|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trikolesnik in klanec
14.5.2007 13:13:36   
2srcka
Pozdravljeni!

Sem nova na forumu. Odločam se za nakup vozička in potrebujem vaše izkušnje. Zanima me kako je z trikolesniki v klancu, ker se pri teh ne obrača ročaj. Imamo kar dosti klanca. Če grem po klancu navgor je uredu. Kaj pa če grem po klancu navzdol in ima otrok glavo nižje kot noge? Kaj prelagate? Da kupim 4-kolesnik z obračljivim ročajem ali trikolesnik (so mi zelo všeč) pri katerem bi potem mogla vedno obračat košaro? hvala


< Sporočilo je popravil martand -- 14.5.2007 13:21:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trikolesnik in klanec
14.5.2007 13:22:31   
asso
Če je tako hud klanec, da je glava res zelo dol potem jaz vozim tako, da je prvo kulu v zraku in vozim po zadnjih dveh.

Jaz ne vidim problema v tem...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trikolesnik in klanec
14.5.2007 13:41:05   
2srcka
ja ampak imamo tudi makedam, tko da ne vem kako bi to šlo. je kar veliko klanca

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trikolesnik in klanec
14.5.2007 14:06:03   
Dejča
Mislim, da ne bi smel biti problem, saj ne hodiš po tistem klancu pol ure user posted image . Sicer pa so user posted image še iz maternice navajeni biti z glavo navzdol - večina - tako da najbrž res ni panike.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trikolesnik in klanec
14.5.2007 14:21:35   
2srcka
ja če hočem lahko hodim pol ure

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trikolesnik in klanec
14.5.2007 17:19:27   
Anonimen
Jaz ne vidim nobenega problema v trikolesniku.

(odgovor članu 2srcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trikolesnik in klanec
14.5.2007 17:19:53   
Anonimen
Ne vem, zakaj je dvakrat objavilo.user posted image


< Sporočilo je popravil Tašonka -- 14.5.2007 17:21:39 >

(odgovor članu 2srcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trikolesnik in klanec
14.5.2007 17:36:44   
Primoza
Na vsak klanec je potrebno tudi priti. Če bo pri spustu z glavo navzdol, bo pri vzponu z glavo navzgor, pa se bo izenačilouser posted image .

Nekako nisem bil pozoren na to dejstvo, pa sem prevozil kar nekaj strmin  s 3W. Morda pa se je pravzaprav ravno zato mali Žan kmalu po drugem letu uprl vozičku, zdaj pri nedopolnjenih treh letih pa pride že sam na 2000-ak.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trikolesnik in klanec
15.5.2007 8:51:40   
2srcka
potem z mali ne bo nič narobe če se pol ure vozi z glavo navzdol. sej problem je ko je majhen in še leži v vozičku, potem pa itak sedi.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?