|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober 2005
12.10.2006 22:49:54   
urbancek
Tonči, rumena - tudi vajinima sončkoma vse najboljše




user posted image





(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   [Brisano sporočilo]
12.10.2006 23:35:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: oktober 2005
13.10.2006 7:03:41   
Udb
Vse najboljše vsem, ki ste že praznovali!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: oktober 2005
13.10.2006 8:32:30   
KBM
Dobro jutro!!

Tudi jaz sem pridružujem čestiki ,vsem ki ste že praznovali!!

nana na fth moramo hoditi,dokler ne bo shodila in še potem jo hoče videti kako hodi - glede ravnotežja in vsega kar paše zraven!!Meni je dobro tako,da hodimo redno,ker je res veliko napredovala s pomočjo fth!!user posted image

Lp Mojca!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: oktober 2005
14.10.2006 20:06:22   
AKŠ
živjo punce....evo mene končno za računalnikom....

najprej vse najboljše malčkom, ki so že upihnili prvo svečko....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja in zdaj še novosti pri nas. Iz vrtca se bomo izpisali....v naši občini so baje gluhi na zadeve kot so krediti in s tem pogojeno zmanjšanje stroškov vrtca. Sicer nisem šla direktno k njim (ker trenutno majo baje štalo, ke se bližajo volitve in so vsi na trnih...)
Sem zvedela od nekaj mamic, ki so imele isti problem in naletele na gluha ušesa...

tako da smo se odločili slednje.....Lea se po pazila pri babici in dediju (mojih dveh....) Sicer je moj nekaj sikal, da bodo njegovi tud, samo sem tu jaz naredila gluha ušesa. (katera še ne ve - s taščo nimam stikov že skoraj leto dni - ker me ne prenese in trosi okoli razne laži....poleg tega ji otroka ne zaupam, kar je največji razlog da se ne bo pazila pri njej...)

tako da imamo sedaj problem rešen. V vrtec bo pa šla drugo leto, ali pa čez leto in pol, ko ne bo imela več pleničk.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   [Brisano sporočilo]
14.10.2006 21:39:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: oktober 2005
14.10.2006 22:06:56   
KBM
Me veseli AKŠ,da si uštimala tako kot je najbolje za Leo!!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: oktober 2005
15.10.2006 13:03:40   
KBM
Lep pozdrav!!

No pri nas je pa pestro,Karin noče jesti,pa še to kar poje ima najraje kar tekoče(puding ali pa Linoti)!
No zobki jo matrajo,pa še cel dan mi kaka in samo pila bi!
Ja sedaj je šla malo počit in upam,da bo potem pojedla kaj bolj konkretnega!!
Bomo videli!!

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: oktober 2005
16.10.2006 9:05:03   
thunder
Danes je prav lušten dan:

Stari smo 1 leto!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: oktober 2005
16.10.2006 10:34:42   
Udb
thunder!! Vse najboljše!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: oktober 2005
16.10.2006 13:26:33   
KBM
Vse najboljše thunder!!user posted image user posted image user posted image

user posted image

Mi bomo pa jutriuser posted image
No včeraj je bil na obisku Aljaž od sonček&luna in sta se s Karin lepo ujela!!
Tako,da sta se še danes enkrat videlauser posted image user posted image
Slikce so v albumu!!user posted image
Drugače pa sedaj spimo!In ni nič novega,zobki so še kar na istem kot so bili,vidi se belo in bulce,samo zobka ni na planu!!user posted image Bo treba še počakatiuser posted image
No sedaj grem pa malo likat imam kar lep kupček!!user posted image

Lp Mojca

< Sporočilo je popravil Boris -- 16.10.2006 13:27:31 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: oktober 2005
16.10.2006 21:19:38   
nana 27
Vse najboljše oktobrčki!!! Da se še jaz malo oglasim. Danes sem začela delati in sem čisto user posted image  Pogrešam dobro staro rutino z mojim sončkom, ampak upam, da prva kriza kmalu mine.Takoj, ko sem vas prebrala, sem šla gledat album. Karin in Aljaž sta zelo lušten par user posted image  Mojca, samo, da je Karin zdrava. Spanec ji bo sigurno pomagal. Aja, kako je bilo na Cipru?

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: oktober 2005
16.10.2006 21:30:45   
urbancek
tunder  - vse najboljše

user posted image

jutri bom prvič pustila ta malega samega z atijem. Upam, da ne bo tako nasramen in ga dal tašči (je ne prenesem in nočem, da ima moje otroke). Izbrali so me v volilno komisijo in se prične že jutri. Trajalo pa bo do četrtka, potem pa še v nedeljo. K sreči se bomo menjali, tako, da ne bo trajalo cel dan. Po eni strani se veselim, po drugi strani pa me je kar strah kako bo. Pa še Nejc ima že par dni čisto zbegan urnik.

