|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBERKE
14.4.2006 9:36:01   
borovnička
Če so kakšni podatki napačni ali manjkajo, jih prosim popravite ali pa dopišite!

user posted image  PDP 1.9. - Martina5
user posted image   PDP 3.9. - x_srečka_x user posted image , Billi 
user posted image  PDP 4.9. - borovnička 
user posted image  PDP 5.9. - tadika, onja 
user posted image  PDP 6.9. - NATAŠI
user posted image  PDP 7.9. - Mikec, Pikica06 
user posted image  PDP 8.9. - yennika
user posted image   PDP 10.9. - pupika 
user posted image   PDP 12.9. - alenka11
user posted image  PDP 13.9. - urskamravlja
user posted image   PDP 14.9. - BONHEUR 
user posted image  PDP 15.9. - melodija, Maja22  
user posted image   PDP 17.9. - Dajanax
user posted image   PDP 18.9. - SOncIca
user posted image   PDP 19.9. - Tejcha 
user posted image   PDP 20.9. - žiža
user posted image   PDP 21.9. - ella2006
user posted image   PDP 23.9. - SanjaS 
user posted image   PDP 24.9. - Zvezdica32 
user posted image  PDP 25.9. - Emanuelle, *Lina*
user posted image   PDP 26.9. - Tina&Dean, nelli 
user posted image  PDP 27.9. - asso
user posted image   PDP 28.9. - Lu, spelca1
user posted image   PDP 29.9. - pinkiponki 

Ne vemo pa še za marusa in matahari.

Ko bomo pa vedele še za spol, bomo pa še črtice zraven narisale.

Nas je pa že 33 user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo Sanja, si že na seznamu.user posted image Dobrodošla med septemberkami user posted image  in čestitke mamica!user posted image user posted image user posted image Kako se pa počutiš? Pikica že kaj brca? Imaš že kaj občutka kaj nosiš? Le sporoči kako bo šlo na pregledu.

Martina, a ne kako so naši očki hecni, ko začutijo brcike. Moj me je najprej samo gledal. Pol mi pa reče, ej ta naš lumpek brca. user posted image user posted image user posted image  To jaz že nekaj časa vem.user posted image

Imena midva že imava za oba. Zaenkrat veljajo, mogoče se pa še premisliva. Za punčko je izbral moj user posted image  in je izbral Aneja. Za fantka pa jaz in sem izbrala Nik. Ma tolk imen mi je všeč. Ko se je treba pa za lastnega otročka odločit, je pa tako težko. Mi kar naenkrat ni bilo nobeno ime všeč. Bomo videli kako bo.

Yennika, zdaj pa vidim, da je res zadnji čas, da se spravim v H&M. Nazadnje sem samo firbcala, zdaj bo pa treba v nabavo. A pol imajo tam tud dolge hlače in ne samo tako za poletje? Bo treba it kar pogledat, probat in kupit, da se še jaz mal pohvalim.user posted image

Nosečke, maj bo kmalu.user posted image Zdej bi se pa lahko počas dobile na kakem sladoledku a ne?user posted image user posted image user posted image Po prvomajskih praznikih bi se lahko dobile. Ste za?

Zdaj grem pa na trg po domača jajčka, da bomo barvali pa ustvarjali. Upam, da mi lepa ratajo, tako kot lansko leto. Čeprav jih letos ne bom jedla, ker jih še zdaj ne morem videt.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Martina5)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: SEPTEMBERKE
14.4.2006 11:29:11   
Anika_24
user posted image  Hejla dekleta!

Septembra bo očitno pravi "baby boom". user posted image  Vsem Vam se pridružujem tudi jaz. Berem Vas redno, tudi pisala sem že, vendar kr nekaj časa ne (zaradi slabosti sem bila bolj malo ob računalniku). Sem v osemnajstem tednu, počutim se vedno bolje, pravih brcik še nisem čutila, rok pa imamo 12. 9. (možno, da se bo še kaj spremenil). Naj Vam še zaupam - že dvakrat so mi namignili, da bova dobila punčko. Kakorkoli že, čeprav je lepo tudi sedaj, že komaj čakam letošnjo jesen in najino štručko.

