|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 20:50:18   
*žaži*
....sam zanima me- a mislite, da je tole res (če je kdo gledal)...tele dokumentarne k so in raziskujejo po hišah kje so duhovi, ker naj bi se prikazovali?...in potem je tok grozljivo k se jih sliš, pa na kamerah vid user posted image ooojoooj....js skor ne morm verjet...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 20:53:15   
FLASK_A
tole pa je taka večerna relax temauser posted image Se vam rajš jutri pridružim...user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 20:56:18   
angel_rebelde
Jaz verjamem v duhove. 

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 21:03:13   
pufka
Mene tudi nonstop nekaj strašiuser posted image v moji glavi-vsaj mislim oz. upamuser posted image
Drugače pa vrjamem

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 21:14:25   
Lunc_a
ne gledam,ker potem mislim,da ne bi šla nikoli spatuser posted image

(odgovor članu pufka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 21:25:28   
*žaži*
oojoj js sm pa upala, da bo kdo reku..ah neeee...to je pa nemogoče  user posted image
...sm sama z malčkom doma v 120 let stari hiši user posted image z ogroooooomnim zapuščenim podstrešjem, ki je tik nad spalnico (no umes je enih 1,5 m gradbenega materijala) user posted image
...kaj hudiča sm prešaltala program user posted image user posted image ...na pa sm naletela na tega hudiča user posted image


(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 21:27:00   
nanč
Meni je tud to scary...Verjemem v duhove,pa najraje ne bi!!Mam film v glavi,da tisti ki umrejo pol nekje tam gor "živijo"in nas gledajouser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 21:40:20   
sunny24
Jst tudi verjamem v duhece. Mam ena dva primera, ko so mi vsi lasi pokoncu stali...Drugače pa to oddajo na zone reality full krat gledam, mi je všeč. Sam pol je treba pa it spat, sam sem še vsakič preživela...user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
15.7.2008 22:23:50   
TRIŠ
Jaz vrjamem v dobre duhove kateri nas čuvajo in varujejo.To so naši angeli varuhiuser posted image .V drugo pa se ne spuščamuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 8:44:56   
puncica
uh tole moj redno gleda jaz pa tičim pod kovtromuser posted image user posted image in pol grem laufat nasledn dan po gozdu in kr ene duhove vidim, tako da mene je kr strah potem ko tole gledam, verjamem pa v duhove ja, samo upam da mene kdo ne bo kdaj strašil user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 16.7.2008 8:46:12 >

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 8:52:06   
FLASK_A
evo meuser posted image

Ja, jaz tut verjamem v njih, sam pišuka, če kanal ravno premaknem na tako oddajo, pa moram bult do konca, čeprav se čist tresemuser posted image Pol me mora pa moj celo noč stisat, ker me je strah še same sebeuser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 9:54:27   
mojamura
jaz verjamem! pa še nekaj, ne se zezat z duhovi, ker vsi niso 'dobri'.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 10:30:22   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz verjamem! pa še nekaj, ne se zezat z duhovi, ker vsi niso 'dobri'.


imaš izkušnje? user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 11:13:32   
muška
Ravno pravšnja tema! Jaz imam že več kot mesec dni občutek, da nismo sami v naši hiši. Pa je novogradnja, torej naj ne bi bilo prejšnjih stanovalcev.
Ta duh, če ni samo plod moje domišljije me je že 2x zbudil ponoči. Prvič se je zgodilo, ko je imel moj mali sine ful visoko vročino ponoči. Mali je sicer spal poleg mene in se mi je skoz zdelo, da nekak glasno diha (vedno diha glasno, ko ga kuha) , no in ko jaz tako v polsnu razmišljam, ali res glasno diha, ali se mi samo zdi, se začne majat postelja. Čutit je bilo kot rahli udarci vanjo. Najprej seveda nisem najbolj dojela za kaj gre, ampak kmalu se je ponovilo. Vstanem, prečekiram malega, mu zmerim vročino in me je skoraj kap, ko je imel skoraj 40. Miniju sem potem vročino zbijala še kkašno uro, in ko mi je uspelo sem šla spat - nič me ni več zbudilo. Par dni nazaj - takrat ko je klestila toča, pa ponovno, majanje postelje. Ni mi bilo jasno kaj bi bilo, sem šla do otrok ju pogledala, oba spala vse OK, pregledala okna, če kje zamaka,... nič. Grem nazaj v spalnico, vgasnem luč in sem videla senco. Tolažim se, da je bila ta senca samo plod domišljije, ampak, kaj pa če ni bila?
In ponovno včeraj zvečer. Sama doma, sedim v dnevni sobi in začne nekaj piskat. Pojma nimam kaj bi to lahko bilo, kamor koli sem pogledala vse OK. Piskanje se je najmočneje slišalo na sredi dnevne sobe, ko sem se odmaknila stran je pojenjalo,...skratka spuki user posted image  . No potem je samo od sebe nehalo in bilo vse OK. Spala sem v redu, budilo me ni nič.

