|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 14:53:22   
šnucika
...potonil enkrat do dna in se takrat odrinil !
Nisem našla drugega naslova,ki bi bolj pasal k moji zgodbi.Ali se bom podpisala kot anonimna, bom videla,ko napišem....takrat se bom odločila ali kliknem na to opcijo ali ne....

Ja,veliko  zgodb,ki nam dajo misliti,ki porajajo dvome ter vprašanja, se prebere na tem forumu.Veliko obupanih,prevaranih,sprtih......takih,ki mislijo,da ni izhoda iz dreka,v katerega si zabredel ali pa te je pahnil vanj kdo drug.
Tudi jaz sem padla v to jamo,polno življenskega dreka,pa globoka je bila.

Začelo se je,ko me je po devetih letih zapustil prvi partner,zaradi mlajše dekline.Podrl se mi je svet,ko sem se morala izseliti in oditi nazaj k staršem.Pa sem se pobrala,s pomočjo dobrih prijateljev in družine.Čez nekaj časa spoznala drugega,po letu dni sem šla živeti k njemu,živel pa je še doma,s starši..Razumela sva se, imela skupne ineterese.Preživela sva marsikaj...med drugim tudi mojo bolezen...raka,ki je udaril,kot strela z jasnega.Po operaciji in terapijah, sem si v manj kot letu dni opomogla.Potem pa sva se odločila,da greva na svoje.Seveda ni šlo brez kredita in po tednih razmislekov je on vzel kredit,saj sem jaz imela službo samo za določen čas.Preselila sva se in še ogromno je bilo treba vložiti.On kredit,jaz pa vse moje prihranke,delnice,...okoli 3 mio je bilo tega,ko sedaj računam....tako sva se zmenila.Po nekaj mesecih se je začel odmikati vase,hotel samo še žurati s kolegi....mi očitati,da nisem za nikamor,da mi ni do žura.Kako!??Saj je bilo treba paziti na vsak tolar...saj nisem bila zapečkarca,ampak vsak dan,je pa le bilo preveč!
Prišel je dan,ko sem posumila,da je mogoče druga vmes.Pa še poznala sem jo....Ko sem mu to očitala,ni zanikal,priznal pa tudi ne.Čez par dni pa je rekel,da bo odšel,da ne more živeti s kreditom,da je premlad,da bi zgnil....In je šel,ostala sem sama,kredit pa prepisan name.Spet se je vse podiralo...še dobro,da imam tako dobre starše in brata,da so mi pomagali,saj finančno ne bi zmogla....nisem imela več prihrankov,nizko plačo in še kredit.Hranili so me dobesedno starši,saj nisem imela niti za bencin več,ali pa za v trgovino.On pa s prstom ni mignil,da bi kaj uredil...še na banki sem si morala dobesedno sama rihtat,da mi prepišejo kredit,ker je grozil,da bo pobral denar z računa in naj mi zahipotekirajo stanovanje.
Povrh vsega sem  morala še požirat žalitve s strani babe,s katero je šel....Z njo se itak že prej nisem razumela.O tem raje ne bi pisala,ker je izpod vsakega nivoja in razumnosti!
Po dolgih mesecih sem spoznala njega,ki mi je dal moč,da se odrinem od dna te jame,polne sranja.Bila sem razočarana nad življenjem,nezauplijva....cel psihič...na kratko.Pa vseeno ni obupal nad mano in mi držal glavo nad gladino dreka.
Prodala sem še avto,vložila še v zadnje detalje stanovanja....on mi je ogromno pomagal in končno sem začela sama plavati in končno sem tudi stopila ven iz sranja.Odločila sva se,da si ustvariva družino...zanosila sem...in celo nosečnost mi je stal ob strani,ko sem imela napade panike...ali bo vse v redu,zaradi moje bolezni,pa strahu,da ne bom mogla otroku nudit dovolj.
Rodila sem prekrasno punčko in sedaj vem,da so moji strahovi bili odveč.Saj ni vse v denarju.....ljubezen je ogromno!In le te ji dajem največ in še več...pa njemu tudi!
Dve leti bo tega,ko sem zadihala......saj me še kdaj zanese v mislih,da imam v glavi samo črne oblake.Pa hitro mine,ko pogledam mojo lepo deklico.
Srečna sem,da sem vse to preživela in na koncu zaživela!

Vem,da sem naklamfala dolgo zgodbo.....ampak krajše ni šlo.
Sedaj se boljše počutim.....pa mogoče bo komu pomagalo....
naj ponovim:
Nobeno sranje ni tako globoko,da ne bi prišel na dno ter se odrinil!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:03:41   
andrejka82
Snucika, me veseli zate, da si kljub vsemu vztrajala pri iskanju smisla in ga tudi nasla. En  user posted image   in ena user posted image  zate. Za pogum in voljo.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:03:56   
Dejča
Vesela sem, da si nam zaupala te izkušnje, ki resnično niso lahke - a se nisi dala. Najbrž bo marsikateri/-emu v pomoč, nasvet ali le v poduk. Bravo user posted image !!! Tudi sama verjamem, da ko smo najgloblje, nam vedno posveti sončni žarek, za katerim pa se moramo ozreti, če želimo videti sonce. Želim ti vso srečo tudi v bodoče!!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:04:32   
Sofi
Ja, šnucika, za dežjem vedno posije sonce. Vesela sem, da tebi že sije.user posted image

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:05:10   
ZARA



Vsekakor si ti v tej zgodbi večkratna zmagovalka! Bravo!




