bi prosila vse, da mi posredujejo telefon, kraj se nahajajo. Sem pa iz Lj, lahko je okolica. Lepo prosim, ker bi rada preklicala vse, ki se s tem ukvarjajo, in da se hkrati pozanimam, kje je najmanjša čakalna vrsta. Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bioresonanca
20.3.2008 11:42:09   
rumenasoncnica
Se bom še jaz pridružila, da ne odpiram nove teme.

Tudi mi razmišljamo o bioresonanci, smo pa iz MB. Vem, da jo v MB opravlja dr. Siličeva, zato me zanima, če ima kdo kake izkušnje z njo...? Smo se pa pripravljeni tudi kam zapeljati - npr. Rogaška ali Moravci, zato me zanima tudi, če kdo tja vozil dojenčka na bioresonanco in kako je bil zadovoljen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bioresonanca
20.3.2008 15:24:17   
Dadi
Na Vrhniki je dr. Kosta Romanović (ima dolgo čakalno vrsto), pa v Kranju je ena samo sem pozabila kako se piše..

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bioresonanca
20.3.2008 19:56:05   
tatam
Jaz sem mojega vozla v Moravce.Terapije smo končali,čakamo na kontrolni pregled in ti potem lahko povem kako sem zadovoljna z izvidi.Z odnosom in potekom zdravljenja pa sem zelo zadovoljna!!!user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bioresonanca
21.3.2008 15:45:54   
Lara28
Mi hodimo v MB k Siličevi. Smo proti koncu (9 terapij), stanje je bistveno boljše. Zaenkrat smo zadovoljni z odnosom, mislim da se čaka na vrsto nekje 14 dni.
Imam kar nekaj znancev, ki so v tej ordinaciji pozdravili alergije in kasneje niso imeli več težav.user posted image
No na netu pa sem brala, da se je pri nekaterih ponovilo ali sploh ni učinkovalo. Sam teh ljudi pa ne poznam osebno.user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bioresonanca
21.3.2008 19:30:04   
rumenasoncnica
Tatam in Lara28,
mi lahko prosim napišeta kaj več - kako izgleda testiranje in potem zdravljenje, so stranski učinki, pa seveda tudi cena me zanima. Hvalauser posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bioresonanca
21.3.2008 22:42:26   
Nina00
Mi smo hodili v Rogaško Smo zelo zadovoljni. Smo že čisto ok, imamo le še eno kontrolo po treh mesecih.
V Rogaški je Ambulanta za bioresonanco, tel. 03/819-06-90. Cena prvega diagnostičnega pregleda je 55 EUR, cena enourne terapije pa 39,50 EUR.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bioresonanca
21.3.2008 22:58:19   
Anonimen
Midva sva dobila celo drugi teden datum za bioresonančni pregled. Ima mogoče kakšna pozitivne izkušnje pri nekajmesečnem user posted image ?

(odgovor članu Nina00)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bioresonanca
22.3.2008 21:13:29   
Lara28
IZVIRNO SPOROČILO: rumenasoncnica

Tatam in Lara28,
mi lahko prosim napišeta kaj več - kako izgleda testiranje in potem zdravljenje, so stranski učinki, pa seveda tudi cena me zanima. Hvalauser posted image


Testiranje in zdravljenje izgledata podobno. Otrok Sedi pri tebi, pritrdijo mu eno tako blazinico na hrbet z elektrodami in potem z aparatom merijo "frekvence" na določene alergene. Otrok se lahko vmes igra, pije, je... samo sedet mora. Najprej se testirajo in zdravijo bazni alergeni: pšenica, jajca, mleka, sladkor..?? mislim da je še eden. Lahko pa prineseš tudi vzorce rane, ki jo sumiš in ti to stestira.
Nato sledijo terapije, ki zgledajo enako: otrok sedi in  ima blazinico pritrjeno. Nič posebenga. Traja različno dolgo od 30-45 min.
Stranskih učinkov ni (vsaj pri nas ne), se jepa potrebno držati diete, ki ti jo predpišejo, odvisno od tega, na kaj je alergija.
Še cena: testiranje in prvi obisk 50 eur, nato 25 eur terapija (1x tedensko).
Upam, da sem ti pomagala!
Aja še to : tudi pri dojenčkih ni težav.  

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bioresonanca
23.3.2008 20:12:46   
tatam
Uau,zaj pa sem ostala brez besed.Jaz sem namreč za prvi pregled plačala 65 €,za vsako terapijo pa 50€.So me kar fajn oskubli!!!user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bioresonanca
23.3.2008 20:36:13   
sazi
mi smo bili v LJ v Reviti (mali, mož, moja mama, svakinja in jaz) - terapije so bile uspešne
stane pa prvi pregled 50 EUR, vsaka terapija pa 25

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bioresonanca
24.3.2008 10:27:19   
piščanc
cena je odvisna od dolžine. ene so polurne, druge enourne. odvisno od zahtevnosti alergije in otroka.

mi smo hodili z 1,5 letnikom v rogaško, rezultati izjemni. v lj je tudi karin rižner. med terapijo je bil na dolgih štrikih in se mirno igral v igralnici. ponavadi je šla zraven še starejša sestrica.

reakcija je včasih utrujenost ali hitrejša prebava. naš je med zdravljenjem kakal tudi po 10 krat na dan.  

