|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katerega dojenčka...
7.5.2008 18:19:46   
Rubin.
.... igračko mislim user posted image , naj kupim mali miss.

Prosim za nasvet tiste, ki jih že imate doma.

Baby Annabell

Baby born

ali

Chou chou ?


Hvala za odg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 18:40:14   
Eillish
Od naštetih je pri najbolje sprejet Baby born.user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 18:49:02   
Rubin.
Pismo, meni pa je vizuelno najmanj všeč. user posted image

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:12:58   
Nia30
Odvisno kolk je stara, pa kaj želi z njim počet. Naša je pri štirih letih dobila Chou-chou-ja. Ta ima mehek trup in joka, pa smeje se. Če joka jo moraš potolažit s trepljanjem po hrbtu, al pa uspavat z zibanjem, al umirit z dudo.

Baby Borna (tega je dobila pri šestih letih) pa lahko hrani z flaško in gosto hrano in pol lula, kaka in solze mu tečejo.
Razlika je v tem, da Baby Borna lahko kopa in hrani, vendar ne joka. Chou-chou pa joka, ga pa ne more kopat.

Hudiča sem si vzela cajt in dala zelo strokovno mnenje. Bi se lahko v trgovini z igračami zaposlila user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:27:46   
Rubin.
Odvisno kolk je stara, pa kaj želi z njim počet.


Stara bo tri leta. Ja kaj bi pa z njim rada počela pa nimam pojma, ker še nima nobenega takšnega dojenčka, ki bi morala z njim kaj počet (hranit, kopat, uspavat ipd.). Ima samo navadne oz. takšne, kateri se oglašajo, če jim stisneš dlan ali trebušček.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:27:49   
Eillish
Ja, vizualno res ni bogve kaj. Jaz sem se pri nakupu prav s tem ukvarjala in sem zato izbrala Anabel. Saj je zanimiva, ker joče in premika usta, ko pije, verjetno pa je baby born bolje sprejet, ker je bolj kompakten in ker ga lahko kopajo. Pojma nimam!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:29:56   
Anonimen
ker še nima nobenega takšnega dojenčka, ki bi morala z njim kaj počet (hranit, kopat, uspavat ipd.).


A tale cudesa je treba prav tako negovat, da ne jokajo, al kako?

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:30:33   
Rubin.
Ja, vizualno res ni bogve kaj. Jaz sem se pri nakupu prav s tem ukvarjala in sem zato izbrala Anabel.


Ja verjetno bom jaz tudi izbirala med Annabell in Chou chou.
Baby born pa verjetno itak ne uide, ko bo večja, ker vidim, da ga imajo skoraj vse punčke.

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:32:35   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ker še nima nobenega takšnega dojenčka, ki bi morala z njim kaj počet (hranit, kopat, uspavat ipd.).


A tale cudesa je treba prav tako negovat, da ne jokajo, al kako?



Ja Mič II, kaj pa misliš, seveda, z malega je treba trenirat user posted image .
Malo še počakaj, se bosta vidve tudi verjetno s tem ukvarjali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:33:26   
bskrle
Mi imamo same no-name dojenčke, pa so ravno tako lepo sprejeti pri naših ppuncah.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:36:41   
metkica1
Moja ima vse tri modeleuser posted image user posted image

najbolj skrbi za baby borna in ji je tudi najljubši. Najraje ga oblači, slači, previja, ima tudi voziček in jajčko zanj in to vlači po celem dvorišču gor in dol.user posted image  Po možnosti še od male sestrice kakšno oblekco iz previjalne potegne in jo navesi na to malo čudo. Se ji dogaja ja..

Je pa stara 4 leta

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:37:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ker še nima nobenega takšnega dojenčka, ki bi morala z njim kaj počet (hranit, kopat, uspavat ipd.).


A tale cudesa je treba prav tako negovat, da ne jokajo, al kako?



Ja Mič II, kaj pa misliš, seveda, z malega je treba trenirat user posted image .
Malo še počakaj, se bosta vidve tudi verjetno s tem ukvarjali.


o hudo user posted image

mi imamo cisto navadnega, prisel rabljen k hisi user posted image , zaenkrat se pali user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 19:59:54   
Rubin.
Evo sem šla malce raziskovat:






Podroben opis izdelka



Baby Annabell reagira kot pravi dojenček in toči prave solze, ko joka, čeblja, se smeje in hihita. Če dobi stekleničko ali dudko, začne sesati. Po hranjenju podre kupček, potem pa postane utrujena in mirno zaspi. Hrup jo zbudi in začne jokati. S poslušanjem govorjenja ali petja se bo pomirila in spet zadovoljno čebljala. Včasih je po pitju sitna, ker jo boli trebušček. Obrača se za zvokom - premika glavo levo in desno.


Tako, da zadeva je resna user posted image .

