|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke
14.6.2006 18:19:27   
bubamara2
Pozdravljene!

Punce, jaz se poslavljam od vas. Me namreč grabi že na tri, štiri minute, so kar popadki8, čeprav ctg dopoldne ni nič pokazal. Sluz se mi tudi izloča, tko da grem kar počasi proti porodnišnici. Možiček bo malce prej prišel iz službe, da bo lahko z menoj navijal. Potem vam pa bojka javi, ko bo kaj novega.

V glavnem punce, priporočte kakšno lepo misel še ta večer za mene.


(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Junijke
14.6.2006 20:03:21   
Anonimen
Pozdravček vsem

Bubamara dajmouser posted image user posted image , veliko moči, sreče, pa da bi bilo hitro za tabo in se boste čimprej cartali.

Drugače pa. Evo mene. Jaz mam zdaj čas za rodit.user posted image
Je tako lep dan za mano. Najprej CTG, ki je bil ok, pritisk nižji (hvalabogu), v glavnem....naročena za nedeljo na ponovni CTG in UZ, če prej ne bo nič. Kar poletela sem iz porodnišnice domov, šla spat in potem v vrtec. So bili tako lepi trenutki, da bi mi bilo res žal če bi jih zamudila. Bravo mami, da si zdžala. Pa naša bebica je očitno tudi hotela videt veliko sestrico, tako da sva se obe potrudili. Ati je vse pofilmal, tako da bodo spominčki ostali.

In ve? Danes je bilo kar vroče, ne? Jaz pa cel dan v neki naglici. Pa še ponoči nič spala. Bomo pa zdaj nadoknadili. Čeprav....sem mislila da po takem CTGju itak še kaka dva dni ne bo nič. Pa me je Bubamara postavila na realna tla. Se lahko zgodi kadarkoli.

Punce mejte se lepo.

(odgovor članu bubamara2)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Junijke
14.6.2006 22:22:35   
Erdbeere
Bubamara dajmo lepo dihaj, pa da bo čimprej za teboj, pa naj bo kar se da lahko user posted image user posted image user posted image

Iskrene čestitke pa Bori1 za user posted image  Matica user posted image user posted image  ter Urški za user posted image Saro user posted image user posted image

No katera bo pa naslednja???


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Junijke
14.6.2006 22:33:13   
zaliga
Bubamara drži se! Bom v mislih s teboj, mogoče bo kaj pomagalo!!!!
Si imela en dan za mano rok, zdaj pa si me še prehitela!!!
Pa čim manj bolečin!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Junijke
15.6.2006 8:23:57   
Anonimen
Junijke, danes začnem z eno lepo novičko. Sem danes zjutraj kar vsa pričakovanj pogledala na mobitel.

Torej....Ob 00.38 je Bubamara2 rodila Matica. Bravo za malega fantka in iskrene čestitke celi družinici, še posebej veliki sestrici. user posted image user posted image user posted image

Aha, se mi zdi da so zdaj na vrsti junijski fantje, zato moram jaz čakat očitno. user posted image . No, kakorkoli. Jaz sem danes en dan po roku. Hmmmm, zdaj smo čakali tale 14.06. In zdaj je mimo. In kaj naj čakam zdaj? Ok, če računam po zadnji menstruaciji, je itak rok 16.06....torej nov datum jutri. user posted image

Sem ravnokar prišla iz vrta in mi soseda pravi, ja kje pa hodiš, jaz sem bila včeraj cel dan prepričana da si v p. ker te nič ni bilo za videt. Pa z eno drugo sosedo sva se pogovarjali, je tudi spraševala, da verjetno sem že tam. user posted image Uf, hvalabogu za mene, da se ne rabijo pogovarjat le o mehiških nadaljevankah. user posted image
Naš ati pa je zbolel. Grlo čisto fuč. Hja, če grem danes rodit bom očitno sama predihavala in ne bom imela komu lomit kosti.user posted image  Ker drugače bo naše dete zadihalo namesto svežega štajerskega zraka kar vse viruse ki jih bo ati prej trosil po porodni.user posted image
Počutje pri meni pa nespremenjeno. Vse ok, naspana.
No, zdaj pa grem lepo pečt kekse, sem dobila naročilo od naše petletnice. user posted image  Mi je točno pripravila modelčke katere moram pripravit, da ne bom kaj po svoje. user posted image
Uživajte

(odgovor članu zaliga)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Junijke
15.6.2006 15:52:17   
Tayda
Bravo Bubamara user posted image user posted image user posted image . Veliko lepih trenutkov želim vaši družinici.

