|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovine z otroškimi oblačili
14.4.2011 18:32:33   
katarincatinca77
Oj, mene pa zanima, kje kaj kupujete otroška oblačilca in kje se dobijo kakšna lepa?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
14.4.2011 18:43:12   
ruby19
Meni osebno imajo full lepa v trgovini Mimo v Mercator centru na Šmartinski, blizu BTC-ja. Nimajo cenene kitajske robe, vse je iz Argentine in dosti kvalitetno, pa cenovno tudiše sprejemljivo. Drugače pa se tudi v H&M - ju kdaj najde kaj lepega, je pa tam žal vse iz Kitajske, Indije in Bangladeša, kjer ni nobenih standardov pri uporabi kemikalij. Mi je pa zanč sodelavka povedala, da imajo v trgovini Seevil v manjšem Mercatorju v Novih Jaršah (nasproti Cityparka) full vredu trenirke, majčke in ostalo za prosti čas vse slovenskega porekla.

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
14.4.2011 20:47:29   
Jantar
Po mojem okusu so SOliver,Okaidi,In Mimo v Mercatorju,....všeč mi je tudi Osh b Kosh,pa od Noppies,Next,No name,....zelo redko najdem še kaj v H&M-u,...poleg tega me pri H&M-u in C&A moti to,da ko prideš nekam kjer je več otrok(šola,vrtec,igrišče) so otroci vsi nekak enako oblečeni,.....tko da se teh trgovin,če se le da izogibam,....user posted image

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
14.4.2011 21:07:06   
ksenjaka
Podpiramo slovensko robo Ruby... samo glede kvalitete s tem nič ne profitiraš... tudi slovenci kupujejo bombaž na kitajskem, v indiji, pakistanu... Najbolj 100% je, če kupiš eko.... ampak je pa 3x dražje... pa še tam ne moreš bit 100% siguren... h&m npr. je imel afero glede svojega eko bombaža...

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
14.4.2011 21:09:14   
ksenjaka
Meni so okaidi majčke všeč, ker so iz ful tankega bombaža, bodiji so mi bli najboljši Clar iz BC, hlače H&M zaradi dizajna, c&A ma totalno poceni enobarvne majice ....


(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.4.2011 21:19:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenjaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
14.4.2011 21:31:22   
malibauc
Jaz kdaj tudi v  Takku kupim kako luštno majčko ali pa hlačke, pa se mi zdi kar dobra kvaliteta.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
14.4.2011 22:50:42   
branka81
Jaz bodiye kupujem v sparu-sparkijeve,so res kvalitetni in super pa še ugodni.Drugače pa majčke v kiku,ali pa v nkdju,taccotu,h&m...

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
15.4.2011 9:37:20   
Ana009

IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

Meni osebno imajo full lepa v trgovini Mimo v Mercator centru na Šmartinski, blizu BTC-ja. Nimajo cenene kitajske robe, vse je iz Argentine in dosti kvalitetno, pa cenovno tudiše sprejemljivo. Drugače pa se tudi v H&M - ju kdaj najde kaj lepega, je pa tam žal vse iz Kitajske, Indije in Bangladeša, kjer ni nobenih standardov pri uporabi kemikalij. Mi je pa zanč sodelavka povedala, da imajo v trgovini Seevil v manjšem Mercatorju v Novih Jaršah (nasproti Cityparka) full vredu trenirke, majčke in ostalo za prosti čas vse slovenskega porekla.



Hvala, da ste me spomnili na Seevil... imajo ga tudi v Babycentru.. imamo trenerke in se nam super obnesejo.. res dobro.. tud ce je blago iz Kitajske, je vsaj v Slo narejeno in vsaj placas slovenske sivilje..

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
16.4.2011 12:39:41   
ruby19
Jantar, popolnoma se strinjam s tabo, da je res kar moteče, ko prideš na kakšno igrišče ali v vrtec, pa ima kar nekaj otrok enake jaknice, bundice, oblekice itd. Sem že večkrat opazila na otrocih oblačila iz H&M, pa je res bolj fino, da ima otrok kar bolj unikatnega.

Se pa tudi strinjam z ostalimi, da je res problem tudi pri slovenski robi, ker je najverjetneje blago res iz Kitajske. Kot že rečeno, moti me predvsem to, da v teh deželah nimajo nikakršnih standardov, katere kemikalije lahko uporabijo. Sploh barve za tekstil iz Bangladeša so zelo problematične, saj vsebujejo snovi, ki se v Evropi ne smejo uporabljat.

