|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta za otroka-pekarna mihalek
15.9.2008 14:57:41   
zita
a kdo pozna pekarno mihalek v šiški v lj. Baje imajo tam dobre torte, radi bi naročili za otrokov rojstni dan... pa me zanima če jo je kdo že naročil?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torta za otroka-pekarna mihalek
15.9.2008 15:24:39   
Nika v službi
Torte so odlične, cene visoke, postrežba neprijazna, ambient nikakav. Torte tam ne bi naročila, tja grem občasno na kavico in tortico kar tako.

Če hočeš dobre torte, je zame zakon Kraljevi mignon, Kranj. Dostavijo tudi v Ljubljano. Že 3. leto zapored naročamo vse torte za naša praznovanja tam.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torta za otroka-pekarna mihalek
15.9.2008 15:53:37   
2 Sraki
Jaz sem pa zadnjič jedla eno odlično torto iz baje ene zelo znane slaščičarne v Rožni dolini. Torta je bila enostavno odlična.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torta za otroka-pekarna mihalek
15.9.2008 17:41:35   
Una
Jst sm že naročila v Mihaleku. Je drago, ampak zelo zelo okusno.

Sm bila vedno lepo/korektno postrežena, imajo tudi sveže iztisnjene sokove in nek ful dobr sladoled. en je Mihalek super.

Sicer je pa še ena slaščičarna v Trnovem ful znana (Viki ali neki tazga) - isto je drago, ampak zelo dobro.


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torta za otroka-pekarna mihalek
15.9.2008 19:19:34   
Nika v službi
Ah, Viki živi na stari slavi. Je še toliko boljših slaščičarn....

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torta za otroka-pekarna mihalek
15.9.2008 22:02:01   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Jaz sem pa zadnjič jedla eno odlično torto iz baje ene zelo znane slaščičarne v Rožni dolini. Torta je bila enostavno odlična.


slaščičarna galerija grad. imajo njamiiiiiiii zadeve.majo ful izbire, enih 30 vrst, pa po ljubljani dostavljajo zastonj. tudi diabetične delajo.


< Sporočilo je popravil urška -- 15.9.2008 22:05:12 >

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: torta za otroka-pekarna mihalek
16.9.2008 13:07:53   
zita
jaz sem spaševala za mihalek  torte...

Galerija grad...  opisujem MOJE IZKUŠNJE

smo pogosti gostje te slaščičarne v rožni dolini, Lj

lahko povem... zelo dobre torte, pite, vse pecivo ..če greš tja, se vsedeš, poješ kos torte, mogoče vzameš kakšen kos za domov, prijazni

AMPAK situacija se spremeni, ko naročiš veliko torto za domov..

za  moževo 30 letnico in otrokov 2 rojstni dan smo naročili v galeriji grad..

če opišem... torta v obliki traktorja...katastrofa.. bil je rdeče barve, vsi gostje..odrasli in otroci smo bili vsi rdeči okrog ust, roke, popackani.... vse se je topilo..., skratka ena sama packarija, preveč namočen biskvit

Naročila sem že v randevuz v Kranju..prvič je bila zelo dobra, drugič bolj tako

Glede tort smo pač taki, da radi zamnjamo slaščičarno in peka user posted image

Mogoče je pa res tudi to, da je košček torte, ki ga poješ tam povsem nekaj drugega, ko razrežeš torto doma, še posebej po kakšen obilnem kosilu.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torta za otroka-pekarna mihalek
19.9.2008 14:38:15   
soncipunci
mi smo bili  kratek čas nazaj zelo zadovoljni v Sladkaču na Dunajski. sicer so cene visoke, torte pa zelo okusne. všeč mi je to, da si lahko izmisliš kar si hočeš in ti to tudi naredijo. in - dobiš torto, ne pa gmote smetane in živilskih barv. postrežba zelo prijazna. skratka - naslednjič gremo spet k njim...
pa lepo praznujte! 

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!