Ampak, kje ste vse? Verjamem, da vas ni veliko, ki čakate takole čez rok, kot jaz (tri dni čez pa se še nič ne dogaja user posted image user posted image user posted image ). PA MENDA JA NISTE ŠLE ŽE VSE JUNIJKE RODIT?user posted image
Se mi je kar zdelo, da bom navsezadnje sama ostala tu gor. Z ravnim CTG-jem na takšen dan.....
Mala še tako brca v trbebuščku, da niti pomislim ne, da bi nas v kratkem presenetila s svojim prihodom....

NAPIŠITE HITRO, KAJ JE NOVEGA!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Junijke
15.6.2006 17:17:16   
biba77
Nismo, Tayda...
Jaz se tudi cakam na ... boljse case ... user posted image user posted image Rok je bil v torek, jaz pa se nic... Cakam rakeca. user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Junijke
15.6.2006 17:19:23   
kofetek2010
user posted image  biba77 - a si se od ro-le nalezla čakalnitisa? user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Junijke
15.6.2006 17:29:45   
biba77
Ja, nismo zastonj bili tako dolgo sosedi, ne? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Junijke
15.6.2006 17:36:18   
Ro-La
biba77, pa da ne boš do najinega rojstnega dne čakalauser posted image user posted image user posted image ...je še daaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeečuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Junijke
15.6.2006 20:01:31   
zaliga
Jaš še tud čakam!!!!!
Sem že 5 dni čez, pa še tud nič ne kaže, da bi princeza privekala na svet!
Se je tud naša odločila, da bo poslušala mami in počakala na rakeca ali pa mamin roj. dan! user posted image
Sicer pa Biba sva se tak dogovorili da bova šle skupaj!!! user posted image


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Junijke
16.6.2006 7:53:16   
Anonimen
Lepo dobro jutro

A je katera čez noč že odšla svoji sreči naproti? No, jaz se javljam da sem še kar tu. Sem v klubu Tyde, Bibe77 in Zalige (upam da ni nobene več med zamudniki). In ko tako prebiram vaše zamude, moram bit kar tiho in lepo bit zadovoljna glede na to da zamujamo šele drugi dan user posted image .
Drugače pa. Počutje ok, kolikor se pač da. Tudi spim zadovoljivo. Zatekanje za zdaj še ni tako hudo, je  bilo pred kakim mesecem hujše. Tako da.....mislim, kaj se sploh imam za pritoževat? Eni švicajo v službi, hodijo po vročini, jaz pa....kakor mi paše.user posted image  
Tale tolažbeni govor mi zdaj sicer ni nič pomagal, ampak poskusiti ni greh. user posted image
Jao, jao. Bi kar zdaj šla pred porodno in zagnjavila. user posted image  Čeprav si po drugi strani želim, da bi se samo začelo, ne pa na silo. No, če ne prej, bomo videli v nedeljo kako daleč smo. Glede na to da pri nas čakajo max 14 dni itak ni več daleč.
Punce lepo se skrijte pred vročino, se zleknite na kak ležalnik, ob sebi mizica s svežim sokom....in uživajte. Ne bom napisala....in si mislite da ste na morju, ampak ......in v mislih poromajte s časom kak mesec naprej, ko bomo vse zraven sebe imele voziček in občudovale malo bitjece. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaliga)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Junijke
16.6.2006 9:07:38   
kaktea
user posted image user posted image TUDI JAZ TI ČESTITAM BUMBAMARA!!!!user posted image user posted image
Zdaj gledam koledar in vidim, da piše: soota rok!!! In če pomislim, da sem bila v tem tednu 2x na ctg-ju!!!Prvič je že zgledalo da se resno pripravljam na potovanjen v Rim, pa drugi dan se je stvar pomirila. Popadki so še vedno neki migali ma so bili zeloo neintezivni... Tako jutri me čaka še en CTG. da vidimo kaj bo tokrat reklo...
Bojka: Tudi sama zadnje tri dni več spim. Spim ponoči pol malo migam, pol grem še malo spat... Mogoče se pa pripravljamo na bližnji naporuser posted image user posted image user posted image