Pazite nase in lepe praznike! user posted image
Pozdravčka!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: SEPTEMBERKE
14.4.2006 12:25:50   
pupika
Joj punce zgleda da vedno bolj drži ta teorija, če ti je hudo slabo in večinoma bruhaš naj bi imel punčko. Samo to potem ne velja vedno da naj bi  v obratnem primeru nosile fantka.

Joj borovnička meni sladoledi tako pašejo, skoraj vsaki dan si ga skoraj moram privoščit, evo sedaj si me spomnila na sladoled in že premišljujem , da bi šla v trgovino po eno lučko.
borovnička če se ne motim si ti tudi iz okolice MB?

Kadaj imate kaj morfologijo, jaz imam naslednji teden pregled, potem pa me bo moja G poslala na morfologijo po vsej verjetnosti v porodnišnico.

lepo se imejte v tem lepem sončem petku

(odgovor članu Anika_24)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: SEPTEMBERKE
14.4.2006 13:42:23   
princes
Evo še mene..user posted image user posted image

X srecka X Bravo za user posted image , user posted image user posted image user posted image ...Kje si imela morfologijo, mogoče pri Igličarjevi???

Mene tudi že tako zanima kaj imam...Jaz pa sem 100%, da bo fant, tudi v kitajskem mi kaže na fantka...user posted image Bomo videli, sem pa drugače tudi zelo bruhala, pa sladko mi paše...
Samo me pa kar malo skrbi, ker še zdaj brcik ne čutim...Ve že vse čutite..user posted image Jaz sem tudi samo enkrat malo, zdaj pa nič...Pa bi že moral mal zabrcat..user posted image   Saj nismo veliko narazen...jaz imam drugače PDP 11.9...

Čudno, pa jaz imam tudi napet trebuh, včasih malo več, včasih manj, sem tudi mislila, da je to normalno, od raztezanja in od tega ker raste...Včasih je res prav trd, da me kar malo boli...user posted image

ja sladoledek, jaz sem za...user posted image user posted image user posted image Dobrodošla Sanja  user posted image , bo pa res jokavčkov septembra...user posted image user posted image

Midva pa letos ne bova nič jajčkov barvala..Ker jih jaz ne jem..Jih bo mamica, mi bomo samo kašnega poskusili...user posted image V pon. gremo pa v Sevnico na obisk, k moji babici in teti...Komaj čakam..user posted image

Zdajle grem pa na izpit, spet..user posted image Ne da se mi več učit, sploh nimam volje..user posted image
Kar rajši bi malo okoli hodila, pa moram za knjigam sedet...user posted image

Lep dan vsem vam...


(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: SEPTEMBERKE
14.4.2006 16:17:23   
x_srečka_x
YENNIKA imava že izbrano ime,že od začetka Vesna bo,ker se nama zdi to ime čudovito,če bi biv pa fantek bi biv pa Grega user posted image user posted image
URSKAMRAVLJA ja morfologijo sem imela pri Igličarjevi,in vem da mi je UZ delala najmanj eno uro,sem se nagledala svoje pupike user posted image  me je pa tud naročila čez 4tedne da naj pridem še enkrat na UZ,da bo pogledala da ne bo glavica prehitr zrasla ker ima bolj majhno,je fant rekel da je čist po men ko sem bolj moajhna in sem bila tud bolj drobcena-no zdaj nisem več user posted image user posted image pa držim pesti da opraviš izpit user posted image
SANJA DOBRODOŠLA MED SEPTEMRKAMI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
LP srečka in Vesnica user posted image

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: SEPTEMBERKE
14.4.2006 20:33:29   
yennika
Srečka, kako naklučje, potem so vajina izbrana imena takšna kot jih imava midva z mojim lubijem( J & G ). No jaz sem sicer Vesna v prenesenem pomenu-Janja!user posted image
Jaz sem napetost trebuha pripisala lenemu črevesju. Zdaj pa je bolje!user posted image