Ja mala miss sicer še ni zainteresirana, da bi že postala "prava mama", je tudi ti navadni dojenčki ne privlačijo preveč, ampak za RD pa je treba nekaj kupit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 20:04:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Hrup jo zbudi in začne jokati.

Tako, da zadeva je resna user posted image .


Tole mi je pa full smesno...user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 23:01:41   
Anonimen
Baby born je najboljsi user posted image Jaz sem ga dobila pri 7-ih in se z njim igrala skoraj do konca OŠ user posted image

Sicer je pa meni vizualno Chou-chou lepsi, kot Anabell, razen ce niso kaj spreminjali. Se pa strinjam, da je zdaj BB mal cuden. Moj je lepsi user posted image Pa tudi kopa se lahko, samo potem mu iz vseh lukenj tece, revez.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 23:35:12   
lelaval
Od naštetih je pri najbolje sprejet Baby born


S tem bi se strinjala tudi naša še ne 3 letnica user posted image . Njej je tudi najbolj všeč BB (čeprav meni že pri starejši hčeri ni bilo jasno, kaj vidijo na tej igrački). Tamala pa se z veseljem igra z BB od starejše hčere. Chou chou je sploh ne zanima, prav tako ne mini BB (smo ga kupili zato, da bi se lažje igrala z njim, ker je manjši - je komaj nosila velikega BB), Baby Anabelle pa je težka punčka za 3 letnega otroka.
Moja bo junija stara 3 leta, pa se z nobenim ostalim dojenčkom noče igrat - raje ima vse BB (star model, ki ne zapira oči, novega, ki jih zapira, črnčka, fantka), sedaj pa je v reklami videla še enega - ki plava - in že bi imela še tega. Midva pa preklinjava tiste, ki si te nove punčke izmišljujejo user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 23:39:59   
Rubin.
Pa tudi kopa se lahko, samo potem mu iz vseh lukenj tece, revez.


A se še vedno z njim igraš? Sem mislila, da si ga že Luni odstopla user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katerega dojenčka...
7.5.2008 23:56:31   
kofetek2010
Naša ima tud BB, BA in CC... trenutno ležijo osamljeni med igračami, ker je pred 2.tednoma dobila iz Turbo limača novega dojenčka - pojam nimam kako se mu reče (je pa reklama na TV, tist z lučko, ki jo pihneš in neha igrat uspavanko). user posted image
Ta nov Baby je dosti lažji od ostalih treh in ga naša skoraj 2,5 letnica lažje prenaša na okrog, pa še ful mehek je, tak prav nežen.
Od funkcij pa ima jokanje, dihanje (se mu dviga in spušča prsni koš), sesanje dudke in flaške.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katerega dojenčka...
8.5.2008 10:30:04   
kristinaj
enga tapravga :=)))!!!???

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katerega dojenčka...
8.5.2008 12:04:30   
kaya2007
men so pa vsi grdi user posted image  ji bom kupila samo, če si bo sama res želela kakšnega, zdaj se pa kar izognem policam z dojenčki, če sva v kakšni trgovini...se spomnim, da sem se jaz bala dojenčkov na baterije, ko sem bila majhna user posted image
drugače pa je meni vizualno mogoče še najbolj všeč chou chou-ravno gledam v katalogu...in imajo še neke 4. dojenčke s funkcijami, dream creations oz. magični dojenček

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katerega dojenčka...
8.5.2008 18:44:36   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

enga tapravga :=)))!!!???


Delamo, delamo na tem user posted image ., samo bo RD prej.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 8.5.2008 18:47:58 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katerega dojenčka...
8.5.2008 23:36:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Pa tudi kopa se lahko, samo potem mu iz vseh lukenj tece, revez.


A se še vedno z njim igraš? Sem mislila, da si ga že Luni odstopla user posted image .


Ne ne, BB ima zdaj castno mesto v omari. Oz trenutno je na dolgih pocitnicah v spalnici ze od decembra, ker sem ga morala deportirat zaradi skrivanja NL daril user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katerega dojenčka...
9.5.2008 18:03:52   
Nia30
Naša (zdaj je stara 10) se igra še samo z BB, Chou-Chouja pa je dala v rejništvo našemu triletniku, pa še roza voziček je poerbal. In pol vidiš našega divjaka, kako šprancira z roza vozičkom in Chou Choujem po ulici gor in dol user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katerega dojenčka...
9.5.2008 21:56:16   
Rubin.
In pol vidiš našega divjaka, kako šprancira z roza vozičkom in Chou Choujem po ulici gor in dol


To pa mora biti smeha.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katerega dojenčka...
10.5.2008 20:58:21   
Rubin.
Sem ji danes pokazala omenjene doječke v katalogu od Pikapolonice in 2x lahko ugibate, katerega je pokazala, da ji je všeč. BB, ki plava.
Sicer sumim, da zato, ker je v vodi in plava, obožuje namreč vodo.
Nič, sem se odločila, da ko bo čas jo peljem v trgovino in naj si ga sama izbere, kaj bo pa bo.user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?