|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Segrevanje Mleka
12.11.2005 11:45:17   
doroteja23
Oj! Zanima me kako ve svojim malčkom segrevate mleko? Je pametno segrevati v mikorovalovki? Jaz si namreč mleko izčrpavam in dajem v hladilnik, pa mi segrevanje v vodi traja predolgo in me zanima če bi bilo kaj narob če bi segrevvala v mikrovalovki? Pa dodatek, ga je pametno segrevati v mikro.? Vodo si prekuham v naprej tak da se ohladi preden ga naredim!!

Lep pozdrav user posted image !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Segrevanje Mleka
12.11.2005 12:31:21   
tascha
Jest sem ga grela v mikrovalovki, pa ni bilo nič narobe - ne s otročkom in ne z mlekom user posted image . Za dodatek ne bi vedla, ker ga nisem nikoli dajala, ampak mislim, da ne bi smelo biti kaj narobe.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Segrevanje Mleka
12.11.2005 12:36:52   
Lana_s
Lahko segrevaš v mikrovalovni. Potem mleko samo dobro premešaj. Vodo za dodatek jaz tudi segrejem v mikrovalovni in ni nič narobe.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Segrevanje Mleka
12.11.2005 13:39:33   
mojcadamijan
Kupi se grelnik za mleko-jaz sem ga kupila na sončku, stane pa malo manj kot 10000 SIT pa še frutke in podobno hrano notri pogreješ

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Segrevanje Mleka
12.11.2005 19:10:55   
Janeja
Jaz tudi uporabljam grelček od Aventa in je res super.
Dokler sem še imela svoje mleko, sem dala stekleničko noter in v 5 minutah je bilo ravno prave temp. Zdaj pa imam za mleko kar flaško s pravo količino vode v grelčku in ko je čas za jest, samo dam noter mleko. Pa še vmes, med podiranjem kupčkov, dam flaško noter, da se mleko čist ne shladi. Pa nikoli ni nevarnosti, da bi bilo mleko prevroče, ker je temperatura vode v grelčku ves čas enaka.

Meni se res zdi praktičen in vreden svojega denarja.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Segrevanje Mleka
12.11.2005 22:09:20   
KODA
Jaz sem imela grelnik od Aventa in sem bila zadovoljna z njim.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Segrevanje Mleka
12.11.2005 23:30:01   
ninocka
Jst vodo za mleko pogrejem v mikrovalovni (ene 15 sekund) in potem dodam se mleko. Nikol pa ne pogrevam ze narejenega mleka, se mi nekak ne zdi user posted image
Ko sem si pumpala, sem pa tud svoje mleko pogrelavala  v mikrovalovki.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Segrevanje Mleka
13.11.2005 21:19:26   
Grascakinja
Na navodilih za črpalko piše, da se mleka ne sme pogrevati v mikrovalovki, ker je velika nevarnost pregretja, saj se mleko v njej ne segreva enakomerno in se lahko dojenček opeče.

Enako opozorilo je na vseh mlečnih dodatkih in tudi v navodilih za uporabo mikrovalovne pečice.

Bolje je, če se ti mudi, da v mikrovalovki segreješ vodo, potem pa v vročo vodo potopiš stekleničko, da se primerno segreje.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Segrevanje Mleka
20.11.2005 23:20:00   
kimi
Jaz svojemu nikoli nisem segrevala v mikrovalovki že sama mikrovalovka je škodljiva za nsa - mislim ko kaj pogrejemo v njej. Vodo sem si vnaprej prekuhala in jo potem na plinu ogrela da je bila topla če je bila prevroča sem dodala malo mrzle vode če pa  premrzla pa nazaj na plin. Moje mleko sem imela grelec potem pa sem vodo zavrela odstavila in postavila flaško v njo je bilo hitreje kot čakati da se grelec ogreje ker ni bil skoz prižgan. Jaz svojega mleka nebi grela v mikrovalovki za dadatek že amoak svoje pa ne.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?