Tukaj na morju je tako soparno da se komaj diha...morje pa pravijo da ni lih še primerni za kopanje...je malo prehladno..20°C. Ampak zvečer... sprehodek ob obali je prekrasen!!!sonce lepo rdeče počasi pada v morje...ob taki uri, med 20 in 21 uro, je vse polno ljudi, ki se sprehajajo...lepo.
Se tudi vam porajajo misli, vsakič ko kam greste, take kot: je to še zadnjč kot nosečka??? Bom prav malo pogrešala ta moj trebušček!user posted image
punce lepo se imejte...kmalu skočim še na kavico, v senco, v Koper...mogoče zadnjič kot nosečkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Junijke
16.6.2006 13:54:00   
tashy21
Pozdravljene junijke!
Mi smo pa že doma z našim sončkom. V ponedeljek ob 11:31 se je namreč rodil naš user posted image Timotej .

Zjutraj sem šla na amnijoskopijo v  porodnišnico Kranj, kjer so rekli, da me ne morejo spustiti domov in naj kar grem v porodno sobo. Bila sem odprta za 4 cm, plodovnica pa je bila že gosto mlečna. Tako so me sprejeli v porodno sobo ob 9:30. Seveda je najprej sledil ctg pa britje in klistir. Do 10:30 sem se z možem sprehajala po hodniku. Popadkov skoraj ni bilo. Na približno 10 minut sem čutila otrdevanje trebuha, ki pa ni bilo prav nič boleče. Potem me je prišla iskat babica. Približno dvajset minut do enajstih mi je gin. predrl mehur, potem so mi dodali še flašo z umetnimi popadki. Takoj sem začutila tisto pravo bolečino kot pri popadkih. Ta bolečina pa je bila stalna nekaj minut, vendar ne preveč boleča in ne vedno izrazita. Po nekaj minutah pa se je šele začutil pravi popadek. Bil je močan in kar dolg. Sledil je še eden, zelo močan. Še preden se je umiril je bil na vrsti že tretji. Bolelo kot ne vem kaj. Sem rekla možu: "Meni se pa zdi kot da so mi dali malo preveč umetnih.user posted image Tako zelo me pa pri prejšnjih porodih ni bolelo." Po kakšni minuti pavze še četrti popadek. Komaj sem ga predihala. Ko pa je bil na vrsti peti popadek, mi je vse pritisnilo na črevo. Samo hitro sem rekla možu: "Pokliči babico, jaz se bom pokakala." user posted image  Mož sreča babico ravno med vrati. Vprašala me je, če čutim pritisk, pa sem ji komaj odgovorila, da ja, saj je bil tako močan. Rekla mi je, naj se vležem na hrbet, da me pregleda, jaz pa se tudi premaknit nisem mogla.user posted image  Ko mi le nekako uspe, pravi babica: "Ja rodila boste" in že kliče ostale. "Dihajte, ne še pritiskat, da se oblečem in pripravim" sem še slišala. Hitro si je oblekla predpasnik. Potem sem pa lahko pritisnila in že je bila glavica skoraj zunaj. Naslednji popadek sem morala spet predihati, ker je imel glavico tako čudno zasukano, da jo je poravnala. Potem pa še en popadek in ob 11:31 je bil naš Timotej rojen user posted image  . Kako lepo je bilo slišati njegov jok. Veseli očka je prerezal popkovnico, malega pa so mi dali na trebuh. Prečudovit občutek. Potem so ga uredil, mene še malo zašili, ker sem se strgala, in pristal je v očkovem naročju. Čez čas smo se še malo podojili, potem pa crkljali tri ure, preden so me peljali na oddelek.

