|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 65 66 [67]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke
10.10.2006 12:09:54   
Anonimen
Najlepša hvala za vaše čestitke. Takole bom rekla: sam porod ni bil težak, saj se mi zdi da je vsega skupaj trajalo 10 minut. Tudi šivana sem bila zelo malo, oziroma sploh ne bi bilo potrebno, če me mali ne bi malo raztrgal. Uničili so me bolj tisti 12 urni popadki, ki pa so zares boleli. Ampak, ko enkrat malega dobiš v roke, potem je pa vse to zares pozabljeno.

Ali se Lea123 še ni nič oglasila ? No, sem prepričana da tudi ona carta.....Čestitke vsem novim mamicam....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alenka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Septemberke
10.10.2006 12:49:01   
Anonimen
Alenka11 - imam eno vprašanje - koliko pa ti mali pri tej teži poje ? Ga dojiš ali hraniš po flaški ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Septemberke
10.10.2006 18:52:48   
Tanyka
smo na forumo
DOJENČEK-STARŠI ČVEKAMO-SEPTEMBERKE 2006

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Septemberke
10.10.2006 19:42:04   
lea123
Ojla punce,dne 4.10.se je rodila sončica Katja.
Šele danes sva prišli domov,ker smo imeli carski rez.Matrali smo se 7 ur in moja punčka se nikakor ni spuščala,probali smo pa res use.Sedaj pa pozor-4.480njena teža,55-velikost.Je velika lepa punčka.Imamo pa problem z hranjenjem,ker rabi malo več.Si izčrpavam mleko plus dodajam.
Vse vas lepo pozdravljam in vam čestitam za vaše sončke.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Septemberke
11.10.2006 7:21:53   
žiža
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE LEA123user posted image user posted image user posted image
Sem se že spraševala, kje se potikaš. Tale Katja je pa res fest punca! BRAVO user posted image user posted image user posted image
Zdej pa kar na starševski čvek user posted image

(odgovor članu lea123)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Septemberke
11.10.2006 10:57:37   
Anonimen
Lea123 ČESTITKE !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image   Sem že spraševala kje si !!!  Uh, imaš pa fejst punčko. No, izgleda da najini otročički niso toliko časa ven prilezli, ker so bili takoooo velikiiii.....  Tudi mi dojimo in dodajamo !!

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Septemberke
11.10.2006 20:36:03   
princes
Vsem mamicam čestitke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Septemberke
13.10.2006 16:47:57   
alenka11
lea 123 ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lina ne vem če si se nam že pridružila na forumu Starši čvekamo zato ti odgovarjam tukaj. Mi se dojimo na dve uri, ponoči pa od 3 do 4 ure. V porodnišnici je prvi dan veliko izgubil, ker je preveč spal. Zdaj je pa s težo kar v redu. Nič ne dodajam, samo začela sem si mleko iztiskat. Samo za zadnji večerni obrok, da potem malo dlje spi. V 1 mesecu bomo pridelali dober kilogram.

Se pišemo še na drugem forumu.
lp

_____________________________

15. september 2006 - ALEKSEJ

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: SEPTEMBERKE
10.3.2008 13:58:11   
betty
zivjo!

Sem nova na tem spletu in brskam in brskam po informacijah. Ustavila sem se pri tebi, ker me strasansko zanima kako je bilo v tvojem primeru z povisano nuhalno svetlino. Sama imam podoben primer: svetlina 4,0 mm , tveganje 1:24.
Sedaj cakam izvide horionske biopisje. Danes je tocno tri tedne od posega....
Z mozem sva bila cisto na tleh, zadnje dni pa sva zelo optimistična.  Upava na najboljse.

Z zeljo po odgovoru se iskreno zahvaljujem in te pozdravljam.

Betty

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: SEPTEMBERKE
10.3.2008 14:02:58   
*zoe*
Betty lep pozdravček na forumu. Sicer si malo falila, bi mogla napisat po SEPTEMBERKE 08 (tudi jaz sem tam in vse druge letošnje septemberke). Zato te vabim, da se nam pridružiš in tam postaviš vprašanje.

Sama imam na srečo dobre rezultate pri NS in ti ne znam veliko povedat, mogoče ti bo pa katera druga, ok?

Pridi!

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 65 66 [67]
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 65 66 [67]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?