Cepljenje pri enem letu bomo do nadaljnjega prestavili, ker sva se z zdravnico odločili, da ne bova reskirali, ampak bomo dali Nejca najprej testirati za alergijo na jajca, ker je baje za alergike cepljenje zelo nevarno in se opravlja v bolnišnici pod nadzorom. Imava že datum.

Lp

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: oktober 2005
17.10.2006 8:50:31   
Aja32
Kot prvo - VSE NAJBOLJŠE VSEM MALČKOM!!!user posted image user posted image user posted image

Evo mene nazaj v mrzli Ljubljani... user posted image OK - bilo je super... Ciper je ful lep... Bila sem v mestu Pafos... Ful primeren za družine z otroki... Plaže peščene, lepa voda... Hoteli v večini urejeni za družinske počitnice... V tem hotelu, kjer sem bila jaz, imajo veliko otroških programov, učenje plavanja, potapljanja, animacije čez cel dan, igral na tone... V restavraciji hotela na pretek stolčkov za hranjenje... Da ne govorimo, da imajo samopostrežni meni čez ves dan in prav posebej samopostrežni del za otroke... user posted image user posted image user posted image Res kapo dol... Vedo, kaj družina res potrebuje...  Previjalnica in dojilnica na vsakem vogalu hotela... Masaže in telovadbe za otroke... Res ni, da ni... PRIPOROČAM VSEM....

V glavnem - meni je bilo sicer ful lepo, ampak kaj ko sem gledala familije kako uživajo, jaz pa sama, mojedva pa v mrzli Ljubljani... Ampak drugače zaenkrat nismo mogli organizirati... Naslednjič gremo sigurno skupaj...

Vreme je bilo sicer lepo, vsakih toliko časa pa je bila kakšna nevihta... Pošteno me je opekel sonček, kljub raznim kremam, ampak OK... Ni bilo nobene velike panike...

Luka in ati sta se lepo štimala... Nobenih problemov, uživala skupaj do konca... Bravo ATI!!!user posted image user posted image user posted image

Toliko zaenkrat... pa, pa A

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: oktober 2005
17.10.2006 12:34:23   
KBM
Lep dan!!

Danes pa naša Karin praznuje rojstni dan!
V soboto bomo pa imeli torto in malo zabave!!

user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: oktober 2005
17.10.2006 13:04:01   
Aja32
Vse najboljše KARIN... user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: oktober 2005
17.10.2006 21:32:01   
AKŠ
vse najboljše vsem novopečenim enoletnikom....

samo da se malo na hitro javim, ker pol morm pa spat....pa veste zakaj?

jutri grem prvič (po porodu) v službo....po eni strani komaj čakam, po drugi me pa kr malo stiska....zaradi male bibe....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: oktober 2005
17.10.2006 22:09:33   
urbancek
Boris - vse najboljše mali Karin

user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: oktober 2005
18.10.2006 10:29:19   
KBM
Lep pozdrav!!

Prvo,da se zahvalim vsem za čestitke!!
Ja včeraj je bilo kar veliko čestitk in telegramov,no nadaljevanje pa sledi v soboto!!Bomo malo praznovali!!Torto sem se pa odločila,da jo grem naročit v slaščičarno Lincer v Lescah in to danes!!

AKŠ,kako je bilo v službi sporoči,ali se ok počutiš po dolgem času spet v službi,kako kaj Lea?Zakaj nisi nič na msn-ju?Dolgo se že nismo slišale!!

No mi smo drugače ok,Karin je sedaj malo bolje glede zobkov,samo je danes zvečer celo noč po malem jokala,ne vem mogoče jo pa spet malo nosek zafrkava!

No lepo se imejte,zunaj je lepo vreme ga je treba izkoristiti!!

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: oktober 2005
18.10.2006 11:53:10   
AKŠ
evo bom zelo hitra....ker sem še v službi....dela fullll

ure minevajo hitro....pogrešam mojo bibo....

več pa napišem proti večeru....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: oktober 2005
19.10.2006 20:53:39   
urbancek
Oj
A se še kateri dogaja isto kot pri nas. Naš mali je čez dan pravi angelček, ponoči pa je pravi mali lump. Skoraj celo noč bi najraje previsel na jošku. Če mu nočem dati, pa se dere, da je hudo. Sem ga že poskusila pustiti, da bi se iztulil, pa ni učinka, zato sem ta način opustila. Saj ne mislim da bi bil problem, če bi se zbudil recimo 2x na noč in potem zaspal. Ne, on bi bil kar priklopljen. Malo mi ga že uspe pretentati, ampak ne za dolgo. Počasi postajam že resnično utrujena. Dojenja sicer še ne nameravam prekiniti, samo to pa je že malo too much. Malo sumim zobke in upam, da se bodo zadeve uredile, kajti če se ne bodo, ne vem kaj bo.

Lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   [Brisano sporočilo]
20.10.2006 11:13:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: oktober 2005
20.10.2006 12:37:49   
rumena
KONČNO SEM VAS LE NAŠLA!
Hvala za čestitke, tudi jaz želim vašim sončkom vse najboljše, tistim ki ste že praznovali in tistim ki še boste. Joj pa saj že hodite delat, midve pa se crkljava doma. Lina še ne hodi, vendar že komaj čakam ta dan, saj je tak čas res težko z otrokom biti zunaj ne da bi se vozil v vozičku. Rojstni dan smo lepo preživeli na prejšnjo sončno nedeljo. Zdaj je dobila zgornjo štirico in se že 2 jutra zbuja ob pol osmih in ne zaspi več nazaj. Včeraj je dobila nove čevlje, ampak nikjer pa ne najdem kakšne bundice, ki bi bila podložena z velurjem. Mogoče katera ve, kje bi jo dobila?
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: oktober 2005
20.10.2006 22:03:34   
nana 27
Najprej čestitke vsem slavljencem user posted image  Nalin, pri nas je najboljša igrača do sedaj prav tricikel in to tisti, ki ga je že hvalila AKŠ in ki je sedaj v BC-akciji. Miha je čisto nor nanj. Rine ga po dnevni sobi, pritiska tipke (trobi in izbira glasbo 32 melodij, ki sicer niso prijetne za moje uho, ampak Mihu so pa v redu). Z njim ga vozim po stanovanju, ker ga lahko zadaj porivaš in sicer delava kroge skozi kuhinjo, dnevno sobo, hodnik in tudi ko ga pazi moja mami, je to obvezen del opreme user posted image  Do spomladi bo itak samo v stanovanju. Spodnji del za nogice smo morali pa dat stran, ker ima Miha predolge noge. Darilo za enoletnika? Tudi sama ne vem, kaj bi to bilo. Mogoče kartonke. Miha nad šotorčkom ni posebej navdušen. Na začetku je bil, zdaj pa ne več. Najraje sname dol vrata za žogice in jih grize do onemoglosti. Takole izgleda tricikel:user posted image  Drugače pa je za menoj prvi delovni teden in sem kar zadovoljna, da sem se tako hitro ujela in da ni bilo večje krize. Jutri bom urejala še Mihov album, da ga bodo lahko gledali na praznovanju RD v nedeljo. Tortico sem naročila in bo imela obliko pikapolonice. Toliko od mene...se še javim čez vikend. Urbanček, verjetno bo ta jok povezan z zobki in z vremenom. Tudi Miha se večkrat zbuja zadnje dneve. Rumena, preveri še malo po katalogih: www.neckermann.si in www.quelle.si ali pa www.otto.siTam sem videla kar luštne bundice.

(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: oktober 2005
21.10.2006 7:29:51   
AKŠ
jutro dekleta


jaz sem tako žalostna, brez volje.....

včeraj, na rojstni dan mojega očeta, smo izvedeli žalostno novico.....izgubila sem namreč svojega najljubšega dedka. (največja žalost - oče umre na sinov RD)

to se je zgodilo že zjutraj, vendar mi tega ni povedal nihče, ker sem bila v službi in so raje počakali da pridem domov. Bil je šok.....
Dedek je res bil v bolnišnici, ker je utrpel rahel infarkt. Dva dni nazaj sva se v bolnišnici na obisku še skupaj smejala, bil je poln energije in življenja....sedaj pa....ga ni več...

Solze žalosti so velike.....kr ne morem nehat jokat - res sem ga imela rada....


In kaj naj naredim sedaj glede RD moje bibe? Ali sploh naj praznujemo? Čez teden dni bo upihnila prvo svečko, pri nas doma pa sama žalost.....
Po eni strani vem, da bi si dedo želel, da bi Lea imela lep RD, ne glede na situacijo, po drugi strani pa mi srce pravi, da se to ne spodobi.....

kaj naj naredim? dajte mi pomagat z vašimi mišljenji....


hvala vam...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?