V sobi sem imela čudovito cimrico in njeno punčko. Sestre na oddelku so bile vse po vrsti prijazne. Hrane več kot dovolj in zelo okusna. Dojenje je kmalu steklo.
Sedaj uživamo doma, se privajamo drug drugega, sestrica je zelo vesela bratca in mi vseskozi pomaga.

Uf, sem se razpisala.

Naj voščim iskrene čestitke vsem junijskim mamicam ter srečno pot v Rim in čimlažji porod vsem, ki še čakate. Pa seveda zdrave user posted image .

Tashy

_____________________________

Tashy
mamica princesk:
Katja 15. 8. 1999
Veronika 5. 2. 2005 - 15. 2. 2005 (HLHS)
mavričnih princev:
Timotej 12. 6. 2006
Tobija 3. 1. 2014
ter še dveh angelčkov:
Lucija 22. 12. 2011 (PDP 14. 6. 2012)
Niki 15. 11. 2012 (PDP 14. 7. 2013)

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Junijke
16.6.2006 20:53:54   
coolbabe
Kristus Jezus a tolk vas je že čez rok!
Jest sem lih danes mal v depro padla in mojemu dragemu razlagam da zgleda da bom kr taka ostala in da sploh ne bom rodila (PDP 23.6.). Da bom kr skoz s tem trebuhom okol hodila in imela zatečene noge, da sej se bom že navadla da pol ure iz avta vstajam in da ponoči dežuram in da in mam še dodatnih 15kg viška.

Kriza, zdej pa vidim da sem prov ena mevža. Samo sem bla cel čas prepričana da bom pohitela, ker sem že več kot 1mesec 1cm odprta, ampak popadka pa nobenega, vsaj kakšen lažen bi bil kar dobrodošel da sploh vidim kako to zgleda.

Ko je moja mama mene rojevala je bila zraven nje ena tistih redkih srečnic ki imajo neboleč porod, pa sva se lih danes z mojim zezala da mogoce pa že rojevam pa niti ne vem da se mi to dogaja user posted image moram mal bolj previdno ponoč na wc hodit user posted image

no tolk da se še jaz mal zjamram zdej pa upam da bo že kakšna porodna zgodba spet na vrsti.
Srečno vsem!

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Junijke
17.6.2006 8:21:58   
Anonimen
Punce, lepo dobro jutro.
Sem prišla pobrskat malo še sem, ali je katera čez noč javila kaj novega, pa nič. Zdaj bosta bori in bubamara že prišle iz porodnišnice, me pa še kar tu. user posted image
Pri nas vse ok, razen da me vse spodaj boli, ker sem včeraj zopet pretiravala z miganjem. Ampak sem se odločila da bom danes čisto dopustniška in bom uživala. user posted image
Lep dan vsem skupaj. Se beremo in pišemo.

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Junijke
18.6.2006 11:02:10   
bori1
Joj groza, sem napisala celo zgodbo, pa mi jo je " požrlo". No bom še enkrat , ampak drugič - najlepša hvala za vse čestitke in bojka opravičilo, ker sem zatipkala uro.

V glavnem porod je bil LEP, Matic je pridenuser posted image in prekrasenuser posted image , njegove mere 48 cm in 2840, rojen je bil 12.06. ob 17.45 in od takrat sem zaljubljena tretjič v življenju. Vse nama gre kot po maslu - le rr nama nagaja in sedaj je mali user posted image že preveč lačen za še en roman. Bova pa drugič. Bom se lotila enkat celo album delat - ko bo moja nova ljubezen spala, seveda,user posted image user posted image user posted image ...

Puuce korajžno, pred vami je najlepši trenutek vašega življenja, meni je bila dan že drugič,za kar sem hvaležna,... vsem, ki so imeli kaj zraven, da skrajšamuser posted image user posted image user posted image ...