Uživajte!Pa veliko pirhov!
lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: SEPTEMBERKE
15.4.2006 22:33:04   
princes
Lepoticke, a ste se najedle vseh velikonocnih dobrot..user posted image

 Kaj se je meni zgodilo...
Sva sla z mojim user posted image k žegenčku..Pa se vsedeva v klop v cerkvi..Pa smo morali vstati, da je župnik vse blagoslovil..
Pa meni kar naenkrat ful vroče rata, pa nič nisem videla, vse se mi je zameglilo, in v momentu sem bila čisto mokra od potu..Pa sem rekla mojmu, da bom skupaj padla..Pa mi je reku, naj se kar vsedem..Pa sem mu rekla, da moram it ven..Na sreco, je bilo ravno konec..Tko da sem hitro ven letela...
Nevem kaj je to bilo..Sem se ful ustrašla, tko da se danes nič fino ne počutim...user posted image user posted image
Če bi stala še minutko, pa bi me sigurno zmanjkalo..Saj to je baje normalno a ne..user posted image Sem kar panična, ker še nikoli nisem izgubila zavesti..Pa takole kar naenkrat..
Prav grozno mi je bilo...user posted image

X srecka x v katerem tednu si zdaj.??

Pa še nekaj, a vas kaj zgaga peče..Mene že ene tri dni daje, tkole zvečer...Se mi kislina dviguje..Ful nagravžno..user posted image

Upam, da bom jutri kaj boljše..

Lep pozdravček...



(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: SEPTEMBERKE
16.4.2006 11:32:30   
x_srečka_x
URSKAMRAVLJA meni se je to tudi dogajalo,ko sem malo dalj časa stala se mi je kar meglilo pred očmi in nisem nič videla,pa slabo mi je blo,ampak ko sem se usedla je blo pa dobr. Jaz sem pa v 20tednu oz danes sem noseča točno 4mesece od zanositve do danes user posted image  v katerem tednu si pa ti?
YENNNIKA pol imata pa z lubijem zelo lepa imena user posted image user posted image user posted image
LP

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: SEPTEMBERKE
16.4.2006 23:24:08   
SanjaS
No x_srečka_x, torej sva doma v istem kraju, pa še vozičkali bova po mestu najbrž kr od istega meseca naprej...
Edina razlika med najinima user posted image bo na prvi pogled (najbrž) očem skrita.

Saj vem da te zanima ktera...pa ti povem:


Barva nogavičk...

Lep pozdrav,

Sanja

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: SEPTEMBERKE
16.4.2006 23:38:11   
SanjaS
Bom malce povedala kako je z mano, ker sem bolj "nova". Da malce izveste kako je, če ni dobro.

V bistvu se vse tiče pregledov, ko sem imela pravo kalvarijo zadnji mesec. Ne želim nobenih muk skozi katere sem šla.
Na NS so mi izmerili 4,3mm NS, verjetnost za DS 1:2. Takoj naslednji dan sem šla HB (horionska biopsija) in potem čakala, čakala in čakala na izvide. Tri tedne in štiri dni čistega, psihičnega mučenja,izčrpavanja zaradi neprespanih noči, samoobtoževanj ipd... Čista groza. Sem jo popisala pod temo, kjer smo se pogovarjali o nuhalni svetlini. 

No, prejšnji teden, v četrtek sem dobila izvid. Kromosomsko je dete O.K., treba bo še v 20 tednu na pediatrični kliniki nardit UZ srca- to je zaradi visoke NS in potem bo konec muk (če bo plodek o.k.).

Skratka, zadnji mesec je bil GROZEN, kot še nobeden v mojem kar dolgem življenju.. 