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bioresonanca
24.3.2008 13:15:32   
*ribica*
Tudi jaz sem hodila s sinom v Moravce, vendar na žalost pri njem ni pomagalo. Začeli smo hoditi ko je imel skoraj eno leto, vendar ko smo pozdravili eno se je pojavila spet druga alergija. Sedaj je star štiri in pol in ima močno alergijo na pršico in neven kaj še. Razvila pa se mu je tudi astma. Prej je imel zelo velike težave s kožo in trdovratno alergijo na mleko in jajce, ki smo komaj pozdraili.
No, nismo pa še obupali še vedno se borimo in še vedno upamo na najboljše. Tokrat (začnemo jutri) bomo poskusili z neko močnejšo terapijo in potem še z magnetno akupunkturo, tako da držimo pesti, da se tokrat dokončno znebimo te nadloge.
Ja, naj še povem, da mi je pri vsem tem najhuje, da mora imeti res strogo dijeto (brez sladkorja,moke,svinjine,...), ker že tako ali tako zelo malo je in potem mu moram vzeti še te dobrote, ki ima rad.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bioresonanca
24.3.2008 19:58:11   
rumenasoncnica
Hvala vsem za informacije user posted image
Kako pa je s samim načinom in aparati - predvidevam, da je to povsod enako?

Pa še to: ali so vam testi z bioresonanco pokazali enake alergene kot pri krvnih testih?
Mi imamo zaenkrat sum na alergijo in napotnico za krvne teste, pa ne vem, če bi počakala na te ali se kar odločila za bioresonanco....

(odgovor članu *ribica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bioresonanca
24.3.2008 20:13:45   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: rumenasoncnica

Hvala vsem za informacije user posted image
Kako pa je s samim načinom in aparati - predvidevam, da je to povsod enako?


Kolikor razumem, ni povsod enako. Ena zgoraj piše, da se je otrok med terapijo sprehajal, midva pa sva sedela na stolu, mali pri meni v naročju in sva brala knjigice, se igrala z avioni...

Pa še to: ali so vam testi z bioresonanco pokazali enake alergene kot pri krvnih testih?
Mi imamo zaenkrat sum na alergijo in napotnico za krvne teste, pa ne vem, če bi počakala na te ali se kar odločila za bioresonanco....


Ne. Na pediatrični niso ugotovili nobene alergije in so me pošiljali k dermatologu, če ima težave s kožo. Bioresonanca je pokazala alergijo na jajca (za katero sem itak vedela po odzivu na hrano, ki vsebuje jajca), škodoval mu je tudi sladkor. v treh tednih se je s 4imi cca 45-minutnimi terapijami znebil obeh nevšečnosti.

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bioresonanca
25.3.2008 10:55:51   
tatam
Tudi midva sva med terapijami sedela,je blo včasih kar hudo ga zadržat eno uro pri miruuser posted image Imela sva osem terapij,v četrtek mava pa kontrolo.Upam,da je kaj alergij zginilo!
Krvni testi so nam pokazali alergijo na mleko!Ker pa je imel po strogi dieti še vedno polno izpuščajev smo probali še bioresonanco.Tam so odkrili alergijo na kravje,kozje in sojino mleko,sojo nasploh,koruzo,jajca,ananas,paradižnik,lešnike,arašide,pa seveda kandido-to ma skor vsak!In posledično seveda ukinjena bela moka,svinjina,sladkor...user posted image Ko smo se držali vsega tega so izpuščaji končno začeli zginjat.
Sedaj sem mu že probala vmes kaj dat s paradižnikom pa ni blo reakcije.Več pa ne upam,dokler ne zvem kak in kaj!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bioresonanca
31.3.2008 6:50:37   
janja
Zdaj ste pa še mene nahecale, da poskusim še to smer. Našemu tudi alergije niso bile dokazane (kožni testi, krvni testi). Še vedno pa obstaja sum oz. ima povišano vrednost za razvoj alergije. No, problem je v tem, ker mu blato smrdi po kislem (kadar se doji - ker mi ni noben dal kake diete, se pa v grobem izogibam mleku in mlečnim izdelkom). Prej so ble to driske, zdaj po GH pa je malo gostejše. Po AM mi bruha, tako da sem včasih prav v dilemi kaj mu dat jest, pa se nacejam, da imam svoje mleko vsaj za sproti.
HB jaz hodim v Revito, pa bom vprašala za to Bioresonanco. Naj mi že enkrat en pove, česa ne prenese, pa se bomo tega izogibali. Mi je pa hudo, ker vem, da se z vnosom alergena (če ne veš, da je na to alergičen) uničuje črevesje. Upam, da bom imela kaj sreče. Mamo pa alergije tudi v družini, tako da ni izključeno. Hvala za info.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bioresonanca
31.3.2008 9:26:34   
Anonimen
Janja, tudi jaz sem šla z mojim (tri in pol mesece star) na bioresonanco v Revito. Rekli so, da je Aptamil v redu, alergičen na klor, sladkor, sladila. Sem bila pa razočarana, ker je rekla, da na pršice tako majhen ne more biti alergičen. user posted image , čeprav so druge napisale, da tudi to ugotovijo. Ne hodiva na terapije, ker je še majhen in se telo še regulira. Za Aptamil pa je rekal, da je v redu, isto mi je rekel tudi bionergetik, pa sem vseeno poskusila še s Pregominom. Na kožne teste še čakamo.

(odgovor članu janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bioresonanca
3.4.2008 13:59:32   
aleži
Pozdravljen,

koliko mora biti star otrok (meseci), da gre lahko na bioresonanco?

Moj starejši sin je star 3 leta in je alergičen močno na pršico. Ima katera izkušnje, če pomaga?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bioresonanca
11.4.2008 9:23:34   
Lara28
S 3 leti sigurno lahko gre na terapijo. Poznam primer ko so hodili z 8-mesečnikom.
No da dodam še naso izkušnjo - mi smo zaključili terapije, imamo samo še  kontrolno testiranje čez en mesec. In PIKIC NI VEČ! Upam da ne samo začasno. Zdaj je dobro že 10 dni.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?