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:07:46   
Anonimen
Bravo, punca.user posted image

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:11:38   
CIPRESA
Bravooouser posted image user posted image user posted image user posted image

Se bom pa tega naslova in tvoje izkušnje spomnila ko bom sama zabredla kam globlje.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:14:01   
india
Bravo, dekle!!!! In taki, kot si ti, resnično znajo spoštovati življenje, sočloveka - partnerja in ljubezen!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:14:07   
muha1
Ja, včasih traja, da najdeš srečo. Tolaži se s tem, da jo marsikdo nikoli ne najde. Pa še veliko user posted image user posted image user posted image  ti želim!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:14:50   
mala maja
user posted image user posted image user posted image user posted image  

veš kaj vsaka palca ima dva konca in tud onadva bosta dobila fino po buči. pa ne enkratno dvakratno tud za tvojo stran ki ni bila pravična in je udarila napačnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:15:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

Nobeno sranje ni tako globoko,da ne bi prišel na dno ter se odrinil!


user posted image  za tole resnično misel, ki mi je vlila pogum.
Šnucika kar globoko sem se oddahnila da ni to spet kakšna težava. Vesela sem da z nami deliš to svojo resnično zgodbo, user posted image  za tvoj pogum, premagano ločitev, premagano bolezen, user posted image  tvojemu sedanjemu partnerju.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj si ti živ dokaz za to da se da premagati bolezen in razmerje, poplačati kredit,...
Le pogumno naprej user posted image  in ne upam - močno si želim da bi se tudi meni končno ratalo odriniti!

Veliko lepih trenutkov tebi in tvoji družini user posted image

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:21:53   
Marogica
Nad tvojo zgodbo se moramo kar vsi zamisliti, tisti, ki smo bili v dreku, tisti, ki so v dreku in tisti, ki še enkrat mogoče bodo. Iz tvoje zgodbe je velo toliko optimizma, da ti mora vliti moč in dati upanje. Hvala ti zanjo in upam, da si se morala ta zadnjič odritniti od dna.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 15:43:32   
beba76
user posted image Bravo!!!user posted image user posted image

Skoraj vse vemo, ka j pomeni preboleti fanta, redkokaterra pa, kaj pomeni "herbati" kredite po njem in se potem z eno samo plačo prebijati in preživljati oz. životariti. Tebi je uspelo.... svaka ti čast!

Kaj pomeni preboleti raka - ko ti življenje že v rani mladosti visi na nitki, pa nas tudi ve bolj malo... (jaz sem ga prebolevala pri 15 letih).

Res si pogumna - kapo dol!user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 16:04:53   
Bubamaraa
Svaka ti častuser posted image user posted image user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe in tvojo družino....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 16:31:04   
kofetek2010
en velik user posted image  zate in poljubček za Živiko user posted image  

držte se! user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 17:10:25   
daddy
ne priznam, da sem dobil solzne očke ob prebiranju. vse kar lahko rečem je ..... bravo, šnucika. go girl user posted image user posted image user posted image   !!!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 17:11:15   
karmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo!

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 17:23:07   
April
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 17:27:42   
lelaval
user posted image user posted image user posted image user posted image  
Resnično ti vsaka čast, da si preživela in, da si spoznala partnerja, ki te razume v vseh pogledih.
Tudi priznat svoje težave ni kar tako, zato še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image

Da bi naprej tvoja pot bila samo še z rožicami posuta. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 17:27:50   
tehnofil
Hvala. user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 17:57:47   
pascalina
Snucika lepo da se ti je obrnilo na boljše in da imaš lepo življenje in da si srečna.
Hvala pa tudi tebi za tako zgodbo, si mi danes dala prav misliti in si mi polepšala dan.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
13.3.2006 18:04:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 18:17:53   
Pupica
Tole bi pa marsikateremu v branje ponudila. Sploh kaki na denar edino misleči babi!user posted image

Šnucika, res za vsakim dežjem posije sonce, le počakati je treba malouser posted image

Veliko user posted image user posted image user posted image še naprej, tebi in tvoji družinici!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 18:26:13   
snorlax
Hvala, ker si svojo življenjsko zgodbo delila z nami.user posted image Po vsem, kar si prestala, si si več kot zaslužila nekoga, ki te zna cenit in spoštovat.

Želim ti vso srečo tudi naprej na tvoji poti! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nobeno sra*** ni tako globoko,da ne bi....
13.3.2006 20:25:23   
paris
Res si pogumna Šnucika! Občudujem te! user posted image Tvoja zgodba mi daje upanje in potrditev, da se še tako  težke  življenske situacije na koncu dobro končajo! Le tako naprej!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?