Lep pozdrav,

S.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   [Brisano sporočilo]
17.4.2006 11:30:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: SEPTEMBERKE
17.4.2006 14:49:08   
x_srečka_x
Pol nas je pa veliko s tega konca user posted image  Bomo kdaj vozke pelale skupaj user posted image  Samo da je sedaj vse uredu s tvojmu fantkom user posted image  in da je zdrav user posted image  Kako lepo da boste pri vas imeli fantka user posted image  Me je kar stiskalo ko sem brala tvojo zgodbo user posted image  kaj vse si dala skozi in kaj vse si trpela user posted image  ampak važno da bo sedaj vse uredu in držim pesti za dobro opravljen UZ na pediatrični kliniki,sporoči kdaj ga imaš user posted image  S katerega konca Loke pa si ti?
Kako pa se počutite ostale srečke user posted image ?
Meni se je tako fino sprehajat po sončku,ko je tako toplo in te prijetno greje,sem že komaj čakala pomlad,ko se vse prebuja in rožice cvetijo,kako je lepo nabirat zvončke user posted image user posted image
Punce lepo se imetje na zadnji dan podaljšanega vikenda user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: SEPTEMBERKE
17.4.2006 20:33:50   
yennika
Jutri po službi imam G, mogoče tudi morfologijo.Držite pesti, da bo vse ok!


LP

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 7:12:26   
NATAŠI
Pozdravček vsem !!


Anika dobrodošla user posted image  user posted image

Kako se imate? Ste lepo preživele praznike? Spet je hitro minilo, kot vedno kar je lepo

Najin user posted image  pa sploh noče dost brcat, je kar bolj miren, še dobra dva tedna in ga greva pogledat kaj počne in kako se ima user posted image ,

Imena sva  pa zbirala le po seznamu, kaj je komu všeč. Nadaljevala še nisva, pa saj imamo še čas. Meni vsi pravijo, da bo fantek, ker se nisem nič spremenila v obraz.V kitajski tabeli mi pride punčka. Bomo videli user posted image

urskamravlja upam, da si zdaj ok... to ti je pa prišlo verjetno zaradi zraka v cerkvi in vseh parfumov in so se mešali med seboj. Sem bila jaz v nedeljo pri maši in mi je tud že čist na začetku postalo full slabo, potem se je pa kar umirilo... jaz kar predihavam, globoki vdihi in izdihi skozi usta mi full pomagajo. Zgaga mene za enkra še ne peče, upam da bo še naprej tako

yennika držimo pesti in javi nam user posted image ,   Sanja za tebe tudi user posted image  in upam da bo vse ok ko boš imela pregled, tudi ti nam javi

Lepo se imejte na delovni torek ...


(odgovor članu Martina5)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 8:36:27   
pupika
Pozdravljene punce

Tole z mašo je meni kar znano, to se je zgodilo moji sestri ko ni bila noseča, ker je bila cerkva preveč polna ljudi in potem je župnik z tistim poškropil, ki se dimi potem, ji je postalo tako grozno, da je padla skupaj, ene parkrat pa je morala it ven. Jaz pa sem v nedeljo pri maši celo mašo morala stat in me je proti koncu tako bolela trtica in kolki da sva morala cerkev predčasno zapustiti.

Sanja sem zelo vsela zate in za tvojo user posted image , upam, da je tvoja user posted image  zdrava in da bo vse v redu.

Punce kaj že čutite brcike, jaz sem jih včeraj celo videla na trebuščku, se mi je naredil tako rahel hribček. Je pa zanimivo, da je moj-a user posted image  bolj dejavna v večernih ali popoldanskih urah.

Jaz imam pregled pri svoji G ta petek in komaj čakam, upam, da mi bo moja delala morfologijo. Punce kaj ve boste vse vprašale kaj nosite?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 10:26:19   
Billi
Oj Škofjeločanke, sporočite kdaj boste imele randi, mogoče se vam pa pridružim. Jaz grem ful rada v ŠL na kakšen sladoled, ker imate tam ful lepo. user posted image
A veste, da sem danes zjutraj, ko sem opazavala svoj trebušček, tudi opazila eno izboklino na levi strani od popka. Pa tko na otip je trše kot na desni. A je možno, da se je user posted image tako premaknil, ali je lahko kaj drugega user posted image Drugače pa se mi zdi da imam kar velik in napihnjen trebuh za ta čas. Upam, da ni kaj narobe user posted image . Drugače pa še nič ne zatekam pa tudi s prebavo nimam težav. A ima še katera tako velik trebuh?

