|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   toksoplazmoza
29.6.2005 20:10:23   
copek
Pozdravljene drage sonosečke!

Sem v 12 tednu in me v začetku julija čaka nohalna. Pred dvema tednoma sem šla napravit test ta toksoplazmozo. Ker me niso nič poklicali sem mislila, da je vse v redu.

Danes sem poklicala G in se hotela dogovoriti za 3D UV, pa mi je bilo s strani sestre rečeno, da je bil test na toksoplazmozo pozitiven in da moram v ponedeljek še enkrat dati kri. Sedaj pa me res zelo skrbi kaj to pomeni. Baje, da je toksoplazmoza ful huda zadeva. Pa takole čisto slučajno zveš za takšno zadevo.

Ali je imela katera kaj podobnega. Hvaležna za tolažbo!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   toksoplazmoza
29.6.2005 20:40:16   
Pilar
ej, dej vpraši Prvič noseča, ali pa Nosečnost in porod....

(odgovor članu copek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   toksoplazmoza
29.6.2005 20:46:07   
CatJa
Ja, tudi jaz sem jo imela. Ko sem G vprasala, kaj pa zdaj, mi je cist hladnokrvno rekla, da ce sem se okuzila v nosecnosti, bo plod itak sam odmrl oz. bomo delali pac splav. Mislim, halo!? Me je skor kap zadela. Potem sem sla pa cez en teden na nuhalno in mi je zdravnica lepo razlozila, da vrednost tistih, sori, ne vem kaj ze, sploh ni tako visoka in da v skrajnem primeru obstajajo tudi zdravila.
No, in hvalabogu so po drugem testiranju ugotovili, da gre za okuzbo pred nosecnostjo.

Kakorkoli, nikar se ne ustrasi prevec, bos vidla, da bo vse O.K.!

LP, :rozica:

(odgovor članu copek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   toksoplazmoza
29.6.2005 21:17:27   
copek
Hvala! Sem naslovila vprašanje še na Nosečnost in porod.

(odgovor članu copek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: toksoplazmoza
28.3.2009 23:56:27   
son_čica
Pozdravljene. mene pa zanima če je stara okužba tudi nevarna za plod? Pred kratkim mi je bila ugotovljena toxa in sem na oba testa pozitivna ( vse nekaj če 1400). Pa me zanima ker mi niti moja G ni razložila kako je s to stvarjo. Ni posebnega zdravljena, vse sem prebrala tisoč in eno literaturo tako da vem vse o tem zajedalcu. Me pa zanima kot sem že dejala, če je stara okužba tudi nevarna in koliko časa po tem testu ki je bil pozitiven ne smem zanositi. user posted image

_____________________________

LP

(odgovor članu copek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: toksoplazmoza
29.3.2009 0:02:41   
gloria
...stara okužba ni nevarna za plod...nevarna je samo sveža okužba med nosečnostjo....no jaz sem imela svežo okužbo in se je HB dober izteklo......

(odgovor članu son_čica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: toksoplazmoza
29.3.2009 0:07:53   
son_čica
Super tenks na odgovoru, lepo da se je vse izteklo kot treba. Ker mene so zelo strašili zdaj nikakor ne zanosi ker je zelo nevarno za plod. Zdaj pa itak ne vem če lahko že delava na tem?

_____________________________

LP

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: toksoplazmoza
29.3.2009 0:11:44   
gloria
....malenkostuser posted image .....stara okužba ni nevarna plodu....pojdi na med over net ko gin.Pušenjak odgovarja dosti na to temo...no lahko ti tudi jaz ju3 kaj poiščem ker zdej morem spat čez urco mam alarm za zizouser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu son_čica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: toksoplazmoza
29.3.2009 0:15:11   
son_čica
user posted image  še enkrat thenks, si bom pa prebrala še kaj več

_____________________________

LP

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?