Glede eko bombaža iz H&M-ja pa tole. Če ima njihovo oblačilo samo napisano, da je iz eko bombaža, to še ni dovolj. To pomeni le, da pri pridelavi bombaža ni bilo uporabljenih pesticidov itd., ni pa nobenega zagotovila, kako so potem ta ekološki bombaž obdelali, da so dobili tkanino. Takrat pa ta eko bombaž preparirajo s kemikalijami, belijo s klorom (katerega stranski produkt je rakotvorni formaldehid), na koncu pa to ni več oblačilo iz eko bombaža. Oblačila, ki so iz eko bombaža, od pridelave rastline do končnega izdelka, morajo imeti certifikat za eko oblačila, ne pa le napis eko oz. organski bombaž.

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
16.4.2011 12:41:17   
ruby19
A ja, za Seevil pa nisem vedla, da uporabljajo blago iz Kitajske. Sem pomislila, da je vse pri njih vključno z blagom slovensko.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
16.4.2011 12:55:22   
ruby19
Se moram kar takoj popravit glede Seevila. Sem ravnokar pogledala na njihovo spletno stran in prebrala, da uporabljajo izključmo material (blago) slovenskih proizvajalcev. Večina je sestavljena iz 100%bombaža in ima certifikat kakovosti Oeko-tex Standard 100. Dodatki k oblačilom (zadrge, gumbi, neti) ne vsebujejo niklja.

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
16.4.2011 12:57:54   
ZmajTolovaj
Mene ne moti, če je kdo enako oblečen, tako da to mi niti ni merilo. Naše stvari podpišem, tako da zaenkrat še nismo nič zgubili.
Kupujem vsepovsod malo - HM, Mercator, Tuš, Hofer, BC, Mana, prek spleta pa Next. Od naštetih so mi najlepše cunje iz Nexta.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
18.4.2011 7:40:27   
dreamhorse
Bi dodala samo še Aladdin.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
18.4.2011 10:18:01   
mayci
Meni imajo ful luštne stvari v Tape"al"oleil, za fante in punčke. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
19.4.2011 23:40:09   
divjaovčka
Mayci, kje je ta Tape al Oleil? A je to v Supernovi na Rudniku v LJ? A imajo še kje kašno trgovinco?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
20.4.2011 15:45:02   
mayci
divjaovčka, trgovina je v City parku v Ljubljani, v zgornjem nadstropju, nasproti je Okaidi. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu divjaovčka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
20.4.2011 21:13:53   
ellie
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Meni imajo ful luštne stvari v Tape"al"oleil, za fante in punčke. user posted image


Men tud...čeprav so majčke zelo ozkega kroja...moramo vedo mal raztegnit v širinouser posted image  njihove hlače so pa zakon.


Drugače pa jaz mojemu kupujem tud v Zari, okaidiju, sparky, h&m, bc,... Tast in tašča mu pa dosti nosita iz Upima iz trsta.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
20.4.2011 21:29:38   
kajalin*
Kjer mi je kej všeč,me ne moti iz kod je bombaž niti kje šivajo,kupim kar mi je všeč in kar je za mojo denarnico.H&M,kar je res ful znižano,ker drugo se mi zdi da se ne splača glede na to,da je pol igralnice enako oblečeno-me moti.Okaidi cartig in trpežno,next pa samo kukam po netu,ker nimam kreditne kartice;)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
20.4.2011 23:09:07   
divjaovčka
Hvala Mayci! Bom šla mal v checking ;)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
21.4.2011 7:52:24   
ALWAYS LARA
js pa kadar kupujem masovno - recimo ko prerasteta komplet garderobo zavijem v kik diskont. poceni, kvalitetno toliko, da obe moji ponosita ena za drugo, pa še naprej šenkam. tko da men je kik zakon.

(odgovor članu divjaovčka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
21.4.2011 9:52:55   
alda
Tam kjer nam je kaj všeč in ni predrago


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
2.5.2011 21:35:26   
sonjababic55
h&m, pa včasih kaj po spletu

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
5.5.2011 19:07:48   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

...next pa samo kukam po netu,ker nimam kreditne kartice;)


piši oblacila@gmail.com , tako lahko naročiš brez kartice user posted image  

pa tukaj tudi:
http://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html
http://www.clothingattesco.com/
http://www.mothercare.com/
http://www.marksandspencer.com/
http://www.disneystore.co.uk/

to imam v priljubljenih, strani pa je še več, samo bi morala malo pobrskat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trgovine z otroškimi oblačili
5.5.2011 22:21:14   
malibauc
pravljica - malo sem pobrskala po straneh, ki si jih dodala, pa imajo res luštne in poceni stvari.

Povej, si ti naročala s  teh spletnih strani?
Kako je z dostavo in plačilom?
Kaj pa kvaliteta oblačil?
Hvala.

< Sporočilo je popravil malibauc -- 5.5.2011 22:25:25 >

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?