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 10:37:49   
Dajanax
Joj kako ste bile pridne, pa sem bila sam en dan na dopustu!!! Sem kr en lep čas brala vsa sporočilca!

MOJA PIKICA ME JE POZDRAVILA!!! z brcikami v soboto zvečer!! Jupiiiiii. Sem bila takoooooo vesela, to je pa res lep občutek. Čutila sem jo-ga kot neke mehurčke, sam kr intenzivne. Samo do danes pa nč več!! Ves čas sem na preši in čakam, kdaj bo spet kakšen pozdravček priletel. user posted image  Je bilo pa to pri 17t in 6 dneh.

Na morje bomo pa šli, sam ne še zdaj, enkrat v juniju najbrž! Samo jaz bi že kr šla user posted image .

Je katera od vas iz NM??? Da vidim če se kaj pri G videvamo pa ne vemo ena za drugo.

Moje počutje je ok! Vsi pravijo, da sem se v obraz kr precej spremenila, tud meni se tako zdi, pa buši raste, tako da imam že cca 5 kg plusa! Posebej je najbž tehtnica poskočila po šunki pa jajčkah... Sem imela tak apetit, da bi ves čas sam jedla in jedla in jedla... Mmmmm pa sladoled...njami tud men zelooooooo paše user posted image .

SanjaS dobrodošla! Pa upam da bo s pikico vse OK. Najbrž vaju sam mal heca in opozarja nase!

Še nekaj za oblačila. Ste že bile kaj v Gradcu v H&M-u zaradi nosečnških oblačil? Kakšna je kaj izbira??? Kaj pa MB H&M? Je v europarku?

Uživajte v teh sončnih dneh!!

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   [Brisano sporočilo]
18.4.2006 10:50:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dajanax)
  Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 11:58:54   
princes
Ja dobro da so to kaj povedali, kakšni kmetje...za materinsko šolo, jaz sem se prijavila pa so rekli, da me bojo obvestile, pa čakam kot en debil...
Kok sem jezna...Bom tja poklicala, bom videla če še lahko grem...na predavanje..user posted image

Drugače sem pa ok, verjetno je bil zrak ja...Potem nisem šla nič več k maši, me je bilo strah...user posted image
Tudi pri meni je začel user posted image , kar brcat, v soboto zvečer..Dajanax, kar na isti dan, pa še zvečer..user posted image Predvsem, ga čutim, ko sedim ali ležim, ko sem mirna...Tako v stoje še ne kaj preveč..user posted image user posted image
Prav dober občutek, pa tudi izboklino imam na desni strani kdaj full izrazito, to je on..user posted image user posted image user posted image

Evo Yennika, že držim pesti...user posted image user posted image

SanjaS bogica, pa saj bo vse ok boš videla..Jaz imam eno znanko, ko je imela isto kot ti, pa je zdaj srečna v objemčku svojega zdravega user posted image ...Celo nosečnost ni vedela kako bo...Boš videla, veliko pozitive...user posted image pa enga angelčka za srečo...

Lep dan vsem...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 13:30:51   
princes
Pune meni, ko grem na wc lulat, pa ko se obrišem imam na papirju kar tak sluz, včasih ko grem imam kar ornk kepco sluza na papirju..Take belo prozorne barve..A je to tako močan beli tok, ali kaj drugega...user posted image user posted image
A se še kateri to dogaja....user posted image