Je vse to samo plod domišljije, ali dejansko nismo sami? user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 11:34:01   
alička
A sem edina, ki v duhove ne verjame user posted image

Noup, nikakor ne verjamem v duhove!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 11:44:27   
BarbaraE
Jah, meni gre kar dlaka pokonci. Pa jaz sama definitivno v hiši ne bi hotela biti. Še če sta tast in tašča, ki sta v spodnjem delu doma, odsotna, se raje ponoči ne odpravljam na wc, ki je v spodnjem delu (torej ob odsotnosti tasta in tašče prazen).  Jaz kar slišim pa vidim ene stvari - pa itak da je to le moj strah, sam kaj k... naj. user posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 11:52:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Ravno pravšnja tema! Jaz imam že več kot mesec dni občutek, da nismo sami v naši hiši. Pa je novogradnja, torej naj ne bi bilo prejšnjih stanovalcev.
Ta duh, če ni samo plod moje domišljije me je že 2x zbudil ponoči. Prvič se je zgodilo, ko je imel moj mali sine ful visoko vročino ponoči. Mali je sicer spal poleg mene in se mi je skoz zdelo, da nekak glasno diha (vedno diha glasno, ko ga kuha) , no in ko jaz tako v polsnu razmišljam, ali res glasno diha, ali se mi samo zdi, se začne majat postelja. Čutit je bilo kot rahli udarci vanjo. Najprej seveda nisem najbolj dojela za kaj gre, ampak kmalu se je ponovilo. Vstanem, prečekiram malega, mu zmerim vročino in me je skoraj kap, ko je imel skoraj 40. Miniju sem potem vročino zbijala še kkašno uro, in ko mi je uspelo sem šla spat - nič me ni več zbudilo. Par dni nazaj - takrat ko je klestila toča, pa ponovno, majanje postelje. Ni mi bilo jasno kaj bi bilo, sem šla do otrok ju pogledala, oba spala vse OK, pregledala okna, če kje zamaka,... nič. Grem nazaj v spalnico, vgasnem luč in sem videla senco. Tolažim se, da je bila ta senca samo plod domišljije, ampak, kaj pa če ni bila?
In ponovno včeraj zvečer. Sama doma, sedim v dnevni sobi in začne nekaj piskat. Pojma nimam kaj bi to lahko bilo, kamor koli sem pogledala vse OK. Piskanje se je najmočneje slišalo na sredi dnevne sobe, ko sem se odmaknila stran je pojenjalo,...skratka spuki user posted image  . No potem je samo od sebe nehalo in bilo vse OK. Spala sem v redu, budilo me ni nič.

Je vse to samo plod domišljije, ali dejansko nismo sami? user posted image


jz verjamem v duhove in tole kar sem prebrala; jz bi se pozanimala kaj je nekoč stalo na tem mesu kjer je zdaj vaša hiša. Čigava zemlja je to bila? Po napisanem sodeč je to "dobri"duh, saj te je opozoril, da z malim nekaj ni v redu.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 11:56:42   
dory
Verjamem v duhove...oz. energijo...a ti se ne prikazujejo...ne kar tako...morš bit res extremni medij...ampak tko kot je smrt zavita v tančico so tudi duhovi in prav je tako...in namesto,da odkrivamo kaj je pol in od kje pridejo duhovi, se raje posvečajmo temu življenju,ki ga igramo na svojem odru...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 11:59:27   
Anonimen
Aja, drugače je pa moja babi "magnet za duhove" - medij, in pravi, da si duhovi vedno izberejo osebo, ki jih je sposobna in zmožna zaznati - tiste, ki se bojijo bojda duhovi pustijo pri miru, razen če ne gre za "črne" duše, ki so ostale na tem svetu zaradi nekega maščevanja...Imam pa tudi sama nekaj izkušenj z izgubljenimi dušami user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 12:03:59   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Imam pa tudi sama nekaj izkušenj z izgubljenimi dušami user posted image



poveeeeejuser posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 12:14:50   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Imam pa tudi sama nekaj izkušenj z izgubljenimi dušami user posted image



poveeeeejuser posted image

user posted image user posted image



Mene tudi zanima, povej povej, hitro. user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 12:18:40   
puncica
mene tudi zanima, dej povejuser posted image  

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 12:25:59   
Lianna
Povej...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 12:31:59   
muška
pozanimala kaj je nekoč stalo na tem mesu kjer je zdaj vaša hiša. Čigava zemlja je to bila? Po napisanem sodeč je to "dobri"duh, saj te je opozoril, da z malim nekaj ni v redu.



Nič ni bilo prej tukaj. Samo polje ali vinograd, ne vem točno, čigavo je bilo prej pa tudi ne vem. Vem samo, da je to zemljo z staro hišo vred, ki je takrat stala gor (iz nje si je babica potem zgradila novo - večjo čez par let) , dobila za doto.
Kje bi pa lahko ugotovila, čigavo je bilo?

Drugače pa se jaz tega duha ne bojim, samo neprijetno mi je.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 13:25:36   
Angellina
Jaz ne verjamem v duhove. V tem ne vidim nobene logične povezave. Rada pa kaj preberem o tem, to je pa tudi vse.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?