Čestitke tudi Uršiuser posted image za Sarouser posted image in Bubanmariuser posted image za Maticauser posted image , ostale pa dajmo- je vredno in je prelepo,... Bojka, čakam sms,...

lp, Bori1 z družino

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Junijke
18.6.2006 11:23:35   
kaktea
DOBRO JUTRO!!!!
Ha, zdej pa smo že 18.06.!!!!Torej sem se tudi jaz pridružila tistim, ki zamujajo. Včeraj sem imela rok, pa sem šla na CTG in pol sem šla kar domov. user posted image Ja pupa je spala  tako da sem jo celo morala malo zbudit...drugače se počutim kot vedno. Mogoče me malo v križu tu pa tam boli, vendar nič posebnega. Tako, da se v večernih urah (ko ta sopara malo pade) veselo sprehajam. Jutri imam še en CTG in tako naprej dokler se kaj ne zodi.
Tako da punce, ki ste še na čakanju...Srečno...vsak dan, ki mine smo en dan bližje cilju!!!
ciao ciao

(odgovor članu bori1)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Junijke
19.6.2006 10:33:32   
Tayda
KJE STE?user posted image user posted image user posted image
Evo mene, en teden čez rokuser posted image user posted image user posted image  Sem skoraj vsak dan na CTG-ju visela, pa še kar nič ne kaže na premike....ta mal pa tudi tako brca notri, da že močno dvomim, da je bilo na mestu to, da mi je g prestavila rok na dva tedna prej. Posteljica še v redu, plodovnica prav tako. Pravzaprav še vse v redu, samo jaz ne več. Danes popoldne imam spet pregled, tokrat zadnjič pri moji g, potem me v roke vzame kar porodnišnica in upam, da se čimprej spoznava s tole mojo malo lenčino user posted image . Ker jaz ne zdržim več!!!
Noge mi zatekajo do neba in sploh ne prenesem pogleda na te moje klobasaste prste. Zjutraj ko vstanem pa so hrenovke moji prsti na rokah, pa v obraz sem vsa zabuhla user posted image user posted image user posted image
Je še katera doma in nestrpno pričakuje? Potem sem pa še prej prebrala novo temo, da je prva julijčica že rodila - haloooooooooo???????

lp

popoldne poročam, kako stvari stojijo

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Junijke
19.6.2006 11:32:43   
bubamara2
Pozdravljene.
Najprej čestitke vsem novim mamicam in očkom, ter veliko zdravja malim cukrčkom.
No, tudi mi smo privekali na svet, 15. 6. ponoči. Imamo pa fantka Matica. Porod je bil kratek, z epiduralno (super, priporočam), porodno zgodbo pa napišem, ko se malce okrepimo.
Držte se punce.

Bojka, tebi hvala, ker si sporočila novičko, vsem ostalim pa za spodbudne besede in čestitke.

Zdej gremo pa jest.

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Junijke
19.6.2006 13:30:20   
Anonimen
Punce en lep pozdravček vsem skupaj.
Evo, saj sem rekla, bori in bubamara bosta že doma, jaz pa še tule v enem kosu.user posted image
No, mi smo včeraj imeli enourni CTG user posted image , ker smo lenobno spali in ni pomagalo nobeno prebujanje. Potem je še meni postalo slabo od ležanja na trebuhu. No, saj potem smo se pustili zbudit. Vse je bilo ok. Potem je sledil še UZ, vsaj nekaj prijetnega, da smo se malo zopet videli, kjer je bilo prav tako vse v najlepšem redu, če se temu lahko tako reče. In smo že bili na poti domov.
Naslednja kontrola v četrtek če prej ne bo nič.
Tale naša bebica čaka zgleda zdaj atija, ki kašlja kot za stavo, oziroma bolje rečeno, se drgne že zraven. Tak v porodni nima kaj iskat. Upam samo, da prej mene ne zagrabi kaka bolezen, preden bo on zdrav. Verjetno imata nek tihi dogovor. user posted image
No, saj bo. Sicer komaj prenašam tole vorčino, ampak če ji je še za bit pri meni, pa naj izvoli. Le eno me skrbi....tale naš otrok raste iz dneva v dan.user posted image In bo še veselje ko se bo odločil priti ven. user posted image
Punce mejte se, Bori...z največjim veseljem sporočim, ko bo kaj novega. Brez skrbi.