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 13:43:11   
spelca1
Joj, punce, okrog novega leta je bilo pa res plodno user posted image , saj se nas je v enem mesecu in pol, odkar sem bila zadnjic na forumu, nabralo toliko, da ne sledim vec. Celo uro sem se prebijala od 12. strani do konca, da bi vsaj priblizno vedla, o cem klepetate, pa ne vem, ce mi je uspelo.user posted image
Skratka, grozno mi je hudo za Tinaajo user posted image in samo upam, da je z Nelli vse OK. Meni se je namrec dogajalo isto, zato sem izginila iz foruma. V 10 T rjav izcedek, potem krvavitve, zadrzali so me v porodnisnici, kjer sem jedla Dabroston, Buscopan in Mg. Kazalo je ze, da je bolje, pa se mi je spet pojavil rjav izcedek. Na UV so ugotovili, da imam posteljico tik ob maternicnem vratu in zato obcasno krvavim. Obcutek je GROZEN, ker nikoli ne ves, kaj se v resnici dogaja. Zato sem sla na NS, kjer so mi potrdili, da je z otrockom vse OK in da so krvavitve res zaradi posteljice. Vseeno je diagnoza GROZEČI SPLAV. user posted image  Kaj bo, bomo videli v zacetku maja, ko mi bodo delali morfologijo.
Zdaj sem se ze toliko pomirila, da spet upam, da bo na koncu vse OK, saj sva ze v 17 T! Tudi mi ni treba vec samo pocivati, ampak lahko/moram na sprehode in kaksen izlet. Imam pa bolnisko do JUNIJAuser posted image . Takrat bom imela ze tak user posted image , da se ne bom mogla usesti za pisalno mizo v sluzbi!user posted image

Pozdravljam vse 'ta nove', se posebej mocno zasedbo iz okolice Skofje Loke. Upam, da se bomo zdaj veckrat brale.

Aja, moj pikec user posted image se nic ne brca!

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 14:07:09   
Anonimen
Septemberke, kako pa se kaj drugače počutite ? Vas trebuščki že kaj izdajajo ? Ste že kaj kupile za user posted image  ? Mi smo naročili vozička, kupili posteljico, za ostale stvari pa bo še čas....Počutje pa tko tko....pa ne da mi bi bilo slabo ali pa podobno, ampak se pa jezim skoz, za vsako malenkost jokam ( npr. zadnjič sem po radiu poslušala eno pesmico in evo jok in solzice....) . Včasih imam občutek, kot da so vsi proti meni in da mi želijo samo slabo..pa sej ni tko...ampak občutje je pa takšno...in to je psihično zeloooo grozno...

(odgovor članu spelca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 15:49:34   
spelca1
Lina, nasi hormoncki ocitno veselo divjajouser posted image , ne glede na mozgancke. Jaz sem bila prejsnji mesec obupna - vsaka stvar me je spravila v jok. Zdaj je ze malo bolje, ceprav komaj verjamem, da me ze romanticni film spravi v solze in kaksna nedolzna pripomba mojega dragega v divjo jezo.
Hja, bomo ze, a ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 16:18:57   
x_srečka_x
user posted image YENNIKA držim pesti zate in tvojega dojenčka da je z vama vse uredu user posted image
PUPIKA tudi jaz čutim brcike večina popoldne in zvečer,mi je tud G rekla da če nič ne brca da dojenček spi user posted image ,jaz sem vprašala kaj je al je fantek al je punčka in sem zvedla da imamo pupiko user posted image
SONCICA kaj moramo pol če želimo iti na materinsko šolo kar same ke al kako,zdaj pa res nič več ne razumem user posted image  so pa tud čist zamuštral s tole šolo na prijavnici piše da nas bodo obvestili,pa se kaj takega še ni zgodilo,zdaj je pa res že malo brez veze da nam bi predavali o zgodnji nosečnosti če smo pa že na polovici user posted image
SPELCA samo da je zdaj vse dobro user posted image user posted image
*LINA* zame so že začeli malo ugotavljat,tisti ki ne vejo,če sem pa mogoče noseča,pa naj še kar malo ugotavljajo user posted image  user posted image ,za dojenčka pa nisem še nič kupila,začela bom enkat junija
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: SEPTEMBERKE
18.4.2006 19:54:52   
yennika
HALO BABIKE!

DANES SEM BILA NA MORFOLIGIJI IN VSE JE TAKO KOT MORA BITI!

VSI ORGANI SO PRIMERNO RAZPOREJENI, SRČEK OK, SKRATKA VSE OK!

Videl je tudi spol pa me vprašal če želim vedet in sem se stran obrnila. Nočem vedet, zdaj pa me že malo matra kaj je le videl.

Sem zelo vesela, da je vse ok!

Zdaj pa grem spat!

LP


_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?