(odgovor članu bubamara2)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Junijke
19.6.2006 14:14:31   
kaktea
evo mene...še vedno sem nosečkauser posted image user posted image user posted image . Imela sem pregled in plodovnica je bila o.k. Spet so se zarisovali neki popadki, ki pa jih jaz ne čutim tako kot naj bi jih čutila...nič me ne bolijo, samo trebuh pride kvadratne oblikeuser posted image user posted image user posted image . Ampak s takim otrdevanjem se srečujem že cel mesec tako da meni to nič ne pomeni... Tako pupe kakorkoli bomo že...prej ali slej bomo tudi me na vrsti...in kakorkoli smo vsak dan bližje...
pozdravček vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Junijke
20.6.2006 8:50:04   
Tayda
Še vedno nič!!! CTG včeraj popoldne je celo malo zanihal, ker prej je bil totalno ravenuser posted image user posted image user posted image
Vendar sem vprašala G, če to že kaj pomeni (krivulja se je nekajkrat dvignila ceeeeeeeloooooo do 60 - ne vem česa), pa je rekla, da mora biti preko 100. Verjetno res, saj nisem nič čutila, da bi se kaj dogajalouser posted image user posted image user posted image
Ko bi se vsaj lahko naspala, potem bi še nekako šlo, se pa ponoči samo prekladam iz enega boka na drugega, hodim na wc in komaj čakam, da pride jutro, zjutaj pa sem tako čisto user posted image  in se mi še osnovnih stvari ne da postorit. Peljem malčico v vrtec in nato vegetiram do nadaljnega. Kje so že moje sanje, da bom zapustila sijoče stanovanje ko grem rodituser posted image ? NI NI
Tako sem jezna na g, ker mi je šla datum prestavljat user posted image  ker mi je zdaj veliko težje, ker sem bila tempirana na 12/6, pa še vedno nič ni.
Če bom še kdaj noseča, bom kar user posted image  določila za kakšen teden prejuser posted image user posted image user posted image
Izgleda, da bom svoj rojstni dan preživela kar v porodnišnici (26/6) in se končno enkrat pustila razvajat, samo torte verjetno ne bo, bom pa še jaz deležna kakšnega user posted image ! Ojoj, kako sem že patetična ne?
Tako, danes šibam še k frizerju (sem bila pred enim mesecem že kao zadnjič), da bom res urejena in še enkrat si bom "zadnjič" zdepilirala noge, pa možeka prosila za urejanje tam spodaj, kjer se ne vidimuser posted image , potem grem pa kar porodnišnici na vrata trkat, da me bodo vzeli.

se beremo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Junijke
20.6.2006 10:23:18   
bori1
Ekola punce. Sem ga dočakala; Bojkin sms namreč:

Pa smo dočakali bebico- SARA. Ob 8.20h, 51cm,3.890 kg.

Je lep, kajneuser posted image user posted image user posted image ?

Se enkrat iskrene čestitke princeski user posted image user posted image user posted image in njenim novim družinskim članomuser posted image user posted image user posted image ,...

Bori1

_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Junijke
20.6.2006 10:50:18   
kaktea
BRAVO BOJKA!!!! user posted image user posted image user posted image  ISKRENE ČESTITKE IN VELIKO VESELJA Z NOVO DRUŽINSKO ČLANICO!!!
 
 
Tayda: meni je že prejšni teden CTG pokazal popadke in to pogoste, lepo razporejene in tudi krivulje so segale do 60...in sem še vedno tuuser posted image user posted image user posted image . Tako da ti lažni popadki so pri meni prisotni že cel mesec...trebuh trd ko kamen , vendar zadeva ni boleča.

VČERAJ SEM BILA NA CTG-JU. POGLEDALI SO MI VODO. BISTRA. Samo potem sledi malo krvi na hlačkah, ki pa se pol neha... Ma, kri se mi je nehala, ampak rjava sluz se mi je danes pokazala na hlačkah! In valda zdaj jaz v dilemi kaj je to...drugače sem čisto o.k. in moja mala je ful aktivna...tako da ne vem kaj naredit. Počakala bom še malo. Jutri imam tako in tako pregled ponovno v porodnišnici. Kdo ve, mogoče pa je to zadnji moj prispevek kot nosečnica in bom naslednjič nastopila kot novopečena mamicauser posted image user posted image user posted image !
 
lepo se imejte...
 
 
 

(odgovor članu bori1)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?